0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (4,136 puan) tarafından
Beni sevmiyomu  acabaaa ya varya öyle cocuklar 

11 Cevaplar

0 oy
(907 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım bizim sorumlulugumuz çok temizlik yemek karnını doyur yatır kaldir derken bazen çocuklarımızla daha az etkinlik yapıyoruz evde ,ama hala dede nene teyze başka onlarla sürekli eğlenceli işler yapıyorlar )) benim yigenimde hala diye olurdu bana ağlardı annesine babasına sizi istemiyorum ben halamla yaşayacak derdi )) ama anneyi akşama kadar görmesin gözleri dolardı o sadece ecikarlarina hizmet ediyor ))
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Saçmalama ya :D sadece onlar daha ilgi çekici geliyodur. Sen her gün yüzünü gördüğün biryle mi daha çok sohbet edersin ara sıra gördüğün biriyle mi? Çocuk için farklı bi yüz değişiklik gibi geliyordur

0 oy
(5,313 puan) tarafından
Seni sevmiyor değil onlar sınır koymadıkları için çocuklar tercih eder
0 oy
(629 puan) tarafından
Kac aylk cocugun canim 
0 oy
tarafından
Çocuk ilgi gördüğü yere gider canım neneye ya da halaya gdiiyor olması seni sevmediği anlamına gelmez ") benimkilere de öyle büyük kızım evde çorba yapsam ağzına sürmez geçen halasına gitti iki üç kase çorba içmiş annem hoc yapmaz sen çok güzel yapmissin diye "D çocuk bunlar 
tarafından
Ay inşallah inanır mısın 9 ay bekledim sevmek koklamak için ama şimdi gazını almak için alıyorum kucağıma sadece korkuyorum  az toparlasin isyiyorum  ezmek istemiyorum
tarafından
40 çıksın birden bire büyüyüp gidiyorlar sen bile anlayamıyorsun benim ilk iki kız vakitli doğdular oğlum erken doğum oldu kası yoktu kirpigi yoktu tırnakları yoktu sanki deri var sadece sert değildi yusyuvarlak bir karin dört tane çöp takmış gibi kollar bacaklar kürdana portakal takmış gibi boyun kafa var di ")) ay ne ağladım bu çocuk ölecek elimde kalacak diye altını bile degistiremiyordum kız kedi eniği ondan büyük duruyordu "D şimdide bir gör tosun oldu sıpa üç ayda sanki o ilk doğduğu zaman ki çocukla bu çocuk başka gözünün önünde gelişti her şeyi
tarafından
Ay senden Allah razı olsun  cnm ❤️   rabbim evlatlarını Sana bağışlasın hayırlı evlat eylesin  inşallah  ❤️  
Çok güzel destek oldu bana yazdiklarin benimkide 20 gün erken doğdu
tarafından
Sendende allah razı olsun canım ")) hepimiz benzer süreçlerden geçiyoruz şuan en düşündüğünü ne için kaygilandigini falan az çok anlıyorum ") o yüzden hiç canını simmana değmez bu gunlerin tadını çıkar yeni doğan bebek o kadar güzel ki kokusu o masumluğu balık gibi dudak buzup şaşkın saskin bakmaları falan her şeye bedel ")) rabbim acılarını göstermesin inşallah güzel günlere büyüsünler ❤❤❤❤❤❤
tarafından
Aynen cnm tahmin ettin kaygı ve korkularım var atlatmış değilim   çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(932 puan) tarafından
Kızım babam babam diye gezer durur babasıyla uyur goremediginde çok üzülür vs ama beni de çok seviyor bence yaaaa :)))
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Bence gereksiz bir kıskançlık Canım Cocuk ilgi gördüğü  sevildiğini hissettiği kişilere gider ayrıca özlüyor olamazmı yani onlarda sonuçta aynı kandan candan sen annesisin senin yerin farklı onların yerı farklıdır her zaman 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Şaka yapıyosunuz heralde ya 
0 oy
(391 puan) tarafından
Anaa benim çocuğum bu vallahi 
(196 puan) tarafından
Benim kıza daha çok benziyo sanki hahahah :D
0 oy
(359 puan) tarafından
Hahaha saçmalama Kız annesinin sen onun benimkide anne anne delisi orda her istediği oluyor abur cubur hak getire kural yok istediği yemek pişiyor istediği saatte uyuyor bende olsam bende oraya gitmek isterim :D
0 oy
tarafından

Benim kız 1 halasına çok düşkün o gelince herkesi unutur o gidince arkasından hüngür hüngür ağlar o derece düşkün ona yaa

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ugurbicegim (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 844 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.