0 oy
1,109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Bu doktora giden var mı kızlar ilk defa gidicem nasıl biri acaba

3 Cevaplar

0 oy
(2,498 puan) tarafından
Canım kadirlinin en eski en tanınmış demirbaş doktoruydu Nesrin hanım mükemmel bir doktordur gözün kapalı gidebilirsin
(2,529 puan) tarafından
Evet araştırdım kadirliden gelmiş. Gerçekten mi yaa :) şuan çok rahatladım çok teşekkür ederim. Aslında yeni hayata gidiyordum ama doktorun eşinin tayini çıktı 35 haftalık hamileyim acil doktor bulmam gerekiyordu Nesrin hanımı buldum yarına randevum var canım çok teşekkür ederim yorumun için ❤️ :)
(2,498 puan) tarafından
Rica ederim :) evet burada emeklisi gelince oraya geçti çok sevilen bi doktordur Kadirli nin yarısını o doğum yaptırmıştır diyebilirim
tarafından
Kubracimmm osmaniyede misin sennnn ?
(2,529 puan) tarafından
Evet canım osmaniyedeyim
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Onu bilemiyorum ama Ben Ferhat çetin e gittim o da iyi doktor hatta 2. Hamileyim yine Osmaniye'ye gelip onda doğum yapcam
(2,529 puan) tarafından
Bende Nesrin hanıma gidicem yarın ilk defa inşallah sağlıkla yaparız doğumu :) peki canım hastane nasıl temizlik veya ilgi konusunda falan
(4,875 puan) tarafından
Ben ilk doğumu 2.5 yıl önce yaptım sezeryanla valla hem doktor çok iyi ilgilendi hem doğum öncesi hem sonrası.
Hastane temizdi ama o gün tek doğuran bendim :)) şimdi nasıldır bilemiyorum tabiki.
Hemşireler vs ilgiliydi
(2,529 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim ❤️
(4,875 puan) tarafından
Rica ederim sağlıkla al kucağına bebisini :)
(0 puan) tarafından
Kubra hanim gittiniz mi nesrin hanima memnun kaldiniz mi
0 oy
(740 puan) tarafından
Ben bu hastaneyi Osmaniye de ilk defa duydum.yeni mi açılmış?ben ibni Sina da Eda hanıma gidiyorum çok memnunum.
tarafından
Bu arada eda doktora da arkadasim gidiyor gayet memnun ☺️❤️
(740 puan) tarafından
Yok canım öğretmeniz eşim zaten buralı o yüzden geldik buraya:))o yerlerin hepsine gittik ama ben  halkını konusmasini pek sevemedim alisamadim:((
tarafından
:( simdi sirnaktayiz ve ben orayi cidden cok ozledim shhsshshs cunku beterin beteri var :D Halki kaba kuzum, esnafi da maalesef oyle .Hele ogretmensen pek degeri yok orda ogretmenim. ben de ogretmenim bu arada.
(2,529 puan) tarafından
Ayy eltim şırnakta hahaha :))) jandarma onun eşi de o yüzden sırnağa gittiler
(740 puan) tarafından
Ahhh Şırnak duzicine şükretmek lazım:)))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 22 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ayfer01 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (519 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 168 göst.
0 oy
1 cevap 42 göst.
28 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (1,065 puan) tarafından soruldu

385,003 soru

11,514,886 cevap

35,174 kullanıcı

...