0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (238 puan) tarafından
2 hafta önce plesenta previa yüzünden hiç ol.adik.bie yerse kanama yaşadım avm de ben iki.cocuk.digurdum hiç böyle birşey yaşamadım birde yerinde duramayan bir hamileydim yatmayı sevmem şimdi doktor yatacaksın dedi herkes bir yandan bizde yaşadık yaşayacağı varsa birşey olmaz bilmem birşey yani bama yatma kalk.diyorlar bir nevi insafzsılar hayatımda.ilk defa yatıyorum ömrüm boyunca bu kadarmi  battım gözünüze hepsi doktor allahtan eşim.yani kalkma diye yalvarıyor hiçbirşeye kaldırmıyor.kalk diyende kızıyor 

6 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Sen hic birini umursama ben evladim icin gerekirse 9 ay yatarim de sustur ve net ol kocan yanindaysa hic takma kimseyi canim
-Reklam-
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Bende öyle asla kg Almaz yatmazdim kanamalar yüzünden yattım ve kg da aldım kimseyi dinleme istirahat et 
0 oy
(3,150 puan) tarafından
Eşini dinle diğerlerine kulak asma boşver yatman gerekiyorsa yatacaksın tabi baskasina ne
(238 puan) tarafından
Valla cnm artık sinirleniyorum sanki.kwydimden yatıyorum bense biliyom kalkıp dolanmayı ccouklaeimla gezmeyi çocukların.evde sıkıldılar artık benle beraber hapis gibiler
(3,150 puan) tarafından
Bu bi süreç geçecek nasıl olsa üzülme
(238 puan) tarafından
Insallah canım inşallah bunada hamd olsun bide ne oldu biliyormusunuz simdi benim.iki kızım.var duda erkek mis şey diyorlar ve hissediyirumda bunu dediklerini doktor erkek dedi ya ondan bu kadar abartıyorlar ne alakası var ya ben biliyorum.ne yadisadmi.ve kiziım oksa .a aynı şeyi yapardım çünkü yine benim sağlık yine benim.cocugum.ikisede aynı eaim.ustume ondan düşüyormuş benin kocam icon.once beim.sagligom.onemlkdir çünkü bebeğe birşey olsa bütün herseyini ben yaşıyacağım  doktir kanama.cok.olursa annenin hayatı riske girer dikkat etsin yatsın dedi ve bunu duyduğu icin çok korkuyor ama insanlar oğlu olacakta ondan boyke benim.kocam.bu kadar bencil.dwgil ki
(3,150 puan) tarafından
Kız erkek ne farkederse sanki
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Böyle konuşurlar Allah korusun yavruna bir şey olsa iki ah vah ederler belki etmezler bile unutur geçerler acı seninle kalır o yüzden hiiiç umursama doktorun ne dediyse o gerekirse ver cevabını kır kalplerini senin bebeğinden önemli değil hiç biri 
(238 puan) tarafından
Aynen canim aynj şeyleri  dusunuyorum eltim.bkrsey olma abi bağımız var bizim  gelsin dedi eşimde yenge birşey olursa razı olcakamison senin basinin etink yerrim.dedi aman abi getirme ozaman ddi:) korktu
0 oy
tarafından
Kendileri böyle bir şeyi gerçekten yaşasalar sana böyle konuşamazlardı emin ol elin canı ele ucuz sen kendi canını çocuğunun canını düşün bende son iki hafta mı evde yatarak geçirdim büyük kızımda benimle birlikte evde kaldı sürekli bu çocukta eve hapis oldu yazık değil mi şöyle değil mi böyle değil mi size çok kızıyorum da erkenden çocuk yaptınız da bir sürü şey sanki biz böyle olsun diye bile bile yapıyoruz amaaann velhasılı kelam sen kendini düşünmezsen başka kimse düşünmez sen kendine de bebeginede iyi bak elbet geçer bu günlerde çocuklarda azıcık evde otursun çatlamazlar hemen bir şey olmaz 
0 oy
(295 puan) tarafından
Ay onları hiç takma yat sen eşinde destek oluyormuş..Böyle insanlar bencil..Allah korusun bebeğe birşey olsa senin için yanacak..Böyle densiz insanlar bir daha yaparsında der yani...Yat canım sağlık evlat bu başka birşeye benzemez..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 162 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Yarin (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 964 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2 boys mommy (2,663 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Lorkelorke (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.