0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (1,279 puan) tarafından

Ben yeni evliyken çok zor zamanlar geçirdim eşimle beraber ailevi sıkıntılar o kadar zayıflamış psikolojim bozulmuştu eşim çok borç var diye akşam ları en yakın arkadaşıyla ekstra işe gidiyodu bende yeni hamileymişim bilmiyodum o günde biraz rahatsızdım eşini arayıp rahatsızım eve erken gel canm falan dedim sonra uyumuşum eşimin de anahtarı yok 20 25 dakika sonra hemen gelmiş kapıyı çalıyı çalıyı açan yok telefonu mu ariyo ses gidiyo kapıya ama cevap yok benimde uykum normalde aşırı hafiftir eşimde korkudan bütün  akrabalarını aramış beni öldü sanmış amcasının oğulları teyzesi halası hepsiyle komşuyduk itfaiye polis herkesi aramış neyse kapıyı amca çocukları zorla açmış bi gözümü actimki amca oğluyla teyzesi başımda uyandığımı görünce şükürler falan halası beni çok sever ağlıyo eşim apartmanda oturmuş ağlıyo gel dediler korkudan gelmiyo neyse geldi koşarak sarıldı ağlaya ağlaya hiç unutmam hem komik hem duygusal bi anı olarak kaldı:)

13 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bugün bura çokmu sakin kimseden ses yok kızlar
-Reklam-
0 oy
(715 puan) tarafından
Unutamadığım tek güzel bir anım var oda bir tanıdığımız vardı şehirden uzakta taa tepede yaşıyorlardı dağın eteğinde çocuklar okula gidemiyordu oraya servis yoktu çok zekilerdi bir gün içimden bir dua ettim misafirlikten dönerken nasıl içten ettiysem rabbim kabul etti inanır mısın o çocuklar okula gitti oraya servis gelmeye başlamış seneler önceydi 
(1,279 puan) tarafından
Ya güzel bi anıymış allah senin duanı kabul etti belkide:)
0 oy
tarafından
Ahahah insanların yüreğine indirmişsin 

Bende birgün ablamla kavga ediyorduk.  O bana ben ona vuruyordum . Sonra yalanciktan başım dönüyo dedim vurmasın diye bayılma takliti yaptım.  Bu başımda kurban olam bacım kalkk ellerim kırılaydi falan diyo . Kalkıp şaka da diyemiyorum daha kötü dövecek.  Bi 10 dk başımda ağladı kolonyalar sular beni ayıktirdi:)) ama diyemedim şaka diye yıllar sonra söyledim ahahaha 
(1,279 puan) tarafından
Hahahah allahtan denemişsin yoksa bayılama kadar döverdi:))
0 oy
tarafından
Ay valla güldüm aynısı abim yengem yaşamıştı 
(1,279 puan) tarafından
Yanlız degilmisim:))
0 oy
(16,503 puan) tarafından

Duı benim de buna benzer :)

5 6 aylık hamıleydım eşim işteydı

Hamılelğim sıkıntılı geçiodu

Eşimle wpden msjlaştık sonra netim bitti

Bu benı aramış kaç defa ulaşamamış

Meğer telim imei atılması gerıkıomuş aramalara kapanmış

Bende hiç farketmedim

Bi baktım kapı anahtarla açılıo zil basılıo

Çok ölk korktum tam kapıya yaklaştım kapı açıldı eşim karşımda sen nerdesın Arıom ulaşılmıyor Bi güzel kızdı sonra sarıldı göğsüne sardı beni ağladı çok korktum sana bişi oldu dıe faln filan

Ben hala şokta tabı onun ağladığını görünce ayrı şok

Aşkım telim açık bak falan dıom sonra meğer çarpı ❌ işareti olmuş  valla farketmedim dedm öyle bişiydş :)

