0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum bugün 23ayini doldurdu .maddi sıkıntılardan yaptiramadim daha küçükken .devlette pandemiden yapmıyordu açılmış sanırım yeni yeni ama 1-2ay sonraya gün veriyormuş acillik fıtık olanı bile 15gun ileri atiyormus. Bı baktiealim dedik devlete sıra aldık yarına derisi veya başka bir sorunu varmı diye.esimde gram vardı 2tane onları bozdurup özelde bı hafta icindw mi yaptırsak dedi.bizim buralarda uyutmadan 900 anestezili 1000lira.bnm gayem hem yaşını doldrmadan olsun hem derisini geri cektiremitoruz durmuyo ondan kurtuluruz

4 Cevaplar

0 oy
(930 puan) tarafından
Biz geçen cuma evde yaptırdık hasta neden adam getirdik sünnetçi yani 300 lira falan aldı uyuşturup yaptı kurtulduk şükür gözüm önünde olması iyi oldu narkoz iyi degil öbür oglum hasta nede olmuştu neler çektik 5 yaşında falan olmuştu o eziyet çekti küçükken en rahatı 2 yaşını bitirdi benimkide bu ay
tarafından
Çocuk durursa narkoz vermiyor inşallah durur canm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben devlette gün aldım ilk muayene  ettiler tahlil verdik tahlil sonucu o gün çıktı anestezi doktorundan iki gün sonraya randevu verdi tabi deli ben randevu günü gittik hastaneye sıra beklerken ben vazgeçtim sünnet yaptırmaktan eve geldik :D diğer iki oğlumu da devlette sünnet ettirdim iki gün içinde yaptırdık öyle aylar sonraya gün verme falan inanmıyorum ben 

tarafından
Şuan pandemi sebebiyle kapalıydı ya canm doluymuş . arkadaşım yaptırdı oğlunu fıtığı vardı 15gune yapıldı birşeyi olmayanlar 1aydan sonraya vermişler.
0 oy
tarafından
gitmeden bilemezsin ki canm gidip öğrenin  1 ay sonraya atmış olsa bile ne kaybedeceksiniz ki ? 
tarafından
Bende bı götürelim belki doktoru begenicez fln . Beğenmezsen içine sinmezse bakarız dedim doktor da bayan bu arada ondanmidir bilmem
0 oy
(775 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsun 
tarafından
Kocaeli
(775 puan) tarafından
Ümraniye Ümran tip merkezindr ümit hanım var ikizlerimi orda yaptırdım mükemmel bir doktor. Ücretinde gayet makul oneririm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 340 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 306 göst.
21 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 145 göst.
16 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu

381,388 soru

11,418,057 cevap

34,973 kullanıcı

...