0 oy
2,877 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından

Kızlar kimsenin bilmesini istemediğiniz takintilariniz var mı merak ettim ..yada komik takıntı da olur ? Mesela ben yüz havlumu kimse ile kullanmam eşimle bile.. sonra yüzüme kimsenin dokunmasını istemem ( eşim hariç ) :D liste kabarık benim :D

48 Cevaplar

0 oy
(816 puan) tarafından

halım kayarda koltuklarla ayni hizada olmazsa sinir olurum onu duzeltene kadar ugrasirim. hersey buyuk kucuk sirasina gore dizilmeli perdeler dümdüz olmali. ***** yumuk duran seylere tahammulum yok simetri hastasiyim galiba. aklima koydugum seyi gevede olsa kalkar yaparim yoksa uyuyamm icin rahat etmez. esimle uyurkn nefes alip verislerimiz ayni olmali yoksa uyuyamm. 

(236 puan) tarafından
Ahahaah okurken yoruldum sen yaparken yorulur Sun herhalde:)
(816 puan) tarafından
hemde nasil yoruluyorum. oglum var 3yasinda hic yerinde surmaz o yuzden surekli hali kayar deli olurum bn duzlerim o bozar aksama kadar sirekli koltuk hizasina getiririm aksamda başım agrır surekli onu duzeltmeyi dusundugumden.
(236 puan) tarafından
E halı örtüsü kullanma canım halıyı arada silersin olur birer
(816 puan) tarafından
hali ortusu kullanmam canim halim odamin ortasinda koltuk ayaklari basmiyor haliya o yuzden saga sola kayiyor uzerinde yurudukce bnde yamuldugunu gorunce sinir oluyorum. odanin ortasinda koltuk hizasinda durmali duzgun olmali. tek halida degil evde ne varsa duzgun durmali bi tarafa kaymis ***** olmamali mesela sehba uzerinde saksim var oda tam ortada durmali esim bardak koymak icin kaydirir saksiyi deli olurum sinirlenirim duzle hemn diye
-Reklam-
0 oy
tarafından

Her dokundugum yeri silme alışkanlığım var her bastığım yeri her gün siliyorummm

(236 puan) tarafından
Ayyy bazen bana da oluyor hemde defalarca siliyirm
tarafından
Az önce kalktım sildim süpürdüm valla biliyorum belim agircak ama napim elimde olan değil bu hamilelikte her şey bana pis gelmeye başladı tutamıyorum kendimi. 37 haftalık hamileyim görsen sepidi gibi oraya buraya kosuyurm eşim yeter artık otur diyor.
Zaten deterjan kokusunu aseriyorum valla kimse olmasa yanımda içerim galiba. Canım çekiyor kendimi zor tutuyorum. Bu yüzden de kendimi temizliğe vuruyorum.
Allah dan pis bir insan değilim tam tersi olsam ayy
(236 puan) tarafından
Ahaha aynen aman canım dikkat et de içme :)
0 oy
tarafından
Yeri belli olan eşyalarımın yerinin değiştirilmesi...
Eşim.dahil hiçkimsenin bardağını çatalını kaşığını kullanmam igrenmek değil başka bisey :D 
(236 puan) tarafından
:D o yer değiştirme işine ayar olurum :D bak sinirden gulesim geldi
0 oy
(638 puan) tarafından

Yürüken adımlarımı sayıyorum çift sayı olursa bir adım daha atıyorum bu alışkanlık beni sınır ediyor artık psikologa filan gidecem :(

Streslenince saçlarımı kopariririm boyle de çatlak bir yapım var :(

(236 puan) tarafından
Saçlar mı  kendine zarar verme canm
0 oy
(834 puan) tarafından

Ya bir sürü var da burada açıklayabileceğim çok yok. :))

Ama mesela en büyük takıntım güvensizlik. çoğu insana kendimden, planlarimdan, gecmisimden vs. bahsederken; sanki onun eline koz veriyormuşum gibi geliyor. Beni nereden vuracağını bilmesi canımı sıkıyor.  20 yıllık can dostumun kazığını yediğim için, gerçekten güvenmem zaman alıyor. Yakın arkadaşım diye de bisey yok, Rabbim, anam, eşim var. Allah basımdan eksik etmesin onları.

