0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (712 puan) tarafından

Hayırlı sabahlar kızlar ben doğum yapalı 24 gün oldu eşim 3 gün oldu işe başlayalı ondan önce doğduğundan beri eşim gece 3.30 a kadar uyanık kalırdı ben uyurdum kızım kalkınca uyandırırdı şimdi maalesef işten yorgun geliyor gene uyanık oluyo ama belli bi saate kadar durabiliyo ben dün gece kızım uyandı aldım emzirdim 11 gibi gece 2 ye kadar ayaktaydık sonra uyudu bi ara gene uyanmış uyku semesine kucağıma almışım pispislarken dalmışım eşim kızımın ağlamasına uyanmış kucağımda kafasını geriye atmış Allah göstermesin boynu kırılabilirdi uykumu hafifletemiyorum nolursunuz bişey söyleyin eşim sabah işe giderken söyledi gece böyle böyle oldu diye ben bi evladımı zaten beşiğinde kaybettim sabah uyandığımizda melek olmuştu uykumu nasıl hafifletebilirim dualariniza ihtiyacım var sabah ağladım durdum iyi bi anne değilim bebeğime yetemiyorum diye:'(

1 cevap

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Oyle dusunme. Aksam erken yatmaya calis bebek uyudugu zaman. Gunduz olsun gece olsun bebek her uyudugunda uyumaya calıs. Uykunu almis olursun. Benimde uykum cok agirdir. Bebek agladigi zaman genelde hep esim duyar getirir emzir diye  geri yatagina koyar yatardim. 
(712 puan) tarafından
Uyaniyorum sesine ama bazen yorulunca kesik kesik uykular hepten mahfetti
(1,238 puan) tarafından
Dogrudur tabi bilirim merak etme bir rutine oturur zamanla
(712 puan) tarafından
inşaAllah kuzum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esmosum (7,668 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zeliş fatoş (526 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 156 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı

...