0 oy
487 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Bu bir değil iki değil üç değil. Bu kaçıncı oldu. Ilk evde annem para veriyor 2 gün sonra söylüyosun saklıyorsun. Bana hesap kitap yaptiriyosin para varken yokmuş gibi yapıyorsun. Sonra diğer evde 200 hesabında para var evde erzak yokken iddiaya yatırmışsın ben msjini görüyorum öğreniyorum. Ondan sonra bir sürü kuş alıyosun oraya borç var kuş aldım şuraya borç var kuş aldım deyip benu strese sokuyosun aradan zaman geçiyor ben kuşların parasını vermiştim diyosun. Sonra kendine tl alıyosun parasını verdim diyosun. Sonra bu evde sıkışmışız yine bana hesap kitap yaptiriyosin para varken yok gibi yapiyosun. Boşuna beni strese sokuyosun gidip elektirigi ödeyip arkadaşa denk geldim ödedi ona borcum var diyosun. Sonra da ben inanmayınca o adamın yanına gidek deyince o adamın borcunu da ödedim diyosun. Nasıl ödedin diyorum zaferin kuşlarını saatim diyosun. Ona da inanmayınca ben biliyorum kendin de var di zaferin kuşunu sattin benden sakladın sıkışınca elektirik ödedin deyince de itiraf edip evet diyosun. Ondan oncede bir sürü şey daha sayamıyorum bile. En son da bugün gündüz adam kuş bakmaya gelecek diyosun gidiyorsunuz adam baktı 10 tane ayırdı parası olunca alacakmış diyosun aksam geliyorsun bana kuşları adama sattım ev kirası gönderim zafere verdim diyosun. Ben sana benden başka bise sakliyomusun diye sordugumda bana yok diyosun asele yemin et diyorum ediyosun sonra ben tekrar soruyorum dur yemin etmeyim diyosun parayı söylüyosun zafere verecem diyosun önce verdim deyip sonra ben parayı gördüğümü söyleyince verecem diyosun. Cüzdanı evde delik deşik saklıyorsun evde hırsız varya sanki. Bunlara rağmen özür dilerim daha yapmam diyosun bunca şeyi yaptıktan sonra özrünün bir anlamı yok benim gözümde. Bu zamana kadar bana bir şey alıp getirdin mi al sana aldım diye haftaligini veriyosun ben ev kirasıni elektirik suyu tlfn faturalarını sagsolun borcunu onla ödeyim pazarı onla yapım benim ihtiyacım varmı diye sordun mu bir kere. O kadar kuş satıp benden para sakliyosun sana güvenim tamamen bitti daha senden bir çöp te istemem bise de istemem birbirimizden bise saklayacaksan o kadar yalan soyleyeceksek biz niye evlendik. Neyiz biz bu evde. Ama artık beni karin olarak görme zaten gormuyosun görsen bu kadar yalan söyleyip para saklamaan. Kirk yılda bir bir ihtiyacımi söyledim alacam diye tamam dedin onları almamak için kuş saattini bile soylemedin adam ayırdı dedin. Daha ihtiyacım oldumu sana da söylemem babamin verdiği harcliklarla bacimin verdiği harçlıklar la karşılarım olmadi babam dan bacimdan isterim senden bir şey istemem. Şimdiye kadar istemedim hep kendimden ödün verdim. Sen üzülme diye biriktirip biriktirip sana verdim. Ama karşılığını çok güzel verdin tsk ederim. Kalbim çok kırık bu aralar işteyken de olsa başka yerdeykende olsa beni arama üzerime gelme. Özgürsün bu saatten sonra arkadaşlarınla görüşebilirsin gezmeye gidebilirsin kuşların parasının hepsi senin olsun benim yerlilerde senin olsun bana zehre para getirme istemiyorum almamda karnimi doyurmakla haftaligini getirmekle benim kocam olamazsın benim kocam olacak adam bana yalanlar söylemez di üst-üste yemin ettiği halde yapmazdı. Neyse uzun oldu içimi dokmesem rahatlayamayacaktim kalkınca okursun. Aramıza resmiyeti sen koydun beni karin olarak görmeyerek.......     NOT. ESIME GONDERDIGIM BIR MESAJDIR. SIZIN ESINIZ SIZE BÖYLE DEFALARCA YALAN SOYLESE TEPKINIZ NE OLURDU KIZLAR.  SIZE SORUM: BIR ERKEK NEREN PARA SAKLAR?

7 Cevaplar

0 oy
(174 puan) tarafından

Çoook açıklayıcı olmuş:D yüzüne söylerdim sen yalan söylüyorsun olmadı ailesine söylerdim .baktım buda çare değil maaşına el koyardım .

