0 oy
139 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,664 puan) tarafından
10 ay olmasına 5 gün var bu mevsimde sebze bulamıyorum  ne yapsam yaa ....kabak kırmızı biber taze fasulye patates hep aynı şeyler....

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Farklı pişir hasla sotele firinla bulgur ekle çorba şeklinde ver canım 

(1,664 puan) tarafından
Hag köfteyi eşiyim mı çatalla diye soracaktım bende
(2,196 puan) tarafından
Evet biraz kıvamını yumuşak tut patates havuç bunlarla pişirip çatalla iyice ez benimki çatalla ezince de öğürüp yemiyodu az blender yapıyodum
(1,664 puan) tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Benim kızım yoğurtlu seviyor canım malarnayi minik boncuk makarna yer hasla yoğurtla
(1,664 puan) tarafından
Tamam canım deniycem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biber dolması yap :) bezelye yap
(1,664 puan) tarafından
Biber dolması mı pirinç hiç vermedim.korkuyorum.bogazinda kalır diye.. bide makarna da vermedim nasıl veriyim.makarnayi normal yiyebilir mı ki?
tarafından
Olur mu bacım boğulur 10 aylık olmus makarna verme bende vermiyorum 20 aylık benimki çok nadir verdim yiyebilir ama şehriye ver vereceksende. Sebze yemeklerine pirinc bulgur koy hem kıvam alır hem onları da yemeye alisir. Kabak dolması yaptım az önce mesela onu yedi oğlum eğer yiyemez se çatalla ez biraz daha.
(1,664 puan) tarafından
Peki kızma yaaa bilmiyom korkuyom :)))
Dediğin gibi bugün sulu yemek yapupi içine pirinç aticam
tarafından
Kızmadım ☺
0 oy
(700 puan) tarafından
Hiç korkma herseyi verebilisin corbasina ekmek dogra makarna ver pilav ver muz puresi ver nohut yemegini ez ber hep sebzede olmaz gayet rahat yer bunlari 
(1,664 puan) tarafından
Çorbasına elemi ufalıyorum da tarif eder mısınız makarna nasıl veriyim? Sebzeleri hep çatalla ezerek verdim bi taneli olarak kıyma yiyor.. makarnayı nasıl veriyim?
(700 puan) tarafından
Cnm normal hasla ama iyice yumusasin sonra yagla ver. Agzina buyuk gelirse iki parca yap ekmegide evet minik minik elle parcala ama taze ekmek degil sabahin yada önceki gün ekmegi olsun taze ekmek corbada hamur olur oyle ver ama nohutu ezip verebilirsin makarnayi yaninda yogurtla ver bezelyeli makarnada yapabilirsin
(1,664 puan) tarafından
Teşekkür ederim  edemiycem :))
(700 puan) tarafından
Anlamadim
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Bence tanelide alistirin sakın  korkmayın  yoksa  sonra yiyemez  makarna yiyebilir minik minik bölüp  verin yani en azindan deneyin korkmayin
(1,664 puan) tarafından
Çatalla eşiyim diyodum olmaz mı ki ? Yaa bilmemek ne zor
(2,887 puan) tarafından
Kiz yok hic ezme minicik minicik bunuda yer dedigin ne varsa ver alışsın  kuzum baktin yutamicak tepki verir bida vermezsin
(1,664 puan) tarafından
Pekiii :)))
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Aynen canım ben de dönüp dönüp aynı şeyleri yapıyorum pirinçli bulgurlu falan :D kış gelse de sebzeler çıksaa
(1,664 puan) tarafından
Pirinci normal veriyor musunuz?? Boğazına kaçar diye korkuyorum ben vermedim hala..bide makarna verdiniz mi?
(1,862 puan) tarafından
Yok 7aylık bebeğim daha, makarna vermedim hep pütürlü veriyorum o yüzden pirinçten korkmadım iyice pişiriyorum
(1,664 puan) tarafından
Tamam yarin menüye pirinç çorbası eklendi :)))
0 oy
(301 puan) tarafından
Şehriye çorbası yap yayla corbası yap mercimek çorbası yap yogurt ver içine ekmek içi doğra muzla yoğurt ver az önce ben kemik kaynattım üzerindeki etleri aldım sehriye corbası yaptım içine de etleri koydum taneli de yesin cocuk sonra alışamaz ki
(1,664 puan) tarafından
Tel şehriye veriyorum da pirinç hiç vermedim... sebze vereyim diyorum oda sınırlı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 508 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 46 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
9 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu

386,047 soru

11,541,580 cevap

35,218 kullanıcı

...