0 oy
271 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Cumartesi günü kaynanamlar görümcem ishal kusma mide bulantısı dan hastahaneye gitti gecenin ilerleyen saatlerinde kaynanam iyi oldu fakat küçük görümcem kotulesince bı daha götürdük serum taktılar bugunde diğer görümcem aynı sikintidan başladı ve aynı sorunu hamile olan diğer kuzenimde başlamış. İşin tuhaf kısmı ise biz bı koydehiz onlar başka bı köyde içtiğimiz su bile aynı su değil yetmedi bizimkiler ilk etli tavuk yediler sonra böyle oldular büyük gorumcemde o zaman bişey yoktu bu akşam çıktı karın ağrısı kasik ağrısından duramıyo kuzenimde aynısının mesajını atmış bana tavuk yemeyin suyu da hazır alın arıtma falan değil dedi onlarda ailecek aynı sorundan hastahanekik olmuşlar sanırım bı kaç güne bizdede başlayacak anlamadım gitti noluyor herkese böyle şimdide bende bı mide bulantısı başladı 37 4 hamileyim bende mi aynı oluyorum anlamadım gitti kan da idrarda küçük görümcemde bişey çıkmadı o gece 11 de hastahaneye girdik 4 de çıkrık ve gelen bütün hastaların şikayetleri aynıydı aizdede bu durum var mi

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 gun surdu canim bizde de vardı ülke genelinde var cok gecmisbolsun içme sularına dikkat edin 
tarafından
Sağol bacım sizede geçmiş olsun çok Rabbim beterinden korusun inşallah
-Reklam-
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Burdada vardı geçti galiba çocukları etkiledi da çok Bursa
tarafından
Burdada yeni başladı galiba bacım yaa Rabbim hepimizi korusun inşallah
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Benim de dun bulantim vardı halsizdim bugun de kızım da maalesef kusuyo ve öksürük var hafif rahatsiz 
(1,501 puan) tarafından
8 aylığa olur mu
tarafından
Yeni doğana bile yapılıyo canım glutensizdunyacom Instagram adresi tarifin sahibinin orda var yorumlar ben çok okudum. 2 3 diş sarımsağı eziyosun iyice sonra üzerini geçecek kadar zeytinyağı döküyosun 5 10 dakika beklerse iyi olur sonrasında ayak altına sürüyosun tahriş olmasın bebeğim hassas dersen süzdür sadece yağını sür çorap giydir gece kurudukça tekrarlayabilirsin hemen göreceksin etkisini zaten Allah'ın izniyle
tarafından
Bunun ekran resmini aldım bende nolur nolmaz diye çocuklara bişey olursa diye
(1,501 puan) tarafından
Ben de ekran görüntüsü aldım deneyeceğim inşallah Allah razı olsun senden
tarafından
Amin canım cümlemizden Allah razı olsun. Deneyin kızlar antibiyotik bile kullanmıyorum 2 3 senedir diye yorumlar okudum memnun olmayan yok
0 oy
tarafından
Var canim istanbuldayiz cevremde buyuk kucuk hemen herkes gecirdi 
tarafından
Bizim burda da başladı vallaah eşimin amcaları eşleri çocukları bizim ebdekiler falan felaket durumdayiz
tarafından
Ah canim ya... Bol bol sivi almaya calisin. Birkac gun surunduruyor maalesef :(
tarafından
Vallaha bakalım inşallah olmadan atlatırız ya
0 oy
tarafından
Heryerde var canm salgın hastalıklar çoğaldı kıyamet alametleriRabbim sonumuzu iyi etsin insallah
tarafından
Ayy gerçekten öyle Rabbim hayırlı günler nasip etsin yoksa çok kotuyuz inan ki şuan zorla yemek yiyorum
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Benim çocuk 12gündür hasta az önce bile kustu düşün yani işin boyutunu
tarafından
Bizim ebdekiler de öyle koronayi yüzyüze bulastiramaadilar heralde su yolu ile bulastircaklar
0 oy
tarafından
Cevremde duyuyorum ama yakinimda kimsede olmadi şükür.  Sular bikac gündür bulanık geliyor belki ilaclamislardir
tarafından
Artık ne yaptılarsa olucez vallaha ya
0 oy
(930 puan) tarafından
Arıtma taktırdık kaç ay oldu her şeyi onla kullanıyorum kafam rahat 
tarafından
Arıtma var annemlere ama onlarda hep hasta hemde filtreleri yeni değişti
0 oy
tarafından

Heryerde var yaa

tarafından
Gerçekten sanırım öyle hastahaneler dolu dolu
0 oy
(75 puan) tarafından
Aynı durum benim başıma geldi 35 haftalık hamileyim 16 kere ishalımı yaptım şuanda hastanedeyim mide bulantısı kaşık ağrım karın ağrım var 3 tane serum takılcak dediler 1tanesi takıldı
tarafından
Vallaha inşallah bende öyle olmam uab
(75 puan) tarafından
İnşallah canım evde olduğum halde nasıl rahatsızlandım. Anlamadım walla
tarafından
Bende aynıyım vallaha evden çıkmıyorum hiç ama Bilmiyorum vallaha
(75 puan) tarafından
Dikkat et çok rahatsız olursan git hastaneye bekleme ben salaklık ettim bi gun bekledim Sürekli ishal yapmaktan vucud direncini düşürdüm şuanda Gene geldim hastaneye vitamin serum takıcaklar ishalım hala geçmedi ilaçda içemiyoruz
tarafından
Yok ben ishal değilim şükür ki ama mide bulantım var inşallah olmam zorla yemek yiyorum cikaricam zannediyorum ama yapicak bisehim yokk

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 885 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Busra2345 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 391 göst.
12 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 389 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hemdemm (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.