(236 puan) tarafından
Amin canım bende herşeyimi anlatmak istemem
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Surekli ellerimi yikama ihtiyaci duyuyorum biri agzini sapirtarak yemek yedi ki acayip sinir oluyorum birde biseye dokununca bazen bi kac defa dokunasm geliyo :) dokunmazsam ya da yapmazsam basima kotu bisey gelecek diye düşünüyorum 
(236 puan) tarafından
Hadi yaaa bu komik geldi bana kusura bakma :)
(6,360 puan) tarafından
Komik zaten :) diger arkadaslarin yazdiklarini okuyunca daha yazmadgm cok sey varms benimde :)
0 oy
tarafından

Takinti degil de tikliyim ben :) bacagima orama burama lap diye dokunuldugunda ciglik atarim yada canim yanmis gbi geri cekilirm. 4 yillik evliyiz hala ilk kez beraber oluyomsz gbi gerilirim. 

Bi de gobek deligime dokunamam dusta zar zor liflerim ama oraya parmagimin değdiği düşününce bile icim tuhaf oluyo

(236 puan) tarafından
Göbek İnce ayrıntılı olmuş:)
0 oy
(2,849 puan) tarafından

Uyurken bana dokunulmasından hiç hazetmem

(236 puan) tarafından
Aniden uyandirinca mi
0 oy
tarafından

Kimsenin bilmesini istemediğim için söyleyemem :D:D:D:D:D

(236 puan) tarafından
Yaaaa hadi ama biz bizeyiz :D
0 oy
tarafından
Bu eski soruları kim bulup cevaplıyor ki ? 
(236 puan) tarafından
Şuan da sen :) canım
tarafından
Yok ben :D karşıma çıktı bişe yazmadan edemedim :D
(236 puan) tarafından
Sen de varsın evet :D
tarafından
Gereksiz bnce ....  Bnm eski postlara yazmayın ltfn
(236 puan) tarafından
Canım sen yorum yaptın diye altına yazdık yazmak istemesen saygı duyarız
0 oy
tarafından

Misafir gelince kanepenin  kirlentlerine kafalarını koyup uzandilarmi  sınır oluyorum onlar gitti mi hemen makinaya atarım 

Kim olursa olsun eşimle benden hariç tuvaleti kullandimi direk tuvaleti baştan aşağı yıkarım 
Evleri supurdukten sonra tek tek halıları düzlerim aynı hizada olacak 
Pis olduklarını düşündüğüm insanların evine gittinmi gelince baştan aşağı çıkarır mutlaka duş alırım 
Kaynanamin  öpmesini istemiyorum ağzından tükürüp çıkararak öper gelince mutlaka duş alırım 
(236 puan) tarafından
:) eveeeeettttt hmm hele Sonuncu bende tükürük ten tiksinurim
0 oy
(395 puan) tarafından

Herşeyi heryeri herkesi koklarım:)

terliksiz katiyen yere basmam 

Bir şeylerin çarparak konuşmasından serilmesinden nefret ederim

Kalemlere takıntım var çok seviyorum ev kalem dolu

Heralde bu kadar kız :))) 

(236 puan) tarafından
Bu konuşma ile ilgili olanı pek anlamadım canım :)
(395 puan) tarafından
Yazamamışım bir yanda bebek bekıp bir yanda burda olunca :))) birşeylerin çapraz koyulması yada örtüleri çapraz serilmesinden hoşlanmıyorum  aklıma bir tane daha geldi bu yemek yerken şapurdatanların ağzının ortasına çatalı sokasım geliyor
(236 puan) tarafından
Ahahaha :) güldürdün beni
0 oy
(536 puan) tarafından

Duvardaki resim çerçeveleri saat falan hep düz olmalı ***** olunca ben bı tuhaf oluyom:ermm:

(236 puan) tarafından
Simetri rahatsız ediyor :)
0 oy
(845 puan) tarafından

Makinadan çıkan bardakları yıkarım öyle içerim makineyi 2 3 kere yıkarım bi kere yikmayla temiz olmadığını düşünürüm. 

