0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (542 puan) tarafından
İyi geceler kızlar .fikir istiyorum.ck yoruyo beni kızım artık 21aylik.surekli ayağımda uyumak istiyo özellikle geceleri.belimin ağrısından bn uyuyamıyorum  o derece  uyku sıkıntısı çekiyoruz.bn  sallamamak için beşiğinde uyutuyorum .çok agliyo bugun ilk gecesi .lakin odası sıcak uyuduktan snra yanımıza alsam uyanırsa beşikte sallasam  alışması zormu olur veya alismazmi  yalnız uyumaya. unutmazmi ayakta sallanmayi ..en hava serinleyene kadar öyle ypsam olmazmi.sbah Balcam cvaplara smdiden tesekkurler

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uyku eğitimi vererek bıraktırabilirsin canim
(542 puan) tarafından
Nasıl yapcam onu cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
kendi odasinda besiginde salla oncesinde anlat artik sallayamayacagini.. aglarsa al kucagina sakinlestir besige koy ama asla ayakta sallama sen kararli olursan o da kabul eder. ztn eylul geldi sicaklar azalacak kendi odasinda direk basla
(542 puan) tarafından
Aklın yolu bir bnde öyle düşündüm.dun öyle yaptım .bakalım nasıl devam edicez
0 oy
tarafından
4 yasina gircek hala ayagimda sallayan ben  dusunceli emoji
(542 puan) tarafından
O seninki dha kotuymus.niye. Biraktirmiyon cnm.
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Valla öyle biraz zor olur ya. Odasını ayırdım ben onun odasına taşındım resmen ayakta mücadele ediyoruz :( 
(542 puan) tarafından
Galiba hepimizin derdi buymus
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Benim kızda ayakta sallamadikca uyumazdi. Hep söyledim 2 yaşına girdiğin an birakicam artık ayakta sallamicaz sen büyüdün kendi odanda yatağında uyuman lazım falan diye. 2 yaşına girdiği gün bıraktım ilk 2 3 gün zor oldu tabi benim kız zor dalıyor uykuya pes etme valla 1 sene olacak 4 ay sonra hala uzun süre oturdukca kuyruk kemiğim ağrıyor  orayı da hasarladik :D

(542 puan) tarafından
Hmde nasıl fena bel ağrısı cektiryo bana
0 oy
(92 puan) tarafından
Canım benö oğlumda beşikde sallanarak uyurdu oda yaptırdım nasıl uyur diye çok düşğnüyodum yanında yatarak konuşarak sevdiği şeyleri vererek alıştı gittşş sallamayı bıraktı
(542 puan) tarafından
Çok şükür darisi basimizia cnm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esmosum (7,709 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 157 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu

379,329 soru

11,354,322 cevap

34,827 kullanıcı

...