0 oy
884 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar önce ben senin yerinde olsam söyle yaparım diye yargılamayın evet bende başkasına senin yerinde olsam söyle yapardım böyle yapardım derdim ama insan başına gelince yapamıyor donuyor daha öncede oldu affetmistim kızımız vardı aradan çok zaman geçti şimdi 2.ye hamileyim şans eseri başka hesabı var mı yok mu diye merak etmiştim dün baktım varmış ve eski sevgilisi ile msjlasiyor dondum bagamiyorum ağlamıyorum hissizleştim sanki Bi anda ona karşı da öyle sanki 1 gece de ona olan herseyim saniyeler içinde bitti sanki ben 1 gecede ben bittim tukendim galiba ben herdefasinda aynı şeyleri yaşamaktan çok yoruldum 

29 Cevaplar

+4 oy
(90 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu hamile halimle edeceğim tek dua, aldatan aldatmaya yeltenen tüm erkeklerin Allah belasını versin. 
(2,358 puan) tarafından
Amin amin amin aminnnnnnnnnn
(9,622 puan) tarafından
İyi söyledin de Canım bu beddua yanlız sahibine dönmesin sonra
(90 puan) tarafından
Kadın erkek farketmez aldatan herkesin Allah belasını versin. Evli bir insanın gözünün gönlünün başkasına kayma lüksü yok, hadi diyelim öyle bir terbiyesizlik yaptı, eşini alsın karşısına desin ki ben böyle bir halt ettim ayrılmalıyız, ayrıldıktan sonra da ne hali varsa görsün.
-Reklam-
+3 oy
tarafından
E ne diyelim canjm onu deme bunu deme birincide affettin bunu da affet ozaman 

Esin zaten nasıl olsa affediyr diye her bo.ku yesin
(9 puan) tarafından
Bu sefer ki eskisi gibi değil ama işte
(9,622 puan) tarafından
Bugün çok hırçınız :D
tarafından
Çok doğru söyledin kız. Yani onu deme bunu deme e ne dememizi bekliyorsunki. Onu anlamadım. Zaten kabullenmişsin yapacak birşey yok
tarafından
Valla sinirleniyorum sonra linc ediyorlar beni dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis
+2 oy
(10,972 puan) tarafından
Köpek *** yemekten vazgecmez demiş atalatımız. O ilk affettiginde kudurdu. Simdi rezil etme vakitidir bak afedeceksen bosanmayacaksan bile rezil et. Kendi ailene onun ailesine o esk isevgilisinin ailesini de kat araya o orp da evli adamla yazısmamayı ogrensin. Sonra da vur tekmeyi evden at. Bak bosanöayacaksan bike bıral bir ik ihafta orda buraya yatıp sana yalvarsın
+1 oy
(10,383 puan) tarafından
Gerçekler acıtır. Bir yapan bin de yapar. Ben ayrılırım. Seni bilmem. Ama aynı yatağa girmek sarılıp bir geleceği inşa etmek mümkün olur mu diye düşün artık. Bu adam sana değil çocuğuna da ihanet edıyor. Onun temiz bir aileye ihtiyacı var haramla gölgelenmiş bir yuvaya değil. 
(9 puan) tarafından
İşte artık belki de ben yoruldum çünkü çok çabaladım bir yuva kurmak kolay değil ama bozmak da Bi o kadar da zor geliyor belki de bana
0 oy
(273 puan) tarafından
Maalesef ki çok üzücü böylesi insanlara şans vermemek gerekiyor Allah yardimcin olsun 
(9 puan) tarafından
Sağol canım aynen üzücü gerçekten ama işte
0 oy
tarafından
E affet canım ne diyim tam düzeldi üçüncüyü de yapiyim derken yine yapar ******** köpek

