0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gecen de koye gittik kzılae samsuna babamlara neyse karsı komsu var oraya gittik kızı enyakın arkadasım esinde geldi ama silahını belinde unutmuş mahallede de engelli ablamız var geleni gideni gozetler birine birisi gelsin hemen oda gelir tam oturduk esım silah batınca belimde kalmıs desi cıkardı masaya koyacaktı ki o kadın geldi 50 yasında abla bu arada. Hosgeldınızz dedı esimin elını öptu esimin annesı yasında esımde abla korkma vurmucam senı dedı ama anılın suratını gormenız lazımdı tam 5 karıs neye ugradıfını sasırdı hala guluyorum :D

5 Cevaplar

0 oy
(3,754 puan) tarafından

Hahaha :) :) :)

Kına gecem bnm komikdi 

tarafından
Enıste dokturuyor maasallah ahaha:)
(3,754 puan) tarafından
Aynen düğün videolarımızda daha çok
tarafından
Adam sizi golgelemıs canım
(3,180 puan) tarafından
Hahah adam gu÷( oynuyor ama
(3,754 puan) tarafından
Hiç sorma buse ya düğünün de Kınanında başı oydu :)
Sinem bebek evet iyi oynuyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahhaha :) bizimde mahallede yazık bi genç var psikolojik sorunları var hep bağırarak şarkı söyler Allah yardımcısı olsun inşallah. Eşim bazen kamuflajla eve bırakıyorlar ya eşimi görmüş aynı silahıyla fln bağırmış komutanım beni vurma komutanım diye eşim diyorki hemen binaya girdim millet yanlış anlar diye :)) o günden sonra eşimi görünce bağırıyor beni vurmayın lan beni vurmayın diyor tabi mahalle biliyor hasta olduğunu gülüyoruz eşimde diyoki bu deli başıma iş açacak :))) 
tarafından
Ay kuzum bela olmus valla ahah:)
tarafından
Evet ya bide hasta küfür ediyor gülmem geliyor eşimde kızıyor hoşuna mı gidiyor bize küfretmesi diyor :))) ahahah aklıma geliyor ya ama yolda geçen araçlara bile küfrediyor yani biri kornaya bassa anasından başlıyor bi gün biri iner döver diyorum Allah korusun sonuçta başkaları bilmez hasta olduğunu.
tarafından
Allah korusun canım ya gukuyoeuz ama cok da uzuluyoruz valla :(
tarafından
Aynen öyle Allah yardımcıları olsun.
tarafından
Amin canim amin
0 oy
tarafından

Dun buseye kiyafet verdim uzerini degistir dedim degistirecek tisortunu cikardi anne diyo aseli verde birazda benden ceksin ben anlamadim ne dediğini sonra gitti gogus pompasini getirdi :D sen aseli vermiyosun bende buna doldururum sen uyuyunca sut veririm kardesime diyo :D bende güldüm tamam dedim oturdu baya ugrasti anne benim memem cok kucuk baksana benim sutlerim cikmiyo off diyo :D dunden beri aklima geldikce gülüyorum :D

(3,754 puan) tarafından
Ayy ya yerim  :) :)
tarafından
Ay yerim onu ben ya yabrum benim kardesı ı dusunmus Allahım korusun onları ❣️❣️❣️
tarafından
Aminn canim sagolasin
tarafından
❣️❣️❣️❣️
tarafından
♡♡♡♡♡
0 oy
(1,094 puan) tarafından
=)) bizim de eşimle ilk bayramımızdı.fi tarihleri tabi kapı kapı geziyoruz. Eşimin akrabasına gittik bayramlaşmaya. Torunları kpca adam elimi opmeye calıstı rahat bir ıkı dakika o elimi cekti ben ceketim en sonunda pes ettim ve optu. Sonra ikimizin aynı yasta oldugunu ogrenince cok bozulmuştu. Gülmemek için zor durdum. 
tarafından
Zorla el openler kervanına hos geldin canim en azından aynı yastasıınız kadın 50 esım 24 yasında ben ne edem:))
(1,094 puan) tarafından
O rahatsız mıs benimkiler rahatsız da degil =)) ama cok fena oldum gülmemek için eşim cok bozuldu
tarafından
Bırak opsun kendi kasınmıs canım :))
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Bende kına gecemde testiyi kıramamıştım en büyük rezilligimidr
tarafından
Oy canım atamadın mı sert ya
tarafından
Whhshahahsahha yanlız değil misim bende eşimin onune attım kırılmadi sonra tekrar verdiler elime ikinci de kırıldı ama ilk attigimda atılan çığlıklar alkışlar birden kesildi kirilmayinca of çok kötüydü ya :Dddd

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 749 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 275 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Berfinbedri (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 215 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 570 göst.
14 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Prensimibekliyorummm (196 puan) tarafından soruldu

385,605 soru

11,529,520 cevap

35,200 kullanıcı

...