0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (844 puan) tarafından
Kızlar bileniniz vardır fıstık toplama zamanı bizde kayınvalideme geldik eşim babasına yardım ediyor herkes fıstıpa gidiyor sabah erkenden ben annem görümcem ve çocuklar evde kalıyoruz neyse görümcem bu sabah regl olmuş karnım çok ağrıyor falan filan dedi uzanmaya gitti evinde bir görseniz 220 metrekare çok büyük ve annemde titiz bir insan neyse evde 7 çocuk benim bebeğimle beraber 8 çocuk var kalk mutfağı topla kahvaltı hazırla toplar yıka bütün evi sil süpür fıstıktopşayanlar için öğle yemeği hazırla sofra kur yeniden kaldır yıka bütün evi yine sil süpür bunların hepsini ben tek başıma yaptım Allah var öyle kin falanda tutmadım öyle bir insan değilim hatta görümcemle ilgilendim bile akşam oldu yenide yemek yap hazırlar sofrayı kur el bezleri vardı sofrada annem ne kadar kötü kokuyor dedi bende o bezi ilk defa görüyorum hatta bütün sofraları toplayın makinaya atmıştım onu görmemişim neyse annem öyle deyince görümcem de yanımda beni işaret ediyor şakayla karışık hatta güldüm falan bak döverim ha dedim oda sus kız gelin görümce olmayalım bak  falan dedi biliyorum ben abartıyorum ama Allah aşkına öyle işaret etmesi falan zoruma gitti bütün gün yattı tam fıstık tan gelecekleri zaman mutfağa girdi ki bütün işi bitirmiştim bile birsürü boş boş konuştu ben yine sofradk kalktık bütün bulaşıkları yıkadımç çay koydum ama canım çok sıkıldı öyle hareketlerine uzun oldu ama lütfen kusuruma bakmayın yorumlarınız için teşekkür ederim 

5 Cevaplar

+1 oy
(12,776 puan) tarafından
Oyle agir bi laf dememis cnm bosver kirilma 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşver canım takılma yarın yardım eder yorulmussun sende dinlen yarın herşeyi yapma 
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Eşek olursan üzerine binen çok olur yarında sen yat görümce yapsın bakalım elbeziler güzel kokacak mi :) 
0 oy
(665 puan) tarafından
Gorumce görümce gormeyeydim seni ömrümce ne kadar iyide olsalar içlerinde hep bı fesatlık ki desem gıcıklık mi desem bilemedim...(◠‿◕)
0 oy
(48,911 puan) tarafından
neden iki kez silip supuruyosun bidd kendini bu kadar paraliyosun tebrik etmezler ki
(844 puan) tarafından
Her yerde fıstık oluyor çocuklar yiyecek çwkiştiriyor benimde içim rahat etmedi üstünden geçtim bir daha ama onlar yarın görür

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 378 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 596 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 507 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevaliss (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 244 göst.