Keşke ilk seferinde şans vermeseydin alışmış kudurmuştan beterdir 
(9 puan) tarafından
Dgru canım ama herkes 2. Bir şansı hakeder demiştim bide aile yapısı da önemli işte hersey Bi yanda olsa
0 oy
(143 puan) tarafından
Mesajlaşma nasıldı ne konuşmuşlar sevgili gibi mi
(9 puan) tarafından
Hayır ama ne farkeder eski sevgilisi önceki mesaj lari yakaladigimda bu şekilde hissetmemiştim
(143 puan) tarafından
Yani doğru tabi unutmamış demeki
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Başına gelince yapamıyor diye birşey mi var nesine donup kaldın anlamadım ailen yok mu onun ailesi yok mu git söyle boşuna bir kez yapan tekrar yapar demiyoruz hadi aldattı affettin böyle bişey yapmış güvenip ikinci çocuğu neden yapıosun susup oturacaksın şimdi öyle mi o da eski sevgilsiyle aşkını yaşayacak pes
(9 puan) tarafından
Ya öyle olmuyor işte evet ailem var ama işte olmuyor başta babam yok diğer ablalarım önemin yüzünü çok yere eğdi şimdi bende bosansaydim olmiycakti bu kızı da aynı diyeceklerdi annem uzulucekti bende susmayı tercih ettim eğer zaten babam olsa 1 dk bile durmazdim
(6,441 puan) tarafından
Babayla ne alaka ya benim annem babamdan üstün babam sahip çıkmaz ama annem var çok şükür sende o zmn okumamış gibi yapıp hayatına devam edeceksin canım zor evet ama dediğin gibiyse ne yapabilirsin ki bu saatten sonra
(13,825 puan) tarafından
O zaman kimseye bişi demek düşmez kabul edip oturmayı tercih etmişsin zaten hakkında hayırlısı tabiki yuva dağıtmak çok zor kolay değil ama ikinciyi de kabul etmek demek devamı gelsin demek erkek açısından nasılsa kabul edysun
0 oy
(473 puan) tarafından
Ne konuşuyorlardı? İçeriği önemli. Ben de eski sevgilimle konuştum mesela çünkü mesaj yazmıştı halimi hatrımj sormak için evli olduğumu falan söyledim onunla konuşmamjn yanlış olduğunu söyledim bir daha da yazmadı mesela. Belki böyle bir durumdur cinsel içerikli değilse affedilmez bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. 
(9 puan) tarafından
Bnm cinsel içerik önemli değil bu öyle bir konuşma değil evet sevgili muhabbeti de yok
(473 puan) tarafından
Tamam o zaman şu anda neden aldatılma psikolojisine girdin? Geçmişi bırak çünkü affetmişsin o bitti gitti. Şu ana odaklan. Eşinle konuş gördüklerini söyle. Hayat bunları içine atıp dertlenmek için o kadar kısa ki. Ya mertçe konuş hatasını söyle ya da susup önüne bak ama içine atma.
0 oy
(6,372 puan) tarafından
Hiç şaşmaz. İlkler her zaman zordur ilki gerçekleştirdin mi gerisi daha kolay olur yani kocan o tadı aldı bi kere devamı gelecek emin ol. 
0 oy
(565 puan) tarafından
Esın saklıyor mu senden 
(9 puan) tarafından
Fake hesap dan yazisiyor
(565 puan) tarafından
Senden saklıyorsa yanı açıkdan yapmıyorsa bu işi o kadınla sadexe gonul eylıyordur ama bu tabı aldatmayı normallestırmez ama belkı kadında kotu niyetle yakınlasıyordur esıne oarasını vesaıre yemk ıcın
(9 puan) tarafından
Gönül eğlendirem derken evliliği bitcek
0 oy
(2,158 puan) tarafından
Cok yakindan tanidigim biride yasmamış ayrilmayi teklif ettigimizde hastalanip yataga düşmüştü. Onun olayi ileri boyuttaydi birde. Ben dışarıdan anlamamistim. Baskasinin yatağına giden adami tekrar nasil kabul eder, boyle bir adam için nasıl hayattan vazgecer diye. Simdi sende bana onu hatırlattın. Demek ki başa gelince farkli oluyor. Alışkanlık,  çaresizlik bence böyle hissettiriyor sizi. Onsuz yapamam düşüncesi. Yoksa hangib kadin onurunu gururunu ayaklar altına aldirir. Şuda var yüzleşip pişman olursa yeniden inşa edilebilir bazi seyler ama bu küçük bir ihtimal. Insallah hakkinizda hayirlisi olur
(9 puan) tarafından
Bende işte ama artık yeter çünkü yoruldum hemde çok biterse biter bu saatten sonra keşke demem çünkü dicek halim yok
(2,158 puan) tarafından
Haklisiniz zor bir donemden geciyorsunuz ama her zorluktan sonra bir kolaylik oluyor insanda. Size tavsiyem kendinizden ve kendinize değer vermekten asla vazgecmeyin siz birtanesiniz onceliginiz bu olmali
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Yapqn yine yapıyor işte onu affetmen ona yüz vermiş astarnıda istiyo Allah akıl fikir versin 
0 oy
(6,372 puan) tarafından
Peki sen ne yapmayı düşünüyorsun şimdi ? Affedecek sen hiç ona söyleme bildiğini en azından bu kadın beni affediyor ne de olsa rahatlığına girmesin. 
(9 puan) tarafından
Hayır bu benim son noktam biterse biter ben o kafadayım ben çok uğraştım çabaladım ama benim de bir gururum var yeter
(6,372 puan) tarafından
İnsan en çokta buna üzülüyor zaten. Affet uğraş çabala yuvan için ama o ne yapsın aynı hataları tekrarlasın. Çok yazık.. böyleleri ne evliliği hakediyor ne çocuk hakediyor. Kıymet bilmeyen insanlardan uzak durmamız gerekiyor. Bak o zaman nasıl kıymet bilecekler ama iş işten geçecek.
(9 puan) tarafından
Çoktan geçti çoktan bitti
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Taviz tavizi doğurur ne yazık ki.. Allah vermesin
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bu hakareti kabul etme, aman o olur bu olur diye düşünme. 1 sene bocalarsın sonra toparlarsın
(9 puan) tarafından
Bu sefer kabul edemiycem çünkü ben çok uğraştım çabaladım yeter
0 oy
(873 puan) tarafından
Sen ona bi kız arkadşaını örnek vererek sor. Kadın eski sevgilisiyle konuşmuş kocası yakalamış sen olsan napardın bana eski sevgilisiyle konuşan bir kadın senın karın olsun ister miydin de. Belki karşı tarafın yanlış bir kadın oldugunu anlar. Sohbet amaçlı bile konuşmaz belkii... Çünkü evde onu bekleyen varken hala o kişilikte biriyle mesajlaşırsa yapacak bir şey yok. 
0 oy
tarafından
Ekran görüntüsü al elinde delil biriktir bari bacım ne diyim 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Allah yardımcın olsn cnm ne diyebilirim ki Allah böylelerinin erkekliğini alsn elinden sokağa çıkamasnlr inşallah 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Boşanmayacaksan(ki hiç öyle bişey algılamadım cevaplarından) sesini çıkarma bence. Daha da yüzsüzleşecek yoksa. Gerçekten yazık o 2 çocuğa nasıl bi yuvanın içinde buyuyecekler ne kadar sağlıklı bi ilişkileri olacak sizinle. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 198 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Derin42 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 443 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde RoDestDaaa Kuzumm (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 352 göst.
0 oy
8 cevap 403 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu

380,199 soru

11,382,695 cevap

34,882 kullanıcı

...