0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından
Canım çok sıkılıyor ne yapsam bilmiyorum telefonda oyalaniyorum onerebileceğiniz oyun falan varmı yada sitrrs atmak için bir şeyler

19 Cevaplar

0 oy
(1,986 puan) tarafından
Örgu oruyorum yada kek pasta kurabiye borek yaparm canim
(159 puan) tarafından
Örgü malzemem yok evde tatlı da var yeni yaptim ama maalesef bunlar bana iyi gelmiyorlar
(1,986 puan) tarafından
Okey oyna canm telefonda
(159 puan) tarafından
Hm olabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
cânım sıkılınca ağlıyorum hiç bi şey yapmak o an cânımın sıkkınlığını geçirmiyor maalesef
0 oy
tarafından
Makyaj bakım yada ev temizliği yapıyorum 
tarafından
Benimde bazen bebekten kalmıyor :)
(159 puan) tarafından
Hem bebek hem ev işi hem tarhana falan yaptık hiç enerji kalmadi uykuda yok
tarafından
Ay kıyamam çok zor hele bebek olunca :)
(159 puan) tarafından
Aynen oda bizimle yaptı artık
tarafından
Buyuk mu Allah bağışlasın benimki 2 aylık hiç durmuyor
0 oy
tarafından
Örgü örerim iğne pyası yaparım amigurumi ye taktım kafayı bu sıra 
(159 puan) tarafından
Amigurumi nedir
tarafından
Örgü oyuncak canım postlarıma bakabilirsin atmıştım buraya resim
(159 puan) tarafından
Örgü malzemem yok malesef çok da yoruldum
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Sıkılmaya vakit kalmiyo bebekten:ermm:

(159 puan) tarafından
Gündüz benim de vaktim olmuyor ama benim ki uyudu
(3,739 puan) tarafından
Akşam o yatınca direk bende yatıyorum
(159 puan) tarafından
Bende öyle yaparım ama uykuda kaçtı malesef
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canımın sıkılmasına hiç vakit kalmıyor desem :)) valla daha giyinme odası toplanacak yoruldum artık braktım 
(159 puan) tarafından
Benim de iş var ama onları bile yapmak istemiyorum başka bir sıkıntı var içimde
0 oy
(176 puan) tarafından

Bebişle uğraşmaktan canım sıkılıyor mu onu da anlamıyorum :D

(159 puan) tarafından
Bebişe bakmak da zor ama o uyuyor şimdi
0 oy
(301 puan) tarafından

Alıyorum elime domestos lavabo ovalıyorum :D başka türlü rahatlayamam 

(159 puan) tarafından
Malesef temizlik yapmak rahatlatmiyor akşama kadar yaptığım için artık o kadar sıkıldım ki anlatamam
0 oy
tarafından
Bu ara bende bulamiyorum yapacak birşey 
(159 puan) tarafından
Aynı kafadaniz ne yapacağımı şaşırdım temizlik bebek bakmadir yemektir herşeyi yapıyorum gün içinde zaten bunlar beni daha fazla sitrese sokuyor kitap okusam kafamı veremiyorum oyun oynasam sıkılıyorum anlamadım ne yapacağım
tarafından
Kitabı elime alıyorum bir sayfa okuyp bırakıyorum olmuyor telefondan sıkıldımm geçen örgüye başlığın dedim bunaldım.dedim ders çalışiyim o hiç sarmadi. Evde of ya diyerek dolanıyorum
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bende simdi onu düşünüyorum hamileyim esim gece çalışırken yalniz kalıyorum ve hic hosuma gitmiyor bu durum yapacak hic bise yok.
(159 puan) tarafından
Aynen aynı durumdayız benim eşim de gece çalışıyor gündüz de uyuyor çoğu zaman bebeğimle ve kendi kendime ne yapacağımı şaşırdım
0 oy
tarafından

Kitap okuyorum TV izliyorum oyun oynuyorum kızımla oynuyorum yemek yiyorum tatlı yiyorum müzik dinliyorum yüksek sesle müzik açıp oynuyorum şarkılar söylüyorum yada arkadaşlarla sohbet ediyorum komşuya iniyorum muhabbet ediyoruz yani ruh halime göre değişiyo o an canım ne yapmak istiyorsa onu yapıyorum :D

(159 puan) tarafından
O kadar sıkkın ki canım bir neyin rahatlatacagini bilmiyorum enerjim yok
0 oy
tarafından
Canımın sıkılmasına pek vaktim olmuyor ev isi cocuk yemek derken aksam olmus oluyor
(159 puan) tarafından
Benim de öyle fakat bebek uyudu sabahtan beri de çok yoruldum biraz sitres atqcak bir şey bulamadım malesef
0 oy
(48,735 puan) tarafından
burasi yeterinde zamanimi öldürüyor benim
(159 puan) tarafından
Bende onun için girmistim aslında ama çok zihin ve beden yorgunluğumu atamadım malesef
0 oy
(849 puan) tarafından
Kitap okurum bide YouTube'dan video izlerim 
(159 puan) tarafından
Kitaba kendimi veremiyorum YouTube yi düşündüm de ne izleyecegimi bulamadım genelde motive edici şeyler izlerim fakat kendimi bitkin hissediyorum videonun çok etkisi olacağını sanmıyorum malesef ki
0 oy
(87 puan) tarafından

Benimde hep surekli canm sklio canm aglayasim gelio ev temizliom yine gecmio bikiom bazen onida yapmiom simdi hala canm sklio yapcak biside yok tlefona bakiom yine canm sklio:'(gezince biraz icim acilio ama esim gezmeyi sevmio biyerede gotirmez pek

(159 puan) tarafından
Bizde evdeyiz çok birde konuşacak derdini anlatacak kimse yok eşimde çok sohbet etmez benle bende ne yapacağımı bilemem böyle
(87 puan) tarafından
Benimde ayni canm derdimi anlatacak kimse yok arkadasimda yok kimseyle muhatapimda yok yanlizim hep esimle arada ederiz sohbet sonra ondanda skliom gezmeyi seviyorum sadece ama gezemiom
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Acar müzik oynardır ama şimdi yapamıyorum apartmanda ses oluyo diyee offff
(159 puan) tarafından
,Bende çok severim de çok yorgunum malesef
(3,769 puan) tarafından
Doğrudur  kitap oku  ozmn
(159 puan) tarafından
Kafami veremiyorum beynim o kadar yorulmuş ki
(3,769 puan) tarafından
Himmm baska bişey gelmedi aklima
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Temizlik yaparım genelde yada örgü falan arada da buraya takılırım 
(159 puan) tarafından
Bende burada takılayim belki bulurum bir çözüm diye geldim bakalım
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Sıkılmaya vaktim olsa keşke 
(159 puan) tarafından
Benim ki isssizlikle alakalı değil aslında akşama kadar durmadan yapiyorum sadece yeni yeni oğlum uyudu oturabildim ama içim sıkılıyor ne yapacağımı bilmiyorum yorgunluk var
(3,729 puan) tarafından
Valla bende iki çocuk var akşama kadar o kadar yoruluyorum ki zaten yarım saat bir saat ancak oturabiliyorum onda da hicbirsey yapmak istemiyorum
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Yıllar sonra evde kapalı kalmak gerçekten zor benim için ve canım sıkılınca genelde yemek yapardım kek börek yapıp fazlasını komşulara :) ama şimdi oda zor son ayın içindeyim ve belim çok fazla ağrıyo yinede dayansmadım evde tek kalınca iç hazırladım hamur yaptım annemler eve geldiğinde pide yaptım ölüyorum yorgunluktan mutfak benim bütün stresimi slır ne zaman üzgün olsam hamur yaparım :))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 229 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ipek_V (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 226 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...