0 oy
159 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Oğlumda reflü varmış hanımlar  nerlere dikkat etmeliyim   neler önerirsiniz ıdrar ve büyük abdest tahlili verdik bekliyoruz  

8 Cevaplar

0 oy
(15,536 puan) tarafından
Yan yatır sürekli kusar reflü olan bebek sürekli onun dışında bilgim yok geçmiş olsun
tarafından
Onu sürekli yapıyorum cnm
-Reklam-
0 oy
(14,007 puan) tarafından
Reflü yatağı var mı yoksa ince bir yastık kullanmanız lazım galiba
tarafından
Cnm 3 gündür ince yastık kullanıyorum çünkü şüphe ettim denedim  yastıkla uyudu  yarinda  yatak alıcam
(14,007 puan) tarafından
Kıyamam kuzuma Rabbim şifa versin
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun
0 oy
(337 puan) tarafından
Benim bebeğimde de vardı beşiğinin baş kısmını yükselt ve sürekli yan yatır emzirdiktem sonra hemen yatırma biraz dik tut kucağında başı hep yüksek olması lazım şimdi yok denecek kadar azaldı bizimki 
tarafından
Ne kadar sürede azaldı cnm
(337 puan) tarafından
Valla canım biz şuan 7 aylığız nerdeyse hiç kusmuyor en erken 6 en geç 1 yaşına kadar geçer demişti geçici bişeymiş yani sen dediklerimi yap bide fazla hareket ettirme mamasını içtikten sonra yarım saat kadar dik tut kucağında ama beşiğinin baş kısmını mutlaka yükselt geçer inşallah kısa sürede
tarafından
Cnm 3.4 gündür yüksekte yatırıyorum şüphelendim   diye   aşırı olmadığı için  erken atlatır dedi ama benim içim içimi yiyor  çok teşekkür ederim
(337 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz Allahın izniyle korkma
tarafından
İnşallah canım  çok sağol
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Ablamın oğlunda da vardı 3 aylık Dı sanırım doktor şurup vermişti yan ve eğimli yatır reflü yatakları oluyor e  e bebekte var babynest mi bişey deniyor ve eğimli az az sık besle birde 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Reflu yatağı al canım mutlaka

Karin bölgesine baskı uygulama 

Yan yatır kafası yüksek olsun

Mümkün olduğunca dik tut özellikle beslenme sonrası 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(197 puan) tarafından
Emiyorsa eğer kuzum reflüye sebebiyet veren şeyleri yemiceksin. Özellikle kafein kakap vs tarzı. Netten araştır mutlaka. Geçmiş olsun. 
tarafından
Emzirmiyorum cnm
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Ar mama almalısın Kereme aptamil ar kullandım geçmiş olsun tabi. Reflü yatağı alırsan başka da birşey yapmana gerek kalmaz. 
tarafından
Yatak alıcam cnm
0 oy
(324 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun belirtileri neydi acaba 
tarafından
Yediğini kusuyor cnm
tarafından
Bide çıkartırken kesik peynir gibi çıkartıyor
(324 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun tekrardan canım
tarafından
Teşekkür ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 76 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 44 göst.
16 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,724 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 123 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Masel (1,133 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 236 göst.
8 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bilmek lazim (13 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,449 cevap

34,711 kullanıcı

...