(337 puan) tarafından
Kız zaten haftalık alıyor bana veriyor. Yetmiyor ev kirası elektirik su faturalar borçlar pazar derken 5 kuruş para arttiramiyorum exra kus işi yapıyor sözde bizim için yapıyormuş para saklıyor sattığını söyleniyor bir erkek meden para saklar
(174 puan) tarafından
Canm benim yengemin eşide öyleydi hep para konusunda yalan söylüyordu bide eve adam akılı gelmiyordu meğer kumar oynuyormuş .ama sizin eşiniz sizden niye para saklıyor onu anlamış değilim
(337 puan) tarafından
Vala ben de çözemedim canım bir erkek ya hayatında biri daha varsa para saklar yada dediğin gibi kumar falan oynuyosa benim ki işten eve evden işe gider arada kuşların oraya gider kumar oynamaya zamanı yok ama iddiaya düşkün birisi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yalan söylemesi çok kotu yabancımısınki gizlemiş saklamış senden daha çok tepki verirdim ama bir yerde asele yemin etti yazmışsın (sanırım evladın )hepsini geçtim onun üzerine nasıl yalan yere yemin ediyor pes 
(337 puan) tarafından
En çokta o koyuyor o güvenimi sarsti ya zaten. Vala bilmiyorum şuan konuşmuyorum akşam ağladım aldattığı ni bile düşündüm yoksa bir erkek meden para saklar
0 oy
(4,544 puan) tarafından
Ben okurken kafam birbirine girdi sen iyi sabretmişsin
(337 puan) tarafından
Napacami nasıl tepki verecemi bilemedim konuşmuyorum şuan ya meden para saklıyor bu adam napiyor bize harciyormus öyle diyor bize harcayacak olan adam neden başta söylemesin saklasin haksizmiyim
0 oy
tarafından
Çok uzatmissin bacım hiç bir erkeğin kafası bu kadarını almaz. Bana söylediğin yalanlar bini aştı artık hiç bir şey istemiyorum bana da karın gözüyle bakma özgürsün yazsan yeterdi.
(337 puan) tarafından
O sinirle canım bütün hatalarını görsün diye yazdım. Oda yazmış haklısın özür dilerim b8da olmaz. Seni seviyorum falan yazmış cvb da vermedim güvenim bitti artık. Inanmiyorum hiç bir lafina da
0 oy
tarafından

Kıyamet kopar  !!!! 

(337 puan) tarafından
Koptu akşam canim kıyamet şuan da konuşmuyorum özür diliyor haklısın diyor size harcıyorum diyor. Bize harcayacak olan adam neden saklasin ki para. Başka bise var çözecem
tarafından
Kesinlikle araştır bi
0 oy
tarafından
Tamamını okuyacağını sanmıyorum az ve öz yazmaliydin onlar bizim gibi değiller bacım okumazlar mesajı görünce de %99.9 arayıp ne diyorsun derdin ne falan diye sorar sjsjsjsjsj hiç ben yalan söyledim haklısın demez :) üzme kendini kimse için hiç birimiz bu dünyada kalıcı değiliz 
(337 puan) tarafından
Bende öyle yapacağını düşünüyordum canım. Haksız ya bunda yüzüne yüzüne vurdum ya yakaladım ya. Msj atmış haklısın özür dilerim b8da olmaz seni seviyorum falan diye bende bir şey uazmad8m. Konuşmayacam güvenim sarsildi artık bir eerkek neden para saklar bir haltlar yemek için haksizmiyim
tarafından
En nefret edilen erkek tipi işte sen onun ailesinin ama bazıları böyle kalın kafalı anlatamazsin. Hiç takma bile kafana herkes kendine yakışanı yapıyor inan ki.
(337 puan) tarafından
Aynen öyle canım ama insanın zoruna gidiyor isteristemez dün geceden beri gram uyku uyuyamadim ne haltlar yiyo diye
0 oy
(149 puan) tarafından
Haklısın bence. Ama soyle dım artık para istemem senın paranı vs yazmıs sın emın ol erkeklerın bu işine gelir Yanı oturup tq dert etmezler. D
(337 puan) tarafından
Öyle haklısın canım ama gururu ma yediremedim gerççekten de istemem bakamayacağı avradı ne diye aliyor ihtiyaclarimi ailem karsilayacaksa bir gereği de yok böyle kocanin

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 739 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,969 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 209 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde e.dgnr (7,441 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 504 göst.
0 oy
8 cevap 333 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde tugra0606 (15 puan) tarafından soruldu