0 oy
108 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (687 puan) tarafından
Hanımlar kızımın yatağına tüllü perde yapmak istiyorum üstüne.. sinek girmesin diye aslında beyaz renk değil de biraz da koyu tercih etmek istiyorum. Uyuması acısından yapan varmı nerde yapılıyor perdesine gittim yapmıyoruz dedi bilenler yardımcı olurmu 1 haftam kaldı doğuma acil yapmam lazım. 

3 Cevaplar

0 oy
(607 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Cibinlik mi diyorsunuz

(607 puan) tarafından
Ben teşekkür ederim :)
(62 puan) tarafından
Sepet beşiğin de vardı böyle cibinlik yatağının dibinde alan çok dar olunca gece bn takılmaya başladım ve çıkarttım boşu boşuna yapılmış gereksiz geldi bna evde sinek falan da yok sus icin de kullanmaya gerek yok sadece beşik duruyor oyke
(607 puan) tarafından
Bende heves edip almıştım baktım geceleri uyku sersemi açarken çocuğun üstüne dusurcem kaldırdım. Kış bebegiydi oğlum yatak odası da soğuktu bir nebze faydası olursa diye takmıştım , kaldırdım. Heves etmiş anne de sanirsam
(62 puan) tarafından
Hevesle aliniyor ama luzumsuz gercekten ben bikac kez dusucek gibi oldum gece ;) şimdi çok rahat gerçekten bebeğime daha çabuk ulaşıyorum keşke daha once den yok etseydim
(607 puan) tarafından
Alsın bakalım bı kullansın öyle uçuk birşey değil zaten :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyuması için koyu renk tercih etme gündüz de takacaksin koyu rengi gece gündüzü ayırt edemeyecek bu sefer 

Sineklik kafi bence 
(687 puan) tarafından
Aslında dediginiz doğru tessekkür ederim cnm.
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ki cnm inşallah bilen birileri çıkar ben aldığım beşikte vardı zaten çokta iyi oluyor biraz büyüsün degistirecm yatağını sırf o perde için aldim o beşiği 
(687 puan) tarafından
Aynn bnde cok severim perdeyi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gul2528 (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
23 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 62 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yrdsn (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
28 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miracinannesi.34 (677 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,084 cevap

34,864 kullanıcı

...