O gün bugun telim hep yanımda seslıde olur 

(1,279 puan) tarafından
Ayy çok değişik bisey ya bi yandan da ağlaması hoşuma gitmisti:)))
(16,503 puan) tarafından
Aynen ya:)
0 oy
(48,667 puan) tarafından
icim eridi okurken Rabbim mutlulugunuzu daim etsin canim
(1,279 puan) tarafından
Amin ümmeti muhammedin insallah canm benim
0 oy
(3,392 puan) tarafından
3 normal dogumdan sonra 4. Sezeryan oldu neyse belden uyusturuldum bebegi cikardilar basimda anestezi doktoru döndüm doktora o salklikla benim suyum nerde dedim oda ne suyu dedi ama suyum gelmedi demisim oda bosver simdi suyu bak bebegin sagkikla geldi dedi sonra kafam yerine gelince kendi kendime sordum napacaksam suyu ***** bennn
(1,279 puan) tarafından
Hahahaha hepsi şok tan olmuş bisey olmaz:))
0 oy
(8,999 puan) tarafından

Eşimle nisanliyken başi çok ağrıyodu hastaneye randevu aldık o tek gitti ama ben çok korkuyorum kötü bişey çıkacak falan diye tomografi emar falan çekilmiş işte ben çalışıyorum paydos saatinde aradım sonucu gostercekti. Bir eşek şakası yaptı banaa beynimde tümör varmış dedi... O kadar üzüldüm ağla ağla konuşamıyorum adam şaka yaptım diyecek diyemiyo ben çanta falan hicbisey almadan çıktım gittim güya yanına gidecem. Yarı yolda buldu yakaladi beni. Benim yüzüm gözüm şişmiş ağlamaktan. Bana şaka yaptım dedi suratının ortasına bir yapıştırdım tokadı ama nasıl vuruyorum Deli gibi nereye denk gelirse... Tabi bende intikamını çok güzel bir eşek şakası yola aldım daha sonra... O kadar güzel şey varken niye aklıma bu geldi ulan:D

(1,279 puan) tarafından
Hahahaha eşinde  fenaymış iyi etmişsin;)
(8,999 puan) tarafından
Adamin beynini patlattım ama sonra :D öyle şakamı olur beynin yokki Diom tümör olsun:D beyin olsa düşünür boyle şaka yapmazdin.
(1,279 puan) tarafından
Cevabın çok iyi ya yokki tümör olsun:))
0 oy
(594 puan) tarafından
Şubat 20 daha bu sene doğuma gidicez hastane 10 dk uzaklıkta eşimde öyle Bi heycan var ki 2 kez yolu karıştırdı neyse az daha evde bekle dediler döndük eve sabah 10 eşimde bende uyumuşuz ben sancıyla uyandım ama kalkamadım bile yataktan eşimi dürttüm kaldır beni diye kaldırmasıyla suyumun gelmesi bir oldu Bi yan sancı geliyo Bi yan su eşim uyku sersemi hazırlanmaya çalışıyoruz ve hayatta kahve içmeden ayilamaz dediki ben Bi kahve içsem olur mu yola çıkmadan bende ne akilsa olur dedim :D içti kahveyi ben halen sancı çekiyorum güya dedim ayılırsa çabuk gideriz giderken 2 yerde daha yolu şaşırdı 10 dklik yol oldu bana 30 dk :D hatırladıkça güldüğüm anılardan biridir :D
(1,279 puan) tarafından
Aynen bacım balık bebeleri benimki  12.30 da doğdu sancım 19unda  sabah başladı 20 de anca doğdu miniğim
(594 puan) tarafından
Ouvv biraz çektirmiş seninki benimki hızlı geldi yine şükür sabah 10da başladı 13de epidural yaptırdım 3te epiduralin etkisi gitti tamamen 3 doz ilaç almama rağmen vücut kabul etmedi daha öylece doğurdum 17de geldi şükür :))
(1,279 puan) tarafından
Benimki başından beri nazliydi bacım sonu da olmasa olmazdı düşük tehlikesi mi dersin riskli gebelik göbekten iğne hergun hastane kanama ay sonuda cabuk bitemezdi aksiyonsuz mu doğaydı minik:)
(594 puan) tarafından
Hahahah olaylı bebek :))) Ay şükür sag salim almışsın ya kucağına ❤️
(1,279 puan) tarafından
Aynen canm elahmdullillah
0 oy
(158 puan) tarafından
Yüzey temizleyicisini yumuşatıcı olarak bir hafta kullanıp bunun kapağı Küçük diyerek başka yumuşatıcı kapağıyla makineyle doldurduğum o anlar var ya :))) bunu bir ben yaparim
(1,279 puan) tarafından
Hahahahaha hicmi farketmedim bacım  kapağı küçük diyip devamke
(158 puan) tarafından
Ya hiç sormayın
0 oy
(2,963 puan) tarafından