Lavaboya benden eşimden başkasının girmesini istemem girse bile gittiğinde hemen çiflerim 

Kimsenin bardağından su icmem

Buzlukta çok sebze bekletmem 1 ay sonra bu bozulmuştur diye atarım 

Yatağımda yastigimda eşimden başkasının yatmasını istemem sanki pisletmis gibi gelir. 

Baharatları  ve bakliyatlari kavanozda çok bekletmem sanki içinde böcek çıkıcak gibi gelir 

Misafirliğe gittiğimde yanıma 2 çorap götürürüm misafirliğe gittiğimde yeni çorabı giyerim eve geldiğimde hemen makinaya atarım sanki o evin yerleri çok pis eve pislik getiririm diye düşünürüm 

Eşim annem babam  hariç biri yanagimdan öptüğünde çok fena tiksinirim herkezin ellerine elleyemem aklıma gelen bunlar :))
(236 puan) tarafından
Aklına bu kadar mı geldi sadece :D
(845 puan) tarafından
Evet dahada var aslında ben çok takıntılıyım:))
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Benim en buyuk takintim yastigimmmm onsuz asla yatamam esim alir fln die aklim cikar gece hemen saklarim uyuyamiyorum yaa:D

(236 puan) tarafından
Ahahaha kız o nasıl bir korku öyle :D
0 oy
(344 puan) tarafından
Gece yatarken bebek gibi kendi kendimi sallayarak uyuyorum eşim vardiyalı çalışıyor o yokken yapıyorum bazen o evdeykende yapıyorum içerse yatıyorum burda uyuyamadım deyip başka odaya kaçıyorum sabah olunca tabi saçlarım karışıyor noldu diyor taramadım diyorum 
(236 puan) tarafından
Aaaaa :D Esin tesadüf bı görse der nokuyr falan :)
0 oy
tarafından

bende eve biri geldiginde tuvaleti kullaninca misafir gidene kadar giremem canim cikar :D

(236 puan) tarafından
:D ya yatılı gelirse
tarafından
yatali misafir almak huyum degil canim bende gitmem yabanci yerdede giremiyorum cok zor kotu bisey girince hemen karnim bozulur annem bilir huyumu sadece
(236 puan) tarafından
Hmm anladım canım:)
0 oy
tarafından
Gece çorap giymezsem uyuyamam
(236 puan) tarafından
Aaa güzelmiş :)
tarafından
Bide en az belimi kapatacak kadar üstüme bir şey örtmezsem uyuyamam bir şeye sarsılmadan uyuyamam evlenmeden önce yorganına sarılır yatardım şimdi ayıyla evlendim ona sarılıyorum:))))) benim çoktur değişik huylarım temiz olduğuna inanmadığım kişilerin evinde yemek yemem disardaki çatal kaşıkları kullanmam bardakları kullanmam
(236 puan) tarafından
:)) ben de her yerde yenen yemek temizligine güvenmem gerek
0 oy
(786 puan) tarafından
Yokk gibi diye biliyorum
(236 puan) tarafından
İyi düşün bakalım bence vardır :)
0 oy
tarafından

Ayak tikim var ayağıma asla dokundurtmam eşim uyurken değsin kiyametleri koparırım hatta çıplak ayağa bakamam kendi ayağıma bile dokunamam :D

(236 puan) tarafından
Ahahahah kız sende yani gerci bende ayaklarımın altını yıkarken falan gülmekten bı hâl okurum :))

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 490 göst.
0 oy
3 cevap 63 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 311 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde nur1203 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 385 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu