0 oy
2,133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kizlar eşim dediğim kaç yıllık insan tarafından tekrar aldatıldım. Fakat bu benim için çok büyük bir şok oldu. 2 gece önce dayısının kızı geldi bize kalmaya. Onunla bütün gece oturduk. Baktım koca telefonla uyuya kalmış. Neyse dedim şarja takayım. Şeytan ya işte dürttü sanki beni. Baktım mesajlarda duruyor WhatsApp da. Ama ne göreyim. Böylelerini bı taraflarindan asipta ipte sallandiricaksin. Büyük dayisinin karısıyla konuşmalarını yakaladım. Aşkımlı bitanemli ama hala elim ayağım titriyor resmen. Annesiyle konuştum. Söyledim ve konuşmalari attım. Tabi kadın şok geçirdi. Tabi akşam birde tekme yedim yetmemiş gibi babama sovdu falan bugün herşeyi söyledim böyle yapıyor bana diye. Kafayı yemek üzereyim hiç iyi değilim. Ben bu kadar kotu bı insan olamam. Bunu yapma sebebi ne bilmiyorum ama hakkım helal değil hiç bir şekilde. :'(

57 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ahlaksız köpekk bide seni mi dövüyor tabi hata sende öyle bi boku yakaladığında direk kafasına tavayla vurup patlatsaydın. Nasılsa böyle bir ayıp o aileye yeter emin ol saklarlardı millet duymasın diye. Allah cezasını versin böyle pislik yaratıkların.. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah ıkisininde belasını versin 
0 oy
(337 puan) tarafından
Canım benim eşim amcasının karısıyla köyde otururken amcasıyla evlenmeden önce sevgililermis. Ben bunu duydum kan beynime sıçradı. Ergenken falan  dedi bana evlendikten sonra söyledi. Amcasigillede görüşüyor tabi ben yasak koydum benum evime gelemez diye amcam gelirse nasıl gelemesin gelir falan dedi hadi gelsinler de görüm dedim. Mide bulandırıcı durum benim için. Sonuçta eski kırığı benim evimde işi ne
tarafından
Aynen canim iyi yapmışsın
0 oy
(253 puan) tarafından
Allah belasını versin ** ya boşan canım bende bundan dolayı bosandim cocugumda vardı en güzeli kafam rahat simdi
tarafından
Düşünüyorum fakat kaynanam engel koyuyor bana ne yapacağım bilmiyorum
(253 puan) tarafından
Nasıl engel koyuyor canim
0 oy
tarafından

Ay taş yağck daha ne görüp ne duycaz 

Dayısına hepsine anlat o piçi de bosa

Dünya aleme rezil rüsva olsn 

Gebrtsn ikisini de 

Pis doyumszlar dünya şeytnlşmş

0 oy
(11,013 puan) tarafından
Senin kocan sapık sapık. Kızın filan varsa kurtar bacım. Ensest o kendi cocukların abile hallenir. Birde kınayan lincleyen olacaktır beni ama umrumda degil dayına anlatın gösterin. Ne *** olacaksa olsun. Gebertir mi ikisini ne yaparsa yapsın dayın
tarafından
Zaten ortalık karışacak bekliyorum
0 oy
tarafından
Ne duruyon hagla o adamin yaninda 
0 oy
(932 puan) tarafından
Darp raporu al çocukların varsa hemen güvenli bir yere geçin ve haddime mı bilmiyorum ama delliler eşliğinde mahkeme ye verin bu çok ağır bir olay 
0 oy
(236 puan) tarafından
Pislik ya bunlari oldurmek helal olsa keşke m
0 oy
tarafından
Allah ım ne günlere kaldık Yarabbim sen evlatlarımızı koru Aminn
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Yok artık daha neler duyucam
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Sapık herif aşkı memnu bi gerçek olmadığı kalmıştı yuhhh yaa yemin ederim Rabbim tüm pislikleri temizlesin bu yeryüzğnden 
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Allah sana bir yol göstersin ki bu pislikten hemen kurtul canım rabbim yardımcın olsun affedilecek şey değil çoluk çocuk hatrı koyma sakın böyleleri için
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aman ha o kanıtları yedekle bi gmaile falan att ailerler kaynananada güvenme
0 oy
tarafından
Oh a başka kimse mi kalmamış yuh yani daha neler duyacaz 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Sapık tek kelime ile sapık yarın öbür gün kendi çoluğuna çocuğuna da yan gözle bakar bu adam iğrenç varlık 
0 oy
tarafından
Evet kizlar akşam konuşma yaptım. Dayısının karisi değilmiş gerçi pek inandırıcı da gelmedi bana ama. Yengesi aracılığıyla başka bir kızla konuşmuş. Bu şekilde söyledi bana. Bende ağzıma geleni söyledim. Kabul etmiyorum dedim böyle birşeyi. O kızla daha önceden gorusmuslugu ve iş arkadaşlığı varmış. Bazı durumlardan dolayı 15gub sonrasına kaldı bende kaynanama gececgim bu süreç içinde. Allah yardımcım olsun dualarınız benimle olsun 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 1,341 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 815 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,591 göst.
0 oy
31 cevap 1,489 göst.

384,953 soru