0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (1,091 puan) tarafından
İyi aksamlar kızlar ya kac kez actm adetle ilgili acık acik yazmaya da utandm ama baska da sorack kimsem yok simdi adetten iki gün önce falan iliskide sıkınti oldu yani beklemedn ikinci oldu onun uzerine adetim 8 gün gecikti agrılarm var tam olacm diyrm ama olmuyor 7 gün bekleyim dedim normalmis sanrm bugünde olacgm diye sevindm ama olmadm idrar testi yaptm negatif kanı da bekleyim dedim gebelik ihtimali var midir ya rahat birakaym kendimi diyrm ama olmayackms gibi bilen basina gelen var mı böyle bir durum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nasıl yani adetin kaç gün geçti cnm birde adetten iki gün önce mümkün değil ya hamile kalmak için
(1,091 puan) tarafından
Bende onun rahatligiyla düsundum ama 8 gün gecti ve normal.olurken böyle birseyden sonra niye böyle oldu bilmiyrm
-Reklam-
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Bilmiyorum canım Rabbim gönlüne göre versin herşey olabilir :D
0 oy
tarafından
Bu ay 11 gün gecikti benimde hiç gecikmezdi normalde bende Bi tedirgin oldum ama beni ağrı kesici geciktirir ve Bn bu ay 2 defa ağrı kesici içtiğimi unutmuştum ve acayip takıodum bu durumu sonunda oldum ama düşünme sende bende test yaptım çıkmadı ertesi günü oldum 
0 oy
(383 puan) tarafından
Canım benim 2.bebiş tam adet olmam gereken günde oldu! Tek korunmasız ilişki o gün yaşanmıştı. Ultrasonda da bebek gelişiminde son adet tarihimle örtüşmedi doktora sorduğumda adet düzensizliği olan kadınlarda olabiliyor dedi. Ben o kadar emindim ki Hamile olmadığıma test yapıp doktora gittiğimde bebek 8 haftalık mış :) ağlama Şok geçirme derken şimdi 10 aylık işte 
(1,091 puan) tarafından
Hadi ya testin negatif mi cıkmıstı peki sen yaptıgında
(383 puan) tarafından
Ben Hamile değilimdir diye emin olduğum için epey test yapmadım canım korka korka yaptım ki korktuğum kadar varmış :) test yaptım akşam  pozitif çıktı sabah doktora gittim neredeyse cinsiyet söyledi
(1,091 puan) tarafından
Kac gün geciktikten sonra yaptn canm seninki de bayaga ilerlemis öyle ögrenmssn :)
(383 puan) tarafından
Canım adetimden 2 HAFTA net geçmişti. Tek bir sefer normalde adet olmam gerekn tarihte korunmasız ilişki olmuştu ben de ihtimal vermediğimden mevsim geçişidir deyip beklemiştim. Yani en az 15 gün geçmişti. Son adet tarihi 31 Aralık tı ben şubat ortası test yaptım çıktı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 108 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayal34 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (195 puan) tarafından soruldu

383,080 soru

11,466,408 cevap

35,069 kullanıcı

...