0 oy
453 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (392 puan) tarafından

Kızlar günaydın

Benim iki yıldır yaşadıklarım yüzünden psikolojim alt üst oldu evlilik şiddet hamilelik süreci boşanma süreci doğum yapalı üç ay oldu iki yıl öncesine kadar bakımlı mutlu ve sosyal bir insandım ama iki yıldır tamamen psikolojim bozuldu kendimi değiştirip tekrar hayata dönmek istiyorum 

Doğum yaptım saçımı boyayamıyorum emzirdiğim için normalde platin renk kullanıyordum ve saçlarım uzundu kısa kestirmiştim hamileliğimin başında şimdi saçlarım omuz hizasına uzadı ve şekli kötü uçlarında sarılar kaldı sürekli topladığım için son halini atamıyorum profilimdeki saç rengi şuan ki hali saçımı değiştirmek istiyorum boyama işlemi şuan için zor sanırım ama model olarak bu saç nasıl olur yüzüme yakışır mı sizce rengine bayıldım ama şuan koyu kullanıcam mecbur ne dersiniz? 

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yakisir sana yuzune gider bu model ve renk 
(392 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum bu renkleri çok seviyorum da şuan boyayamıcam ama model kendi saç rengimle de güzel dururmu sence!
tarafından
Tabiki kuşum cokta hos olur
(392 puan) tarafından
Teşekkür ederim ya valla mutlu oldum iki yıl önceki halime dönemesemde en azında psikolojim biraz değişsin :)
tarafından
Saglik olsunda gerisi olur bebisim dert etme ❤️
(392 puan) tarafından
Aynen kuzum bende öyle bunaldım ki hergün farklı bi sorun stres sıkıntı bıktım usandım kafamdaki sorunları atmam lazım oyüzden bi değişiklik belki iyi gelir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yakışır tabiki 
(392 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım renk şimdilik kendi saç rengim kalıcak mecburen  ❤️
0 oy
(504 puan) tarafından
Yakışır canm güzelmiş rengi 
(392 puan) tarafından
Renk çok güzel de emziriyorum şimdi boyayamam o renge ama model kendi saç rengimle güzel durur mu sence?
(504 puan) tarafından
Durur canm yüzüne de yakışır ben beğendim boyayabilirsin ama bebeğini emziremezsin bi kaç saat biberonla ver biseyler o saatlerde 4 5 saat sürer ama boya kuaförde
(392 puan) tarafından
Saçımı kendim boyuyorum kuzum ben ama emzirirken boyatma diyorlar bir kaç saat emzirmeyince zararı olmuyor mu gerçekten ben de bir yıl sonra boyayım diye düşünüyordum vallahi
(504 puan) tarafından
Sen bi gt kuaföre sor konuş evde boyasam bebeği emzirmesem biri baksa bi kaç saat ama kaşıkla felan verin şimdi düşündüm de biberonla alışır bide seni emmeyi birakirsa yazık çok üzülürüm canm sen bi sor bsey olur mu diye. Muhtemelen kokusundan dolayı emzirmeyi diyolar sende bi kaç gün başına yazma felan bağla o koku gdene kadar bebeğe koku gtmesin
(392 puan) tarafından
Yok canım benim kızım doğduğundan bu yana hem mama hem anne sütü alıyor biberon zaten kullanıyorum senlik bir durum değil riskli olacağını düşünsem zaten yapmayı düşünmem de mama içtiği saat aralığında yapabilirim diye düşündüğüm için mantıklı geldi ama koku konusunda bende emin olamadım dediğin gibi yapsam aslında
0 oy
tarafından
Yüzün hafif tombik gibi bu kısa saç sana olmaz bence cnm
(392 puan) tarafından
Kuzum ödem var hala tam gitmiş değil normalde yüzüm çok tombik değildir kilo veriyorum ama doğum sonrası kilolarım yüzünden öyle çıkmış fotografta yakışmaz mı diyorsun :/
tarafından
Çok tatlısın kuzum öyle tombik kilolu değilsin sana yakışmiş

Bu saç kesini çok kısa kalır sana ama yinede senin zevkin kuzum
(392 puan) tarafından
Daha uzun küt modeller var da bu model birazda renginden dolayı hoşuma gitti sanırım daha uzun modellere bakayım en iyisi teşekkür ederim canım uyardığın için ❤️
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Bence çok tatlı olur yüzün zaten çok güzel  maşallah :happy:

(392 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum renk harika ama kendi rengimle kullanıcam şimdilik kestirirsem bu modeli
0 oy
(670 puan) tarafından
Ben kızı sen sanınca:-):,-)
(392 puan) tarafından
Keşke :))) çok tatlı dimi :))
(670 puan) tarafından
Evet güzel :-):-)
0 oy
tarafından
Bence çok hoş olur yakışır sanada 
tarafından
Baya kesin bir dille anlat ki ona cesaret edemesin "D istediğim gibi olmazsa vermem paranı de nanshaknsjshagajajshajsbshz hangi ildeydin sen kayseri deysen kıza ben bakarım sen git bakımını yaptır ")
(392 puan) tarafından
Ay kuzum benim allah razı olsun ❤️aksaray dayım aramızda 2.5 saat var öz annem bile demez dediğini vallahi ❤️en kısa sürede gidecem randevu alayımda ama buradakiler asla hatasını kabul etmiyor daha seni haksız çıkarıp inadınada fazla para alıyorlar çok fenalar :D
tarafından
Tüh uzakmışsın kız ") sen üste çık boşver müşteri her zaman haklıdır ")))
(392 puan) tarafından
Yok kız vallahi eyvallahları yok zaten ucundan azıcık alsalar bile 80 tlden az almıyorlar bi değişikler insanı pişman ederler benim saçımı yaktı yıllardır gittiğim kuaförüm sonra kalktı sen uyardığım halde yap dedin yaptım istemeseydi dedi çekildi kenara ağlaya ağlaya eve geldim sonrası büyük bir ders oldu hep kendim açtım boyadım saçlarımı ve profesyonel kuaförlere taş basarım vallahi :D saçımı da keserim istesem ama korkuyorum :D
tarafından
O neymiş öyle kız ") şaşırdım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 208 göst.
2 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 563 göst.
13 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Siiiiiiiii (431 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
30 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Papatyalar (1,131 puan) tarafından soruldu

380,738 soru

11,399,498 cevap

34,926 kullanıcı

...