0 oy
423 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Doğum yaptım bugünle 23 gün oluyor annem ve kız kardeşim yanımda kalıyorlardı annem eşimi tam anlamıyla evlendim evleneli bi sevemedi her dakika eşimi zikredip duruyor annem ve eşimin AİLESİ samimi değil bir araya özel günler harici gelmezler eşimin ablaları doğum yaptım yapalı 1 defa geldi diğer ablası ne aradı ne sordu nede geldi annem de onu diline doladı eşimin başına kalkıp duruyor diğer ablası bir defa geldi ama annem yanında değilde mutfakta oturdu gelmedi görümcemin yanına sonra lafını ettiğinde de yok görümcen gelmedi falan diye eşime görümcem geldim yüzüme bakmadı bende yüzsüz değilim gider öyle gelirim demiş teyzem anneannem bebeğimi görmeye geldi sağolsunlar hediyeleriiyle annem eşime dediki yok bacıların öyle böyle benim ailem geldi kızımı görmeye seninkiler yok ortada dedi benim ailem eşşek mi yapıyor seninkiler bişe yaptığı yok dedi halbuki yapsa benim adım yapılan ise bebeğime sonra bi ton laf söyledi eşimle dövüşüp gitti annemin bu yaptığına canım çok sıkıldı ne olur benimle dertleşin bıktım artık 

16 Cevaplar

0 oy
(2,047 puan) tarafından
Canım annenin bunu sana yapmaya hakkı yok lafını koysana evine alma gerekırse sende huzur bırakmamız lohusa lohusa yaptıgı cok ayıp sen tavrını sınırını koymazsan daha fazlasını yapmaya devam eder, sevmeyebilirsin ama saygı duyacak 
(154 puan) tarafından
Aynen kimse kimseyi sevmek sorunda değil ama saygı duymak zorunda kaç defa tartışma çıkardığı halde eşim büyük dedi ayaklarına gitti şimdi illallah diyor haklıda
(154 puan) tarafından
Ben sorun etmiyorum eşimin ablası gelmiş gelmemiş oysa dedi dedi durdu deli oldum
-Reklam-
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Öncelikle Allah yardımcin olsun burda tamamen annen hatalı benim fikrimce eşinin ailesi yapmıyorsa bişey eşinin suçu ne annen saçma sapan davranmış bide sen onun kizisin yeni doğum yapmışsın anlayışlı olması lazım ama annen tam tersini yapmış boşver üzülme sütün kesilir bebeğinin anne oluşunun keyfini çıkar bence herşey düzelir
(154 puan) tarafından
Amin inşallah sabır kalmadı artık sanki ablaları gelse ne gelmese ne ben sorun etmiyorum annemse bu olaydan tartışma çıkardı gitti
(2,032 puan) tarafından
Annen kavga için yer arıyor eşinde iyi insanmış valla başka anneni bidaha eve koymaz sonuçta evinizin huzurunu kaciriyor
(154 puan) tarafından
Eşim illallah etmiş durumda illa boşanalım mı her sene büyüksün diye ayağına geliyorum sense hiç olmadık laf çıkarıyorsun diyor
(2,032 puan) tarafından
Eşin haklı  sonuçta ailesinin suçunu annen damadına çıkarıyor ablasiysa ablası gelmeyeni zorlami getirsin
(154 puan) tarafından
Sütümün gitmesinden korkuyorum her sene sırf annemlerin başında erkek yok diye tatile götürdü yeri geldi evinde günlerce barındırdı bu lohusa dan önce de böyleydi kalırdılar evimizde eşim sırf girmesinler diye koymazdı kalın gidersiniz derdi eşime kim kaynasını tatile götürüyor sen götürüyorsun diyorlar eşim haketmiyor annemse laftan anlamıyor beni seviyor mu sevmiyor mu bilmiyorum ama düşünse sütü gider susayım derdi eşime konuştuğu halde eşim sineye çekti annem susmak bilmedi kız kardeşim ise kalk anne kalk gidelim dedi mesela ben yerinde olsam annemi sakinleştiridim kardeşimse olayı fitilledi
0 oy
(154 puan) tarafından
Sütümün gitmesinden korkuyorum her sene sırf annemlerin başında erkek yok diye tatile götürdü yeri geldi evinde günlerce barındırdı bu lohusa dan önce de böyleydi kalırdılar evimizde eşim sırf girmesinler diye koymazdı kalın gidersiniz derdi eşime kim kaynasını tatile götürüyor sen götürüyorsun diyorlar eşim haketmiyor annemse laftan anlamıyor beni seviyor mu sevmiyor mu bilmiyorum ama düşünse sütü gider susayım derdi eşime konuştuğu halde eşim sineye çekti annem susmak bilmedi kız kardeşim ise kalk anne kalk gidelim dedi mesela ben yerinde olsam annemi sakinleştiridim kardeşimse olayı fitilledi 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ayni benim annem. Huzur kacirmaktan başka birşey yaptığı yok o yüzden annemle görüşmuyorum! Yeter artık esimin ailesiyle sürekli arami bozmaya çalışıyor
(154 puan) tarafından
Çok herşeye karışıp eşimin her ettiğini faklı taraftan çekip konuşuyo anlamış değilim kanını içse doymaz eşimse küs olduklarında annemin AİLESİ yanında değilken eşim koşmuştu onlara dün de bunu yaptı beni mahvetti gitti
(1,253 puan) tarafından
Hic takilma bende aynısını yaşadım 2 dogumumdada rezil etti beni. Allah nasip ederse bu doğumum da hic kimseyi istemiyorum sadece eşim ve ben olacagiz. Annemi istemiyorum beni öyle üzdü ki sütum gitti cocuklarimin ikisinide emziremedim uzuntuden bianda çekildi süt mama verdim. Benim annemde oyle mesela eşimin kardeşi yardima geliyor bana gorumcelerim. Kiz Surda mutfagi topluyor herşeyi yapıyor ama annem sürekli arkalarindan atiyor iyi olmamızı istemiyor beni doldurmaya çalışıyor niye boyle yapiyor o boyle yaptıkça kendinden dahada sogutuyor haberi yok. Gorumcelerim le birbirmize girdik onun yüzünde. O yüzden kimseden bişey bekleme canim kendin yapmaya çalış yapamiyorsanda eşinden yardim iste yaninda destek olmaya gelip köstek olmasinlar
(154 puan) tarafından
İnsanı pişman ediyor kaçtır aynı şeyler
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Annen saçmalamış ya lohusa yanına gelmişsin onu mutlu etmen lazım yazık değil mi eşine çocuğu olmuş mutlu olacakken annen adama laf sokup duruyo gelseler ne gelmeseler ne yani anneni uyar olmuyosa yolla gitsin eşine üzüldüm 
(154 puan) tarafından
Bayılacak gibi oldum tartışmaya devam etti :(
0 oy
(119,225 puan) tarafından
Esine uzuldum yaa o anneni gonder evine
(154 puan) tarafından
Dün giitti huzurumuzu bozup
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Annen niye senin yerine konuşuyor ona ne adam saygı gösteriyor diye tepesine çıkmış böyle olmamalı araya mesafe koysun eşin senin annen sen bişey yapamazsın ama eşin saygı göstersin dahasını haketmiyor annen
(154 puan) tarafından
Eşimin yaptığı her bi şeyde hep eleştiri hep kötülük arıyor
0 oy
tarafından
Annen çok yanlış yapıyor canım keşke hiç cagirmasaydin veya gelmesini kabul etmeseydin evet sevmek zorunda değil annen koçanı akrabalarını ama saygı duymak zorunda
(154 puan) tarafından
Anlatamıyorsun ki canım
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Huzurunu kaçirdıktan sonra yanında kalmasının bi anlamı yok annenin gönder gitsin kendi evine biraz zorlanırsın ama huzurun yerinde olur en azından eşine o şekilde daveanmasina izin verme kimse ailesini kendisi secemiyor neticede 
(154 puan) tarafından
Giitti zaten dün ortalığı ayağa kaldırıp
(3,832 puan) tarafından
Boşver sende eşinle beraber çocuğunuzun tadını çıkarın onunla ilgilenin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eşinle resmi olduklarına göre çok iyi de değiller görüşüyor olsanız da huzursuzluk çıkarsalar o zaman daha mı güzel olacakmış
(154 puan) tarafından
Eşim herşey yaptı onlara ama değeri bilinmedi hep adı kötü
(13,202 puan) tarafından
Boşver sen de kendi kabuğuna çekil o zaman
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun kuzum . Üzme kendini sütün gider bebegin etkilenir . 

