0 oy
576 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar geçen seneden beri iyice monotonlaştık ev ve köy arasında gidip geliyoruz. Evde işe gider gelincede yemek yeriz çay içeriz televizyon karşısında uyur kalır bazen çaya bile hadi hadi diye kaldiriyorum. Pandemiden sonra ilişkide nerdeyse kalmadı. Geçen yaz köyde köy işlerine yardım ederek geçti sonra hamile kaldım hamilelikte de ilişki yasaktı biz gene böyle bı paylaşım olmadan geçirdik 9 ayı. Bebek şimdi 5 aylık doğduğundan beri tüm ilgi bebeğe kaydı zaten çok ağlıyo onu susturalim vs derken günler geçiyo. Bu sene de yazın yüzde 90 ı köyde geçti. O kadar bunaldım ki hadi bı gezelim açılalım senin de bı gezmeye ihtiyacın var yoruldun falan demiyo. Kendim laf duyurdugum halde oralı bile olmuyo. Annesiyle bile daha çok oturup kalkıyoruz sohbet ediyoruz ama eşimle sanki iki yabancıyız tek ortak nokta çocuk sanki. İlişkiye de ayda bı anca fırsat buluyo o zamanda ben istemiyo gibiyim sırf görev görüyorum ondan kabul ediyorum. Ne olacak bizim halimiz bilmiyorum. Artık yatarken bile sarılarak uyumak istemiyorum. İçim hep dargın sanki bu yazda beni köyde kalmaya mahkum etti hiç bı yere çıkarmadı diye çok üzgünüm :ermm:

4 Cevaplar

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Neden bebeği böyle konulara sebep olarak görüyorsunuz ben anlamıyorum. Bebeği olup bir çok aktivite yapan da var tatile giden de. Bence bu sizin eliniz de olan birşey. İlla ki o bebek uyuyor. Açın güzel nir film izleyin ya da koyun bebeği arabasina çıkın akşam yürüyüşe. Yapmak isteyen bence her türlü yapar. Ha dersen ki eşim öyle biri değil o zaman o karakter meselesidir. Ne kadar zorlarsan zorla. O adam alıştıysa evden işe işten eve sen ne yaparsan yap değişmez. Buna alışmaktan başka carende yok malesef 
tarafından
Bebekten öncede çok iyi değildik zaten yani aslında ona göre bı sorun yok eve gelip yemekteyiz çay içip televizyon karşısında uyuyup kalmak onu mutlu ediyo sanırım. Gezmek açılmak isteyen benim ama oralı olmuyo. Bende o böyle davrandikca soğuyorum. Bebekde sonra ben iyice sıkıldım hiç durmadigi için bizde ipler koptu. Bide bebek bakımı ile ilgili farklı görüşlerden tartışmalar oluyo ben zaten ağlayan bebekle yoruluyom bide üstüne tartışınca adam iyice kötü geliyo gözüme
(2,529 puan) tarafından
Dediğim gibi onun yapısı ve karakteri bu o zaman. Bu saatten sonra değişeceğini düşünmüyorum. Sen bebeğinle çık dolaş gez eğlen onu da boşver uyusun odun
-Reklam-
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Canım bence cinsellik olmayan evlilik yani hastalık hamilelik vs değilse keisnlikle düzgün gitmiyo karı kocalık yataktan geçiyo orası iyiyse sen de karşılıklı iyi oluyosun farklı bakıyosun 
tarafından
Ona vakit olsa daha çok ister de bebekten ve işten ve köyde kalmaktan fırsat bulamiyo benimde işime geliyo
(1,501 puan) tarafından
Esin istese zaten fırsat olur benim demek istediğim aslında ikinizin de istememesi yuzunden hayatınızın kopuk olması
tarafından
Belki onun için öyledir yani kafası orda çalıştığından olmayınca ilgisizlesiyodur ama benim işime geliyo ilgisizken sadece onun için gelmesi hoşuma gitmiyo
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Aynı biz.. sürekli ailesinin yanındayiz yine geldik.. gezeriz tozariz dedi ama kendi sabah çıkıyor akşam geliyor bende çocukla evde oturuyorum.. soğuduğum için ilişki de istemiyorum ne yazık ki
tarafından
Benimki 10 gün çalışıyo 20 gün evde mecbur her ay 12 hafta köyde kalıyorum o sürede zaten görüşmüyoruz gelincede burdaki işlere yardim ediyo. Ben eve gidecem demesem evde kaldığı 20 günüde köydeki işlerle geçirecek. Ben yeter artık ben evime gidiyorum bunaldım demesem tüm yaz köyde kalmak zorunda kalacağım. Halbuki 20 gün tatilinde hadi az hava alalım bı evden uzaklas dese kendime gelecem. Her geçen ay gözümden düşüyo
0 oy
tarafından
Benim 9 aylık kızım var ama maşallah eşim hiç peşimi bırakmaz gece yatarken bile illa o ayaklarının arasına benim ayağımı katar, biraz uzaklaşim yatakta en derin uykuda olsun yaklaşır bana dokunmadan asla yatamaz, benim eşimin işleri aşırı ağır köyde kaynanamgil nerdeyse evlendiğimin yarısından fazlası köyde geçiyor benimde şuan bile köydeyim 10 gündür felan ama bu bizim aramizi soğutmuyor, çocuğu etken olarak görme, sen eve gidince güzel giyin süslen önce kendine değer ver sonra yavaş yavaş arkası gelir
tarafından
O bu kadar ilgisizken hiç ona süslenmek falan gelmiyo içimden. Zaten bebek sabahtan akşama uyumuyo karnımı zor doyuruyom.
tarafından
Bence oturup bunu güzelce karı koca konuşup halletmeniz lazım çok can sıkıcı bi durum hal almış
tarafından
Öyle ama biz konuşamıyoz. Hamilelikten önce ne zaman sorunlardan konuşmaya kalksak o sinirlenip bagiriyodu bende ağlıyodum bikac gün küsüp konuşmayıp unutunca da bişey yok gibi devam ediyorduk. Hamilelikten sonra stres yaşamayın diye mevzu açmadık şimdi ne kavga ediyoz ne de bı paylasimimiz var

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 662 göst.
0 oy
3 cevap 601 göst.
6 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 395 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,090 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu