0 oy
2,182 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kizlar eşim dediğim kaç yıllık insan tarafından tekrar aldatıldım. Fakat bu benim için çok büyük bir şok oldu. 2 gece önce dayısının kızı geldi bize kalmaya. Onunla bütün gece oturduk. Baktım koca telefonla uyuya kalmış. Neyse dedim şarja takayım. Şeytan ya işte dürttü sanki beni. Baktım mesajlarda duruyor WhatsApp da. Ama ne göreyim. Böylelerini bı taraflarindan asipta ipte sallandiricaksin. Büyük dayisinin karısıyla konuşmalarını yakaladım. Aşkımlı bitanemli ama hala elim ayağım titriyor resmen. Annesiyle konuştum. Söyledim ve konuşmalari attım. Tabi kadın şok geçirdi. Tabi akşam birde tekme yedim yetmemiş gibi babama sovdu falan bugün herşeyi söyledim böyle yapıyor bana diye. Kafayı yemek üzereyim hiç iyi değilim. Ben bu kadar kotu bı insan olamam. Bunu yapma sebebi ne bilmiyorum ama hakkım helal değil hiç bir şekilde. :'(

57 Cevaplar

0 oy
(568 puan) tarafından
Dayı cezaevinde diyosun vallaha o adam duysa zaten yattım içerde diye eşini de karısını da doğrar. Cinsel münasabetleri olmuş mudur ki nasıl yakınlaşmışlar ya? Allahın cezaları.
tarafından
Bilmiyorum tek korkum o zaten okadarda olmusmudur bilmiyorum yeminle. Ya resmen benimle nasıl konuşuyorsa öyle
(568 puan) tarafından
Vallaha git o karıyı ibret olarak döv sokakta. Kocamın dayısının karısı kocamı ayartıyor de. Mahalle dayağı çek.
-Reklam-
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Dizilerdeki çarpık ilişkilere yok artık olamaz diyoruz ama oluyor işte :ermm:

tarafından
Lanet olsun ki oldu
0 oy
(568 puan) tarafından
Canım başlığı değiştir ceza alıyor. Eşim dayısının karısıyla aldatıyor yaz yoksa kapanır.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah ıslah etsin canım ya
tarafından
Amin canım
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Akşam telefonunu kırar ailenden birine at ve annesini yanına cagir sana bişe yapar .ne günlere geldik ya ne iğrenç bir insan kocan Allah seni kurtarsin
tarafından
Amin canım atimm zaten annemde var
(1,037 puan) tarafından
Mahkemede kullan donuna kadar al
(1,037 puan) tarafından
Kadını da rezil et kocasına şöyle terbiyesiz ahlaksız insanlar ne istiyorlar ya evinde karısı dururken
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Yazışmaların ekran görüntüsünü alıp telefonuna atsaydın bari mahkeme falan açacak olursan delil olurdu tazminat davası falan da açabilirsin aldattığı için nafaka falan da bağlarlar iyice azıttı bu erkekler burada okudukça Yeminle Kocama sarıyorum bende
tarafından
Ona güvendiğim kadar kimseye guvenmezdim ama yapabiliyormus demekki
(4,060 puan) tarafından
Allah sabır güç kuvvet versin canım snaa
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ya nasıl hala bişey yapmadan duruyosun yanında 

Bide işe gidip geliyo heralde herşey normal gibi

Sabah akşam

Neyi bekliyosun kadın bu nasıl iş
tarafından
Kaynanamı bekliyorum daha yeni olmuş birşey ve mesajları yakaladigimdan haberi yok bu akşam konuşacam
0 oy
(930 puan) tarafından
Öyle zamanda yızki ne yazık kimin şeyi kimde belli degil malesef 
0 oy
(6,366 puan) tarafından
Bizimde bi tanıdık karısıyla eniştesi kırıstırıyomus yani kadın görümcesinin eşiyle konusuyomus tabi duyuldu boşandılar ama görümceyle koca boşanmadı evden kovmus aile büyükleri güzel bi dayak atöslar adam yurt dışında çalışıyomus oryaa kaçms dediler
tarafından
Allah'ın belalari vallahi bunlar
0 oy
(4,000 puan) tarafından
Ohhhhaaaaaa artik yaaaa ohaaaaa
0 oy
(301 puan) tarafından
Behlül vakası :( Allah ıslah etsin diyecek söz yok 
0 oy
tarafından
Kusura bakmada canm bu kadar olay olmuş sana tekme atmış sen hala o evdemisin nasil bi insanmış ya dayısının karısına kdar göz dikmiş
tarafından
Mecbur şuan elbette çıkıp gidicem ama şuan degil
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Sende akşam çekeceği var mi diyorsun durma bacım git git hala aynı evde nasıl miden kaldıracak pessss insan dayisinin karısına da bakıyorsa yarin bir gün anasina bacisina da bakar 
tarafından
Pezevenklikte sınır tanımadı saolsun gidicem ama daha mesajları yakaladığımı bilmiyor bu akşam konuşacam
(432 puan) tarafından
Canım arkadaş haklı neden akşamı bekliyorsun ki al eşyamı ara aileni çocuk varsa al hepsini çok git ara cezaevinde ki dayıyı anlat bir bir ölen ölsün bırak bu adam dan eş yada baba olmaz bu ne biçim iş sürekli kayınvalideme devrettim diyorsun o kadın onun anası daha sana demiş yapmaz tabii konduramaz ne olcak ben yapmadım etmedim benim telefon dan başkası bile konuştu der herkes aaa tamam der dayı zaten hapiste aman duymasın karısını da seni de öldürür derler küttr kapandı gitti konu herşey sana döner neden anlamadan dinlemeden ortalığı karıştırdın derler. Ayyy çok git şu evden yarın hemen davayı açç ama hangi cezaevi ise ara acil durum var de adamla konuş anlat
0 oy
tarafından
Kesinlikle adamı boşa kesinlikle 
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın inşallah 
0 oy
tarafından
Boşanma davası aç donuna kadar all
tarafından
Öyle yapacağım zaten
0 oy
(895 puan) tarafından
Bunlar hep aski memnunun kalintilari.daha neler duyucaz kim bilir.
0 oy
tarafından
yapma sebebi eksik olan ahlaki canim kendinde suc arama sakin..
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Kızım dayısına söylesene ortalığı karıştir bir daha yerken böyle bir pisliği on kez düşünsün
0 oy
(256 puan) tarafından
Oğlum o senin yengen yengen.Bi an önce kurtul o pislikten.Allahin sevilen kuluymuşsun karsina çıkmış hemen

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 1,404 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (874 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 839 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,602 göst.
0 oy
31 cevap 1,503 göst.

396,346 soru