0 oy
436 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Kızlar covid testimiz pozitif eşimle . Bebeğim 5 aylık. Eşim ilaç kullanacak ama ben emziyorum kullanmayacağım . Evde neler yapabilirim yardım edebilir misiniz ?

17 Cevaplar

+1 oy
(72 puan) tarafından
Belirtilerininz neydi acaba cok gecmis olsun Allah tez zamanda sifa versin cnm 
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kzum
0 oy
(42 puan) tarafından
Ama ben bunları duyunca çok üzülüyorum çok etkileniyorum :((( bak ben sana öğrenip yazıcam Allah'ım şifasını versin 
0 oy
tarafından
Benim 8.gunum esim negatif tek ben pozitifim zor bi süreç öncelikle bebeğini asla eldivensiz dokunma çift maske ile gez her gün eldivenini değiştir tuvaleti çamaşır suyu ile yıkayın banyo yaparsan en az 2 saat kimse girmiyicek bende ilaç kullanmıyorum ağır geçiriyorum hala şikâyetlerim var bol su iç çörek otu çayı yap için meyve takviyesi Rabbim yardımcımız olsun 
0 oy
(7,193 puan) tarafından

Geçmiş olsun

image

0 oy
tarafından
Canım bol bol meyve limon sirke tüket bol su tüket  ama ilaçlarını bikaç gün olsa kullansan keşke canım ilerlemez allah korusun tabi ama sen yinede bi bak duruma göre canım 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım ilaç içemesende en azından multivitamin balık yağı felan iç hem bebeğinede geçer sütten hem direncin yükselir kolay atlatırsın. Allah şifa versin.
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benimde bugün 14.gun. Eşim benden 5 gün sonra pozitif oldu benim 3 aylık bebeğim var çift maske taktım yatarken bile cubku aynı odada uyuyoruz ve eldiven ile emzirdim 2 gündür eldiven kullanmıyorum şık elimi yıkıyorum ama maske hala var eşimi bugün hastaneye götürdüler 10.gunu ve hala ateşi 40 derece ve Nefes zor alıyordu çok şükür bişey çıkmadı bünyesi güçsüz kalmış ama hastanede kalıcak bir kaç gün bebeğimde çok şükür hiç birşey olmadı evi sık sık havalandir 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm bizim bugün bitti şükür ilaç kullanmadık her gün turşu tükettik bitki çayları içtik özellikle nane limon kekik moral çok önemli bi de moralinizi yüksek tutun 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Anne sütü alan bebek direk pozitif sayılıyormuş canım arkadaşımda emziriyor günde 1 tane ilacı var
0 oy
tarafından
Kuzum bol bol meyve ye hergün limonlu su iç mutlaka eşine de içir c vitamini al bol sarımsaklı çorba iç tatlıdan şekerden uzak dur bende geçirdim bebeğim 4 aylıkken ilaç içemedim böyle atlattım 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum rabbim şifanızı versin 

Günlük sirke için ev yapımı varsa daha iyi olur

Sirkeli şu ve tuzlu su ile bol bol gargara yapın burun ağız 

Cörek otu zencefil sirke karıştırın için 

Bol bol kahvaltı öğlen akşam sarımsak soğan çiğ şekilde tüketin ve bol su için boğazınızı kurutmayın 
0 oy
tarafından
Şimdi televizyonda grdüm kekik yagı çok etkiliymiş canım bol bol sogan sarımsak zencefil yogurt kefir yiyin hangisi varsa bol probiyotik yiyin birde bol su annemler böyle atlattı
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Ev yapımı yogurt tuket sırke kullan hakıkı bol c d vıtamını dinlenme eğer iyiysen ılac kullanma agrı kesıcı patol al gecıyo korkma 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bizimki pozitifken bende emziriyordum eşimle bol bol sıkılmış meyve suyu ıhlamur içtik  balkonda güneş altında oturduk 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim benim 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 874 göst.
0 oy
9 cevap 152 göst.
0 oy
4 cevap 298 göst.
20 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 521 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,646 cevap

34,855 kullanıcı

...