0 oy
870 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Bugün eşyaların yerini değişmek istedim. Annemi aradım gel beraber değişelim dedim eşimde uyuyordu eşime söylersem istemiyordu neyse Bi ara kalktı geldi bu evin hali ne hemen duzelt fuzuli iş çıkarma başıma dedi. Ben duzelticem sen elleme dedim gitti yattı kalktı sonra tekrar niye bu masayı çekiyorsun  buraya diye bağırdı ramazan misafir gelecek sığmıyoruz küçük masaya dedim balkonda yesinler dedi annem geldi sonra al sana Bi kavga sandalyeleri eşime doğru attım daha taksitleri bitmedi bunların eşyaları hep çizdin mahvettin diye bağırdı sonra tartıştık baya ben gidiyorum dayanamıyorum artık senin bu tavırlarına dedim sen dur ben giderim dedi Allah cezanızı versin paramı yiyip duruyorsunuz dedi çekti kapıyı gitti annemin yanında çok saygısızlık etti annesini çağırdım benim oğlum yapmaz dedi inanmıyor daha çok başka şeylerde var da ben artık yoruldum bu huylarından

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Duruyorsunuz dediği çoğul kim annende dahil mi? Ramazan günü manyak Koca doluyor ortalık 
(124 puan) tarafından
Ben ve cocuklarım
tarafından
Anladım bacım Allah sabır versin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin nedir sizin bu kocaların para merakı kardeşim bakamayacaksan ne *** yemeye evlenip çocuk yaparsın her gün böyle en az on tane post görüyorum 
tarafından
Annenin yanında tartışmasaydın keşke ya anneler çok üzülüyor Allah onu bildiği gibi yapsın dengesiz onamı kalmış evin düzeni herşeye karışmayı severler bendede var böyle dengesiz
(124 puan) tarafından
Annemde ağladı zaten keşke beni çağırmasaydın ďedi
0 oy
(2,141 puan) tarafından
Keşke annenin yanında kavga etmeseydin söyleyip söyleyip durdu kafana göre yapıp otursaydın
(124 puan) tarafından
Ayıp etti kaç oluyordu annemin yanında yapma dedim
0 oy
(9,566 puan) tarafından
Edepsiz terbiyesiz başka diyecek sözüm yok 
(124 puan) tarafından
Öyle vallahi
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Bende hiç sevmem biri yanimizdayken tartışmayı eskiden susardim mesela o sesini yukseltse de rezil olcaz diye şimdi o sesini yukseltirse ben daha çok bağırıyorum o da bağırıyor sonra sinirleniyorum ağlıyorum ben sinirlenince hemen gözüm doluyor o da hala konuşuyor sonra ağlamam bitince ben konuşuyorum o susuyor sonra bitiyor kapanış :)
(124 puan) tarafından
Psikolojim altüst oldu artık
(3,127 puan) tarafından
Takma kafaya gamsız ol canım tak tak nereye kadar
0 oy
tarafından
Paramı yiyip duruyosunuz derken niye senle evlenmiş haspam bakmıcaksa
0 oy
tarafından
Kuzum bosber benim esimde böyle bende usandım artık ne yaoavaksin sabır çekiyorum 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım önceden benim eşimde insanların yanında sinirli konuşurdu benle bı gün yine oyle konuştu yerin dibine soktum o bağırdı bende bağırmak öyle olmaz böyle olur dedim bir bağırdım anlatamam elimdede telefon vardı fırlattım yemin ederim adam daha ses edemiyor bana :))
0 oy
tarafından
Ayy sırf annen geldi diye kudurmus
0 oy
tarafından
Psikolojisi falan mı bozuk nee
0 oy
(1,059 puan) tarafından
İnsan 7 nedir 77odur. Bosver artik usanicaksin bikicaksin kendine yazik
0 oy
(323 puan) tarafından
Alsın parasını da götüne soksun ne saygısız herif annene çok üzüldüm
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Hay parasına köpekler sıçsın nerden geliyo bu cimrilikler bilmiyorum ki bakamayacaksa evlenmeseymiş annenin yanında olacak iş mi şu yaptıgı 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 642 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 216 göst.
0 oy
5 cevap 636 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,016 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu