0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Yine ben memeden kesmek istiyorum 17 aylik gece 163738 kez uyaniyo emmek icin aciktigindanda degil aliskanlik haline getirmis agizda meme olacak ben iki buklum oyle uyuya kaliyorum zor oluyo domtorlar 2 yqsa kadar diyo ama yetmezmi ya birde vermeyim diyorum azaltiyim gunduz vermeyi geliyo gogsumu acmaya calisiyo hayir deyince kendini yerlere atiyo bagiriyo memeyi tutana kadar agliyo cok zor olacak biliyorum gunduzleri oyuncakla felan oyalarimda gece napicaz bilmiyorum memeyi tutmazsa asla uyumaz sabaha kadar bagirir anneler sizce kesiyimmi siz nasil kestiniz az anlatin memeyide kesse tuvaletide ogrense ne iyi olur degilmi bir yandanda büyümesini istemiyorum hep boyle minnos kalsin 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
16 aylıkken kestim cnm 

Tuvalete de 27 aylıkken öğrettim 
tarafından
Sende de kuzum ben çok korkuyordum nasıl olacak napcam die çok şükür takır takır devami geliyor zorlanmıyorsun
(14,035 puan) tarafından
Bide benim oğlum gündüz pek uyumaz akşam erken uyurr o yüzden düşünüp duruyordum o kadar saat nasıl aç kalacak diye 2 3 ay daha emzireyim de sonra kesmeyi düşünüyorum dayanamıyorum artık çok kötü durumda göğsüm
tarafından
Ne güzel uykusu iyiymiş cnm öyle devam edin

Allah yardımcın olsun inşAllah canım
(14,035 puan) tarafından
Allah razı olsun canımm valla nasıl rahatladım ya :D
tarafından
Yardımcı olduysam ne mutlu bana❤️
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
2 yaşında hala emiyor ben bu senede emzirmeyi düşünüyorum o yüzden yardımcı olamayacağım
(930 puan) tarafından
21 aylık benim kide emiyor çok düşkün sütüm olmaz oldu acıyor ucu artık bende bilmiyorum napcam
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Tuvalet için daha erken canım benim kız 20 aylık 4 gündür kestim bende salça sürdüm tiksindi zaten ama ara ara geliyor meme diye pis olmuş diyorum gidiyor gece uykusu kestiğimden beri maşallah diyim güzel kalıyor 1 kere mızmızlayor su veriyorum uyıyor geri 
0 oy
(39 puan) tarafından
Sabret canım 17 aydir sabrediyorsun. Aynisini bende yaşıyorum hicbri farkı yok. Benimkide 17 aylik geve 7376282 kez kalkipyor belim ağrıyor artık geceleri ayni pozisyonda uyumaktan. İçim geciyor guclude emiyorlar artik diye. Ama 17 ay geçti 24 aya az kaldi. Sonra vicdan rahatlığıyla kesmeyi dusunebiliriz.
0 oy
tarafından
18 aylkken yani yeni kestim  senle aynı durumdaydm cok zor sanırdım 

Meme istediği bir gün açtım memeyi birsz süt sıktım o sütü görünce emmedi tiksindi 

Sonra aradan saatler geçince geldi yine istedi 

Aynı şekil memeyi sıktım yine emmedi 

Gece meme icin uyandi ben hemen pışpışladm ayagmda sallayarak uykuya dalddrdm 

İlk 4 gece zorlandım uykusuz kaldım

Sonrasi süper rahatladim göğüslerim süt doldu 2 gün  kendi kendine geçti

1 buçuk hafta oldu brakalı 

Arada meme diyo unutmams hala ağzına versem tutar memeyi  o derece :))sanki meme krizine giriyor bazen d :))) ama açıyorum iyyyyy  diyorum  bide süt hala var biraz gôsterince kaçıyor 

Sende böyle dene salça falan kıl falan yapma böyle yap eğer ise yaramazsa baska yontem dene 
0 oy
(288 puan) tarafından
14 aylıkken kestim canım hamile olduğumu öğrendim çnki doktorun kesmemi söylemişti önce gündüzü kestim sonra geceyi sabır taşı al sür suda erit biraz kızım tiksindi almadı dahada kolay oldu bnm için şimdi WC alıştrcam o çok zor
0 oy
(8,996 puan) tarafından
8 aylıkken  bıraktı kuzum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 141 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 106 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aydan YILDIZ (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
0 oy
7 cevap 162 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

380,920 soru

11,404,487 cevap

34,942 kullanıcı

...