0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (796 puan) tarafından
10 haftalik hamileyim aşı olmadm hala   3 4 ay once hem saglik ocagina hemde aczaciya sordum o zamanlar hamile degildim kizimi emziriyordum hala emziriyorum şuan olma biraz bekle dediler emziren anneler uzerinde denenmedi ne olur bilinmez yani gozum korkmadi dersem yalan olur burda herkez bisey yaziyor bünyem alerjik bir bunye bisey olur diw korkuyorum ama zorunlu hale getriyolar bu kadr   etkiliyorsa hastaligi neden kagit imzalatiyolar  doktorumada sorucam    2 hafta sonra randevum var siz neler yaptiniz bi yan etkisi oldumu

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olmicam olmayida düşünmüyorum tetanozuda olmadım doktorum izin vermedi
(796 puan) tarafından
Bn tetenozlari kizimda oldum bnda olmam herhalde ole demislerdi ozaman
(198 puan) tarafından
Neden doktorunuz izin vermedi
(796 puan) tarafından
Daha emziren anneler izerinde denenmemisti bkle demisti biraz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Annem 48 yaşinda iğne vurdu hastanelik oldu ://

Hamileyim vurma dedi gelen saglık ekibi istersen son 1 ay vura bilirsin şart degil 
(796 puan) tarafından
Cnm hic biyere almiycaklarmis  hastanelere falanda almamazlik yaparlarsa die korkuyorum
0 oy
tarafından
Uzun vadede sonucu belli olmayan bir şeyi büyük konuşmayım ama asla ve asla yaptırmam. Hele hamileyken. Ağrı kesici bile içerken yüz kere düşünüyoruz. Yedigimize içtiğimize o kadar dikkat etmeye çalışıyoruz hamilelik döneminde. Bu benim fikrim benim görüşüm
(796 puan) tarafından
Cnm bn  agri kesici icmiyorum   ne kadar agrim olursa olsun ilk hamileligimde okadar bas agrisi cektim   ama icmedm emzirirken bndada  icmedm
0 oy
(2,443 puan) tarafından
2 doz aşı oldum şuan 32 haftalık hamileyim.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semanrb (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
+1 oy
4 cevap 198 göst.
24 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 651 göst.
12 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...