0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar biraz önce dayımın karısına aşırı sinir oldum. İlk gebeliğim ilk tecrübem ya herseyi insanin paylaşasi geliyor . En ufak kipirdasa bile anlatasi geliyor . Ben de dedim ki dün çok oynadı dedim bidaha demiycem ki nazar değmesin dedim . Demediği laf kalmadı .işte sizin o taraf herşeye nazar der çocuk bu oynar ne nazarı olur.

Kendi kalbi kırılmasın da başkanının kalbi kırılmış önemli değil diyen tipten .  insanın hevesini kursağında bırakıyorlar. Bide ben misafir gelmişim yani kelimelerine dikkat etsene dimi . Bir defa da aglatmisti artık eve gitmek istiyorum ya eşimin gelmesini sabirsizla bekliyorum.

4 Cevaplar

+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Sorun ne ki hic bi sey anlamadim
tarafından
Kız anlamadın mı :).
(7,791 puan) tarafından
Çocuk hareket etti demissin nazar deger öyle deme mi demis?  
Kız olay buysa alincak bı şey yok bosver ve cidden herkese her seyi deme nazar adami mezara sokar derler.
tarafından
Ya sorun sadece o değil konuşma tarzında . İnsanı rencide eder gibi konuşuyor hani sen birşey bilmiyorsun daha çok cahilsin der gibi . Ya şuan anlatamiyorum ama çok gıcık yani .
(7,791 puan) tarafından
Kız yapısı odur belki kimi insan nasilsin derken bile itici olur yapisi oyledir konuşma tarzı oyledir sen alinma bosver...
Herkes biz gibi elite, kibar,nadide bir parça, elmastan daha kıymetli, bir konustu mu herkesi hayran bırakan yapıda olacak diye bi kaide yok ki :D
tarafından
Ahahha haklısın . Ama şu empati denen şey bulaşıcı olsa keşke bazıları medeniyet görür azıcık . Sinir oldum zaten gaz sancım var bide mal mal konuşuyor .
-Reklam-
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Ehehehe benim üçüncü bebe.. Hıçkırık tutsa sevinip söylüyorum.. Heves mi sanki daha fazla bile hatta. Akıl kemale erdikçe anne olmak hamile kalmak nedir anlıyor insan daha çok heves ediyor. Beni görse görmemiş derdi kesin. 
tarafından
Dimi ama . İçinde bir varlık var bebek o daha ilk bebeğin ilk göz ağrın. Zaten çevremde paylaşacağımız kimse yok ne bilim canım bazı insanlar çok kötü kalpli
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm bence biraz abrtmissin öle herşeye nazar nazar dersen kendi nazarini kendine degdirirsin.  Şimdiden böle yapoyorsan bebek doğunca neler yaparsın düşünemiyorum.
tarafından
Kız ilk defa dedim nazar değdi diye . Tek başıma kalacağım ve ilk defa doğuracağım için evham yapıyorum. Ama bence o da normal . Beni rahatlatması  gereken yerde konuşma tarzıyla beni sinir etti.
(671 puan) tarafından
Cnm yinede nazar kelimesi hiç hoş olmadı bence. Evham neden yapıyorsun ki herşey yolunda gidiyorsa Allah'ın izniyle bişey olmaz. Canım onunda hatası olabilir ama kabul et seninde hatan var. Ha memnun değilsen kadından gorusmezsin olur biter
0 oy
(1,021 puan) tarafından
6 tane dayım 6 tane yengem var ve içlerinde sadece 3 tanesiyle çok samimiyim ve çok severim bir tanesini boğmak istiyorum o derece son aylarımda bana öyle çok stres yaşattıki yinede annemin dayımın hatrına allaha havale ettim şimdilik tek bir laf daha duyarsam dedim hatır gönül kalmaz o yüzden çok iyi anlıyorum boşver nazara inanmayan cahillerden demekki ben doğuruyorum sandım nazardanmış rahat bi hamilelik geçirdin diye konuşuldu akşam o gece hiç uyumadım
tarafından
Ya aslında ben kimseyle samimi değilim ama huyunu yeni çözdüm he deyip geçmek en iyisi.  Galiba . Evet aynen dediğin gibi nazar var inanmayan cahil

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 549 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gurbett (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 536 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 272 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 109 göst.