0 oy
550 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gitti 

28 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ayyy ne kadar yüz göz olmuşsunuz ikinizde suçlusunuz 
-Reklam-
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Söyleme canım, başkasının ayıbını örtmek gerek, nefesinle hareket etme, sana yaptıklarını elbet bulur biryerden, sen sebep olma
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Ayyy zor bi durum ama ben bu kadar şeye susup duramaz söylerdim eşime valla ne yalan:D

0 oy
tarafından
Söylerim bişe de derse ettiklerine say derim bi daha da muhattap olmam
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Söylerdim kocama sana birşey diyeceğim senden başka kimseye diyemem bacın bacımdır bak böyle birşey olmuş sen abi olarak mudahele et canım derdim 
0 oy
tarafından
Ben başka bir kadın yapmış gibi olayı tam anlatmadan önce ağzını yoklardım eğer çok aşırı tepki veriyorsa söylemezdim.
0 oy
(580 puan) tarafından
Ben hiç düşünmeden söylerim işte etme bulma dünyası:)
0 oy
(742 puan) tarafından
Ben olsam söylerdim   hep ben  mi  masum olcam  be  birazda  ben fena   olayim derdim 
0 oy
(504 puan) tarafından
Sende ona de aramızı bozarsan bende abine seni söylerim de o zaman uğraşırsın de madem sirdasiz sende ona göre davran de tehdit et şuan söyleme çok kötü bsey yaparsa söyle ama öncesinde uyar korksun 
0 oy
tarafından
Bence onun gözünü korkut sen söylerken iyiydi ben de derim sen ne diye yalan yanlış diyordun de
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bak ne yap biliyor musun eşine de kardeşine bunu dicem haberin olsun bakm sana dicek mi diye sende git bak sakın abin duymasın böyle böyle oldu dersen bende6derim gibisinden konuş eğer der ise haketmis olur sende dersin hakettin dersin işin içinden çıkarsın ☺️☺️ben olsam onu yaparım 
0 oy
(850 puan) tarafından
Yani öyle bir anlatmışsın ki ne duruyorsun söyle denmesini bekliyorsun. Ben böyle konularda tanımadığım bilmediğim insanlardan akıl almam. Sen ne istiyorsan onu yap elbette. Sonuçlarını düşünerek. 
0 oy
(5,486 puan) tarafından
Ben söylemezdim onun gibi kendimi düşürmezdim ama boşta durmadıM birsey yaptığı zaman tehtid ederdim tekrarlarsa söylerdim 
0 oy
(5,876 puan) tarafından
Bence bu kozu sakla yarın öbür gün sana birsey yapmaya kalkarsa bununla korkutursun
0 oy
tarafından
Madem diyor sen niye halen anlatıyorsun. Bı daha konuşursan yuva birşey olursa kim kimi parçalıyor görürsün de koy mesafeyi
0 oy
(945 puan) tarafından
Kız sana sırrını söylemiş . Bunu açık etmek yakışmaz bence. Sende ona de ki benim yuvamdan uzaklaş, kocamı beni rahat bırak de. Yoksa kötü olur de o anlar zaten
0 oy
tarafından
Sende deki sen biraz daha böyle devam edersen sırrını abone soylicem sende onu tehtid et
0 oy
tarafından
Ben olsam şimdilik söylemezdim ama onun gözünü de korkuturdum açık açık bir daha eşimle aramda dedikodu yaparsan söylerim derdim
0 oy
tarafından
İkinizde sır tutamıyorsunuz niye bir birinize hala sır veriyorsunuz onu anlamadım :) 
0 oy
(775 puan) tarafından
Sen ne yapıyordun da hemen kocana yetiştiriyoruz boşanma derecesine gelecek kadar ne yapıyordun merak ettim

Asıl konuya gelecek olursak evliliğini bunun üzerine odaklamışsın açığı var elimde sırrını biliyorum falan sanane görümcenden ve senden de onane yani  ben olsam hiç söylemezdim hatta ortaya çıkıncaya Aa öylemiymiş falan yapardım 

İlgili sorular

+3 oy
20 cevap 854 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Maygilumay (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
0 oy
12 cevap 442 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde Rabia demir (80 puan) tarafından soruldu