0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Bir başlık açtım hemen saldırıya uğradım. Kesin aldatıldın sen dediler, kocana iş arkadaşları uygunsuz fotoğraf atsın da gör gününü dediler. Arkadaşlar bunlar normal kafalar değil nolur ya. Milletin namusuna laf etmeyin dedim benimkine ettiler. Kavga edecek kadar ciddiye alsam neyse de almıyorum Allah'tan. Herkes dilediğini yaşasın mı denir ne denir bilmiyorum ki. Yalnız evrenin bir enerjisi var ve ne çağırırsanız o size yaklaşır sürekli aldatılmakla ilgili kaygılanmak iyilik getirmez.

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

image

.           
(7 puan) tarafından
:))))))
(10,441 puan) tarafından
Sen tam bir manyaksın helenoş :)) çok seviyorum o yüzden ahahah
tarafından
Ayy nagisim neler diyorsun sen öyle :D
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ne oldu kız yine?

(7 puan) tarafından
Önceki gönderimi ve alttaki yorumları okuyabilirsiniz :/
tarafından
Saçmalıyor noldu Kübra
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Hoşlanmadığın bir cevap gelirse yazma geç herkesin düşüncesi farklı çeşit çeşit insan var burda kimisi kocasiyla p.rno izler kimisi yanından dişi sinek geçsin istemez o postu açarken öyle cevaplar geleceğini tahmin etmeliydin
(7 puan) tarafından
Kimseye direkt olarak hakaret etmedim, bir şey de demedim. Ama hakkımda bildikleri tek şey o birkaç cümleyken benim ilişkime laf ettiler. Bu terbiyesizlikle ben baş edemem zaten.
0 oy
(2,589 puan) tarafından
İnsanları rencide ederek konuşursan ağzının payını alırsın.. Konuşma üslubunu da araştır biraz 
tarafından
Dln çok komiksin ama trajikomik ahshsjd :D
(2,589 puan) tarafından
Hakkını verdim kızlar oda kimseyi anlayıp dinlemeden rencide etmez artık jdjsjsjsjs
tarafından
Ah canım ya :D
(2,589 puan) tarafından
Ahh canım ahhhh
tarafından
Hmm Tebrikler diloş❣️❣️
0 oy
(683 puan) tarafından
Biz eşimizle ilgili kaygılanmıyoruz belli ki senin kocan milletle sıkı fıkı elin kızlarıyla haşır neşir kendini burda teselli ediyorsun kendin bizim hayatımızı araştırıp araştırıp senin kocan asker aaaa seninki cezaevinde aaa demeyi biliyorsun millete bunları da anlat gereksiz 
(2,589 puan) tarafından
Bir deniz annesi kız boşver bunu bu kendi yapamadıkları için hazımsızlık yaşıyor burda Allah yardımcısı olsun :DDDDDD
(683 puan) tarafından
Dln ya bunu mu takacam gelmiş burda stres atıyor ama yanlış yerde yakında anlar
(2,589 puan) tarafından
Ağlamaya gitti boşver onu puhahaha
(683 puan) tarafından
Hahahaha kız Allah da seni güldürsün güldürdün beni
(2,589 puan) tarafından
:)))))) amin bebeğim hep gülelim parazitlere inat

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 201 göst.
3 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulogra (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 638 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 576 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sezgii (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 312 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Busra28 (33 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,412,937 cevap

34,956 kullanıcı