0 oy
52 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (34 puan) tarafından
26haftalik gebeyim aşıyı şimdi mi olsam doğumdan sonrami bilemiyorum bundan önceki gebeliğimde 2 düşüğüm var o yüzden çok endişeliyim sizler oldunuzmu gebeyken 

3 Cevaplar

0 oy
(15,743 puan) tarafından
Daha olmadım 9 haftaligim amcam doktor ona sordum covid hastalara da bakıyor göğüs cerrahi çünkü gebelere vuruyoruz sende bir hastameye gidip gekmelee doğum bunlar bile tehlikleli dedi kadın doğum doktorum da olabilirsin dedi ama şuan degik 18 haftadan sonra 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzenim hamile birde bebeği de var emziriyor doktor şuan olman riskli olabilir düşüğe neden olma ihtimali var demiş duyduğum bu ancak bilmiyorum bende 
0 oy
(731 puan) tarafından
Bu aşının yan etkilerini hamileler üzerine araştırma yapmamışlar ne gibi zararı olur diye kayıtlar da hiç bişey yok bana da önümüzdeki ay olabilirsin dendi ama bebeğime zararı olacakmı korkusu var ölü doğan yada kalbi duran bebekler oluyor muş anne karnında çok korktum bende yaptırma taraftarı değilim şuan da en güzeli kendimize çok dikkat etmemiz evden çok çıkmamak çocuklarımızı kucağımıza alana kadar bunun başka çaresi yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
3 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 645 göst.
12 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
11 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.

380,752 soru

11,399,774 cevap

34,929 kullanıcı

...