0 oy
816 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
benim düğün geçen yıl olmuştu. Eve geldiğimde ailemden ayrılmış olmak beni üzmüştü açıkcası. siz neler hissettiniz ?

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
Büyüdüğüm evde oturduk evlendikten sonra bir yıl,  öncesinde de karşı dairede kalıyordum zaten. Hiç farklı hissetmedim, eşimle olduğum için mutluydum ama eşim ilk kez ailesinden ayrıldı, ilk kez farklı bir şehre gelmiş oldu. Onun açısından nasıl bilemiyorum ama kayınvalidem hastanelik olmuştu.

-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hiç üzülmedim ama çok sinirliydim görümcemler bizim arabamızı alıp götürdüler kimse yiyecek bişey bırakmamış eve telefonların şarjı bitmiş şarj aletleri kayıp üstumüzü değiştirip çıkamıyoruz altınlar evde açlıktan sinir krizi geçirecektim biskuvileri temizlik yapanlar yemiş ertesi gün yola gidicez diye alışveriş yapmamıştık
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Benim ayrılmam çok zor oldu gelin çıktığım günde öle iki engelli kardeşim var ben annemin eli ayagiydim yikamalari yedirmeleri giydirmeleri herşeyiyle birlikte yapardık o yüzden çok zor gelin çıktım çok ağladım onları bırakıp gitmek bilmiyorum bı acayip oldum o ikisini yanıma getirdiler öptüm sarıldım hiç bırakmak istemedim o an düğün sonrası ilk kez gidince yine aynı ağlamıştım ikisine sarılıp çok zor ya
0 oy
tarafından
Yol boyunca bağıra bağıra şarkı söylemiştik evime gelincede çok mutlu olmuştum 
0 oy
tarafından
Ben cok küçük evlendiğim için hicbirsey hissetmemiştim cnm
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Ağlamıştım. Tabii 12 yıl geçti aradan annemlere gitsem evime gitmek için can atıyorum şimdi:)
(7,119 puan) tarafından
Soruyu yanlış anlamışım :D Kendi evime geldiğim de çay demledim esimle yemek yedik, çay içtik, sohbet ettik.
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Valla son veda çok burukdu içim bide başka şehre geldim hep annemle göz göze gelmeme çalıştım hep ağladım düğünde hemde oynadım eve gelince oturduk eşim ne kadar takmışlar diye paralai altınları saydı bnde çay yaptım ictik
0 oy
(13,221 puan) tarafından
Çeyiz serme yapmışlardı bu ev nasıl toplanıcak derdine düşmüştüm o kadar temizlik yapıp benden önce evime bir sürü insanın girmiş olması canımı çok sıkmıştı 
0 oy
tarafından
Hiç üzülmedim gayet mutluydum 
0 oy
tarafından
Eve girdim tam bir sene oldu eşyayı alalı aldiklarimi unutmuşum gelinlikle girdim evime oturdum bir koltuğa herkes gitti eşim elimden tuttu evimizi gezdirdi ertesi gün akşam mutfak eşyalarımı yerleştirdik beraber çok güzeldi hemen namaz kıldım ben 
0 oy
tarafından

Benimkide geçen yıl oldu ohh dedim evim evim güzel evim dedim:D

0 oy
(4,700 puan) tarafından
İkinci gün serum yemeye gittim :)) o kadar stresi ve üzüntuyu kaldiramadim 
0 oy
(120,698 puan) tarafından

Benimki karmasikdi yaa evime gecmeden once 1sene birlik yasadim :sick:

0 oy
(3,795 puan) tarafından

Açtım valla aç Dolaba onceden yemek koymuslardi sarma filan yiyelim diye. Hemen soyunup yemek yedik:D

0 oy
(7,793 puan) tarafından

İlk kayınvalidemlere götürdüler evleri ana baba günü gibi herkes orada niye geldilerse artık oturduk durduk tabi bn salla sümük ağlıyorm gece 3-4 gibi evimize getirdiler duş alıp namaz kılıp yattık ztn yorgunum ölüyorum sabahın köründe 2 saatlik uykuyla yine kaynanamlara gittik el öpmeye :ermm: ( altın para vs saymaya desem daha doğru olur bilezikler hariç gelen berşry borca dağıtıldı ) şuraya çunu vericez buraya bunu vericez dediler şimdiki aklım olsa babayı verirdn onlara

0 oy
(569 puan) tarafından
Kaynananla ela beraber yasadıgımız evdi cok korkunctu kagınpederın evden hıc cıkıyordu ay hıc rahat degıldım diken ustune yasamak gıbı bıseydii
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Eve geldim gelinliği çıkarıp duş aldım yorgunluktan ölüyorduk bi enerji geldi sabaha kadar oturduk çıktık balkona esimle annemler de karşı bina da yengemler düğün sonrası gece bize gittiler sohbet muhabbet bi ara dedim burdan olmuyor biz de gelelim kızdı lar bize bida eve girip uyuduk :D

0 oy
(5,173 puan) tarafından
Bana evcilik gibi gelmişti ya ne zaman eve gidicem diyordum içimden

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 844 göst.
0 oy
17 cevap 509 göst.
0 oy
6 cevap 112 göst.
0 oy
16 cevap 123 göst.