O durumlarda anneni sen susturmayı denesen.  Boşver anne gelendende Allah razı olsun gelmeyendende falan desen . Yanlız kaldığınızda söylesen eşimde uzuluyo anne zaten o biliyo görüyo deme de . Lohusa halinle seni strese sokmaya hakkı yokki
(154 puan) tarafından
Annem anlamıyor canım kurulu saat gibi diyip diyip duruyor eşimde sabır gösterdi sonunda patladı
(154 puan) tarafından
Eşimle tartışırken kaş göz o kadar ettim ki ama susmak bilmiyor görsen
0 oy
(932 puan) tarafından
Eşini ciddiye almaması gerektiğini soyle 
(154 puan) tarafından
Eşim de aynı sofradan yemek yedik karnı doydu düşman oldu dedi ama haklı dedi
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Abin yada erkek kardeşin varsa, ALLAH onların eşlerinin yâr ve yardımcısı olsun inşallah.  Annenden çok iyi kaynana olurmuş :)

(154 puan) tarafından
Allahtn yok bi kız kardeşim var oda ortam yapacağına anne kalk kalk gidelim diyip kışkırtttı
0 oy
tarafından
Böyle yapacaksa hiç kalmasın annende ihtiyacın var mı ki gerçekten söyle annene böyle yaotiktan sonra yanında kalmanın yaptığın biseyin anlami kalmiyo diye 
(154 puan) tarafından
Gittiler zaten
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Fazla abartmis anne n
0 oy
tarafından
Annen tam bir kötü kaynana malesef. Hem geldikleri zaman gidiyo başka odaya hem de gelmediler diyo çok ayıp yaptığı eşin bişey demedi mi? 
(154 puan) tarafından
Eşim de ablam bize geldiğinde yanında oturmamış yüzüne bakmamışsın diye gelmiyor gittiğinizde gelecek demiş annemle buna alınmış halbuki onane ben gelmelerini sorun etmiyorken artı gelmiş yanına gel otur o da yok tabi söze de gelince biz DünÜrüz niye gelmiyorlar diyor
tarafından
Yani kısaca annen ne istediğini bilmiyor hem gelsinler istiyo hem de gelince yanına oturmuyo. Bence bi süre kendi haline bırak boşver eşimle aran iyiyse takılma bunlara
(154 puan) tarafından
Aynen ortada kaldım dünden beri yerin altında mıyım üstünde mi belli değil
tarafından
Üzücü bi durum canım Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 245 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 445 göst.
4 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 326 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 350 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,048 puan) tarafından soruldu

378,964 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı

...