0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bu gece onuncu gelişi yurâ gördüm diyerek. Yanında yatmamı istiyor hep. Kızım üç yaşında ve bu gece sürekli bi kadının kendisini korkuttuğunu söylüyor mavi saçlı mavi elbiseli bir kadınmış. Yeni kardeşi oldu ve bebek görmeye gelenler kızımı da seviyorlar. Kızım pek hoşlanmıyor hatta altına çiş yaptı korkudan. Ne yapmalıyım nasıl yaklaşmalıyım sizce? Kardeşi doğdu doğalı ne kendi uyuyor ne bizi uyutuyor :( görümcelerim oyun terapisti öneriyor ama çok pahalı. Başka bir yolu yok mudur bu çocuğun hırçınlığını önlemenin? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Devlet hastanesindeki çocuk pedogogmu artık pek bilmiyorum ona götürün birde fazla TV ve telefon vermeyin gündüz verimli bir şekilde vakit geçirin gün içinde gözünüzde üstünde olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım izledigi biseyden gördügü yada etkilenmiş olabilir vakit geçir onunla unutturacak biseyler dısaŕı çıkın etkinlik yapın eglenin belki unutur
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Bir bilgim yok  insalhh  düzelir  canım 
0 oy
(3,241 puan) tarafından

Yaa onun yüra gördüm  diyen  ağzını  yerimmm:woot:

Bir bilgim yok  ama ilgi bekliyor olabilir

0 oy
(20 puan) tarafından
Bir muddet boyle olucak. Benim kizlarda oyleydi. Buyuyum bagirarak anne odada birisi var korkuyorum diyordu gormuyormusunuz diyordu. Esimle sakinlestirirdik. 2 kizimda oyle simdi 4yasi vür mutak tuvalet gidemiyordu odada yanliz kalamiyordu diyorum kimse yok diyor var anne diyor anne orda birileri var beni yerler. Bende ayetel kursi nas felak surelerini bol bol omuyorum. Simdilerde iyi korkmuyor. O korkdugunda oyala mesela kizim yarin senle ne yapalim vakit gecirin. Tanimadiklari insanlarda goruyorlar korkuyor uzakdan sevsinler. Oda tetikliyor korkuyor

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 535 göst.
29 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde Tamamdabisuss (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 903 göst.