+1 oy
318 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Evleneli 3 yıl oldu istanbul dan Kayseri ye gelin geldim orda dogdum büyüdüm çevremdeki komşular kuafor hatta kurs hocası bile sende attan inip eşege binmişsin diyorlar zaten alışamadım bir türlü. Buraya bir böyle söylediklerinde daha çok moralim bozuluyor.eşime söyledim böyle böyle diye.oda beni suçluyor sen cevap veremediysen problem sende diye bana trip attı oda .sanki öyle bizi gezmeye falan götürüyormuş gibi .şimdi suçlu ben oldum .nasıl bir savunma yapmalıyım kızlar akıl verin lütfen önceki postumu da okuyabilirsiniz

14 Cevaplar

+7 oy
(119,722 puan) tarafından
Ne alaka istanbul amerikada kayseri tasrami millet delirmis
(4,698 puan) tarafından
+++++
tarafından
Yaaaa Sevdaaaa güzel tespit +++++ :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
E sende kendi ağzınla söylüyorsun gezersldim tozardim bilmem ne diye herkesin küçük bebeği var bı senin yok ki . Çik dışarıya etrafı öğrenmeye calis bı parka bı bahçeye git bı hava al bir iki mağaza gez çok zor bişey değil yani Allah akıl vermiş kafa vermiş . Neden eşinden bekliyorsun kaybolmassin yani korkma . Oturuyorsun evde hiçbir faaliyet yapmıyorsun sonra ben attan inip eşeğee bindim . Sen kendin vurmussun o semerii sırtına haberin varmı ayrıca doyduğun yerdir memleket biraz özgüvenli ol bu nedir ya 
0 oy
(849 puan) tarafından
Keşke eşine demeseydn zoruna gitmiş belli ki
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama evlenmeden önce eşini anlamamış mıydın canım ya da bu konuları konuşmadiniz mi evlenince hayatımız nasıl ilerleyecek birbimizin beklentilerini karsilayacak miyiz die
tarafından
Malesef çoğu kişi bu dediğini yapmıyo canım sonra da burda napmalıyım diye soruyo. En basından konussa aslında hiç byle sorunlar yaşamazdı biz eşimle hep knusurduk 5 yıl sevgili kalmanın avantajı sanırım geleceğe dönük ne kadar konuşursan plan yaparsan adamında bilinç altına işliyo ona göre hareket ediyo.
tarafından
Aynen öyle vallahi benim eşimle evlenmeden önce uzun süre gorusmemiz olmadı ama ben kesin bı şekilde istedimlerimi istemediklerimi sıraladım şimdi bazı konulari teklif dahi edemez kabul etmeyeceğimi baştan kestim mesela arkadaş için demiyorum ama bircogu başta tozpembe yaklaşıp evlendikten sonra tanıma veya kabul ettirmeye çalışıyor bu yanlış
tarafından
Aynen canım baştan sırf evlensin benle diye herseye tamam tamam diyolar sonra istedikleri olmayınca sen değiştin oluyo ama en başından bazı şeyler konusulsa erkekte cepte görmez karşısındakini
0 oy
(9,058 puan) tarafından
Kendi tercihin insanlara laf söylemek düşmez bence. İstanbulun kalabalığından gürültüsünden kurtuldum diye şükrediyorum seviniyorum falan de bence insanın memleketi doğduğu yer değil doydugu yerdir alışmaya calis 
0 oy
(876 puan) tarafından
Bunu eşine söylenen yanlış canım bence bu konda sen haksızsın sonuçta kimse seni zorla getirmemiş sen kendi isteğinle gelmişsin  
0 oy
tarafından
Yooo ben sivaslıyım ama Kayseri de Doğup büyüdüm bir çok şehre gittim inan Kayseri kadar ulaşımı her yere kolay olan yemek bakımından her yerde her şeyin bulunduğu Bi şehre çok az rastladım gezme açısından çok Bi yer yok doğru ama hergün zaten dışarı çıkıp gezmek istemez insan diye düşünüyorum kuzenim Kayseriden Şırnak a gelin gitti diyor ki burası çok geriden geliyor hiç bir eğlence alanı yok Kayseri 2021 de Şırnak 2000 daha diyor şehir gelişimi Her şehir de farklılık gösterebilir ama attan inip eşeğe binmişsin denecek kadar değil sonuçta yuva kurmuşsun yuvan orası olmuş ne dedikleri neden umurunda ki 
0 oy
(546 puan) tarafından
Bana gore de kayseri ay istanbul esek olurdu bu benzetmede.kalabliktan nefret ediyorum.hic bir hastane hizmetinden faydalanamiyorsun,okullar desen ust uste istanbulda
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Diğer konunu okuyunca attan inip eşeğe binmek tabirinin senin düşüncen olduğunu düşündüm haksız mıyım?
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Sen onlar gibi kendine birşey katmadıysan bu ne onların suçu nede eşinin suçu rahatsız olmuş olsaydın bu durumdan daha önceden bir hobi birşey edinirdineşin eşin haklı 
0 oy
tarafından

Bide gidip bunu eşinemi söyledin ya tabiki adamın gururuna dokunur tripte atar küserde adam haklı ve sen haksızsın 

0 oy
(1,092 puan) tarafından
İstanbul Kayseri çok da farketmiyor ikisi de güzel şehirler önemli olan nasıl yaşadığın 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kayseri kötü bir yer değil sorun eşinde aslında çık gez demek kolay da öyle olmuyor maalesef evlenince eşten bekliyosun bu adamlarla yalı kazığı diye mi evlendik mecbur gezdirecek öğretecek alıştıracaktı seni. Ben de başka ile geldim daha küçük dediğin gibi ist. Dan sonra her yer küçük zaten eşim gezdirdi, evi merkezi tuttu, şuraya gidebilirsin buraya gidebilirsin diye yol gösterdi. Ona rağmen anca oturdu hayatım. Üni öğrencisi değilsin ki viz viz gez kankanla. Olmuyo canım. 
0 oy
tarafından

Allah aşkına neden bir yere gitmek icin geçmez için koca beklersiniz  al çocuğunu çık tek çocuğu olan sen değilsin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 361 göst.
0 oy
11 cevap 109 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (511 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu