0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde (1,686 puan) tarafından
Babam öleli bir buçuk yıl oldu öyle özlüyorum öyle özlüyorum ki her geçen gün daha da artıyor sesini gülüşünü ellerini çok özledim:( 

Babamla babannem kuslerdi bugün öldüğünü duydum yıllarca babama çok etti kızlar yeri geldi kızlarıyla bir oldu babama neler ettiler bütün köye rezil etti babamı baba akciğer kanseri oldu herkese de derdi sebebim anam diye hem dişini sıkardi babam anası yüzünden bugün o kadın ölmüş şimdi öteki dünyada hesap günü Rabbim in karşında 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet sıkıntı stres hastalığın başı ama babanın kaderinde o varmış vadeside okadarmış  cnm  bence hic böyle düşünüp canını daha fazla acıtma Allah rahmet eylesin  o özlem ayrı birsey bende annemi çoookk özledim 
(1,686 puan) tarafından
Çok zor kuzum ya Koca Dünya da yapayalnız kalmış gibiyim babam benim herşeyimdi arkadaşım gibiydi annemi seviyorum ama babami çok daha seviyordum bir de olusumu göremedim doğum yaptım demediler De bana bir Helallik bile isteyemedim :(
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Basın sağolsun Allah babanı  cennete  koysun inşallah bu anne  bunu nasıl yaptiki
(1,686 puan) tarafından
Yıllardır öyleydi hiç gün yüzü göstermedi babama bir anne nasıl yapar evladı na demi inan bende bilmiyorum
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Allah sabır versin canım ... Babaannenide boşver takma onu hesabe çekecek olan çok iyi bilir napacagini
(1,686 puan) tarafından
Rabbim e havale ettim hep ölünce üzülme m sanıyordum ama ne bilim işte yinede üzülüyor insan
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Benim babam da yaşıyor. Ölse cenazesine gitmeyeceğim... 
(1,686 puan) tarafından
Deme öyle cnm aranızda ne oldu bilmiyorum ama inan çok Zor
0 oy
tarafından

Başın sağolsun mekenı cennet olsun inşaallah

(1,686 puan) tarafından
Saol cnm bnm
0 oy
(945 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım. Okurken kendi babamı gördüm. Benim babamı da ailesi dışlardı hep, hasta oldu gelmediler bile. Benim babam da akciğer kanserinden vefat etti. 11 sene oluyor. Acın daha çok taze. Mekanı cennet olsun. Ama zamanla alışıyor insan canım gerçekten. Bende böyleydim senin gibi. Yasım hiç bitmicek o ayrı, ama insan zamanla alışıyor. 
(1,686 puan) tarafından
Saol kuzum benim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin canım.rabbim sorar hesabini
(1,686 puan) tarafından
Aynen öyle bugün hesap günü
0 oy
tarafından

Gel sarilalim bacım benimde anam yok 3 sene oldu :( Allah rahmet eylesin babana basın saolsun ölüm acısı çok zor insanın kıyameti anayı babayı kaybedince kopuyor benim kiyametim annemi gasilhanede yıkarken koptu . Dahada allahnvermesin ama evlat acısından eş açısından  başka hicbisey canımı bu kadar yakamaz 

(1,686 puan) tarafından
Rabb'im herkesin annesine babasına rahmet eylesin kuzum Allah razı olsun ♥️ inan şuan tarifsiz duygular içindeyim şimdi hesap günü babamla öteki dünyada hesap versin ne deyimmmm ki

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,517 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 204 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Derin42 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 885 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sedacolak (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 444 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde RoDestDaaa Kuzumm (319 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,270 cevap

34,987 kullanıcı

...