Sen anlatinca aklima geldi. Bir gun eşim nöbette cocuk yok o zamanlar. Bende o nobete gittigi gun partilerim kendimce cilgin danslarim olur :) bir gece kendime kahvemi yaptim taktim kulaklığı dramatik olcam dedim. Bir anda kendimi halay cekerken buldum. Esimde o gece bir bosluk bulmus nobette eve gelesi gelmiş. Kapiyi çalmış tabi ben kulaklikla son ses halay cekiyorum. Kapiya kulağını koymuş dinlemiş heh heh diye ses geliyormuş. Beni aradi sonunda kapiyi ac diye bende actim elleri titriyor oh cok şükür can veriyosun sandim dedi. Bende o kadar korkcagina beni arasana be adam diye söylenmiştim. Hala anlatir heryerde evde tek birakmaya gelmiyor diye:D

(2,963 puan) tarafından
Ahahhaa seninkine koptum ya ❤️☺️
(1,279 puan) tarafından
Hahahah allahindan bulmuş desene:)
(2,963 puan) tarafından
Öyle bir de ben ustune dalga gectim niye terasta kiriyosun salonda kirsaydin diye o da bana olmaz salon kirlenir temizlemesi zor olur dedi ahaha cevabina mi guleyim pirelenmesine mi bilemedim :D
(1,279 puan) tarafından
Kırmadan da temizliği düşünmüş ya hahah:))
(2,963 puan) tarafından
Aynen sjsjshj :D
0 oy
(253 puan) tarafından
Bundan 4 yıl önce beyincik sarkmasindan ameliyat oldum kendime gelirken anestezinin etkisinden hemsireye gelirken nerdeyim ben burası neresi noldu bana demem ve oturabilirmiyim demem beni zapetmeye çalışıyorlar sedyeye çıkıp oturucam
(1,279 puan) tarafından
Sedyede oturmayanda ne bilim:)))
(253 puan) tarafından
Ha ha hala aklıma geldikçe gülerim normalde yatmayı sevmem oturmayı severim.oturmak canım istemiş ameliyatli ameliyatli:D hemşire bağırıyor hayır olmaz asla asla diye beni tutuyorlar ha ha
(1,279 puan) tarafından
Ay o narkoz kafası yokmu ya rezillik
0 oy
tarafından
Eşim işten çok geç geliyor. Aradım geliyor musun diye birazdan cikarim dedi. Evle is yeri arası 15 dk ben o ara öyle bı uyumuşum ki.zilim arasına kağıt sıkıstirmis ki sürekli çalsın diye. Durmadan arıyor. Bir saat sonra uyandim. Baktım ev inliyor telefon bı yandan zil bı yandan. Cama çıktım. Ya sabır ya çocuk uyuyor evde çek elini zilden yaptığın ise bak dedim. Eşimin peşinde ordu geliyor eve.herkesi aramış.cilingir getirmişler bide. Dedim çay yapıyım da içelim bari :))) buraya kadar gelmişsiniz. 
(1,279 puan) tarafından
Yanlız degilmisim kız benim uykum.cok hafif  normalde ama yeni hamileymişim olaydan 3 4 gün geçince ogrendik
tarafından
Hadi ben uyudum kızım da mahsallah yanından gecsen uyanır o sese kalkmadi. Bütün herkesi toplamış

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 392 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 720 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 429 göst.
1 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,072 göst.