0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
Günlerdir acile gelip gitmekten bıkmıştık ki .

Allah razı olsun nöbetçi uzman doktora denk geldik 

Bizden gaita testi vermemizi istedi bir saat sonra sonuç çıktı 

Ve pozitif yavrum malesef 

Bu süreci geçirenler beni neler bekliyor 

İki gündür yatışımız yapılmış durumda 

Aşı yapmamıştık 

Zaten aşı yapanlar hafif atlatıyor tamamıyla koruyuculuğu yokmuş 

İshal ateş var ara ara 

Serum sürekli aktif şekilde 

Sizce kaç güne çıkarım 

13 Cevaplar

+1 oy
(10,384 puan) tarafından
Tam koruma hiçbir aşıda yoktur hastalığın seyrini hafifletmrk maksat 1 ayı bile bulabiliyor geçmiş olsun dikkat edin size de geçmesin sürekli yıkayın ellerinizi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilgim yok canım ama çok geçmiş olsun 

Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah 
(402 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(544 puan) tarafından
Bizde geçen bir hafta hastanede yatik canm bol bol sıvı vermeye çalış bu rota çok kötü kızım eridi resmen. ALLAH  yardimcin olsun 
(402 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(734 puan) tarafından
Derecesine göre 1ayi buluyor hasta yatisi aşı hafif geçirsin hastanelik olmasın diye.İnsallah çabuk ve hafif atlatırsınız çok geçmiş olsun.yemesine dikkat et annesi kilo kaybı olacak 
(402 puan) tarafından
Öyle mi :(
Zaten zayıfladı şimdiden ne yapacam bilmiyorum
(734 puan) tarafından
Bol bol besle damardan veriyorlar ama sıvısız kalmasın.kac aylık ek gıda veriyorsan muz şeftali patates haşlama bunlar kabız yapan yiyecekler
(80 puan) tarafından
Canm seftali ishal yapar bilginiz olsun
(402 puan) tarafından
20 aylık kreşte bulaşmış sanırım
(734 puan) tarafından
Benim kızım da kabız yapıyor bünyesel ozaman
0 oy
(402 puan) tarafından
Kizlar ??????????
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bir bilgim yok ama sıvı tüketimine dikkat edin bir an önce iyileşir inşallah 
(402 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Benimde kızım küçükken oldu doktor sudan dolayı olduğunu söyledi düzenli ilaç kullanımında geçiyor  bol bol meyve ve sebze püresi ver vücudundaki mikroplari  öldürür  
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Evet canım aşı tam korumuyor benşm kızda oldu. Ama ası olmus oldugu için sadece 1 serum aldı ve yatıs yapılmadı. Atesi de olmadı. Sadece kusma ve hafif ishal oldu gecmiş olsun. Komsunun kızı 1 hafta yattı
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Bilgim yok canım Allah şifa versin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hiç bir aşı  %100 korumalı değil  zaten canım  aşı  hastanede yatmamasını ölümleri ve daha  hafif  geçirmesini  sağlıyor  1 ayda  iyileşecegine  1 hafta  10 gün  gibi  iyileşiyor  tabi  bu bebeğin  bünyesine de bağlı

Çok geçmiş olsun  insalhh  hemen  iyileşir  sağlığına kavuşur  bol  bol  sıvı  ver  canım  
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşaAllah. Benim yeğenim de oldu çok şiddetliydi hero baby nin muzlu pirinçli kaşık mamasını al dedim yengem aldı günde 2 kez verdi ishaline iyi geldi ve besleyici. Bol bol su ayran fln ver. İnşaAllah çabuk iyileşir. 
(402 puan) tarafından
20 aylık şu an ama iştahı sıfır vereyim mi herobaby mamadan gerçi bizimki büyük artık ama yemiyor hicbisey
(2,323 puan) tarafından
Ver canım yeğenim de 18 aylık hiçbişey yemiyordu yengeme söyledim kefir kıvamında yapıp biberonla fln içirdi hem çocuk toparladı hem ishali durdu. Benim kızımda 22 aylık geceleri hero baby veriyorum kaşık maması çok iyi tahıllı hepsi.
0 oy
(310 puan) tarafından
15 20 gün önce kızım atlattı bol bol sıvı ver canım biz ilk 3 gün yattık taburcu oldu tabi rota olduğunu bilemediler eve geldik 2 gün kız evde can çekişiyor Du acile git gelmekten sonra tekrar çocuk doktoruna götürdüm özele o dedi yatış yap rota şüphesi var geldim devletteki doktora söyledim yeni test yapmak aklına geldi pozitif çıktı zaten 4 gün kaldık tekrardan bizde serum aktifti ateşi düşmüyodu benim kızın atlattık çok şükür ama eridi bitti 6 buçuk kilo kaldı geçmiş olsun sizede
0 oy
(342 puan) tarafından

Cok gecmis olsun ilk kizimda bizde oyleydik 1 bucuk ay ishal oldu kizim her yolu denedik ama gecmedi en son bu fotograftakini aldik o tik diye kesti ishali umarim isine yarar kizim ishal sonrasi kakasi normale donunce yapmak istemedi her kakasi geldiginde aglayarak kendini sıktı hep yapmamak icin makat catlagi olmus ishalden insAllah sizde oyle bisey olmaz Allah sifa versin minnosa

image

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 351 göst.
21 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canım oğlum (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 438 göst.
10 Kasım 2020 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
0 oy
16 cevap 328 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Arya 56 (1,046 puan) tarafından soruldu

380,272 soru

11,385,501 cevap

34,885 kullanıcı

...