0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Selam arkadaşlar ben bu programda yeniyim hepinize merhaba bir sorum olucaktı ben çalışmayı düşünüyorum tekstilde halamın elemanı olarak ve benle birlikte kendi annemde çalışmayı düşünüyor 

Kayınvalidemin eşi vefat ettigi için o köyde yaşıyor kendi kayınvalidesi eltisi falan hep birlikte ben önceden onlarla birlikte yaşıyordum dogum yaptıgımda oğlum prematüre dogmuştu ama onlara elletmemiştim kendim bakmıştım hep ben oglumu çok özenle resmen tabiri caizise pamuklara sararak 1 yaşına getirdim eşimle evelsigün konuştuk ve çalışmam için karar aldık sigortam başlasın çalışıyım diye eşimde dedi ki annem bize gelsin bizde kalsın 1-2 sene idare edelim o şekilde hem tayfuna bakar sen çalışırsın  hemde yemekte yapar işten gelince tayfunla vakit geçirirsin dedi bizim dügünümüz olmadı ucuzda olsa bir dügün yapmak istiyoruz maddi anlamda bir sıkıntımız yok dügün yapmak düşüncemiz oldugu için ve a sosyal bir insanım sürekli evde oglumla parka bile çıkmam o derece hem kendim için iyi olucagını düşünüyordum dün köye gittik kayınvalidemle konuşalım gelsin baksın oglumuza diye yemek yiyorlardı tayfunu hemen kayınvalidem aldı kaşıgı agzından çıkarttı yemek yedigi oglumun agzına soktu eşim fark bile etmedi eve geldik aşkım bişi diycem yanlış anlama anneni çok severim ama böyle böyle yaptı annen bi konuşurmusun dedim takmadı olabilir ilerde tayfun kızları öpünce ıy mı diyceksin kim bilir kimi öpücek tanımadıımız kaşıktan bişi olmaz dedi bugunde eşim işe gitcekmisin diye soruyor annesi pek dikkat etmiyor böyle şeylere ve sürekli bizimle yaşıycak oglumuzun odasına onun için yatak ve tv koyucaz  özel hayatımız kalmıycak diye düşünüyorum böyle bir durum yaşıyan varmı 

Bi taraftanda belki benim için daha iyi olur para kazanırım diye de düşünüyorum  sonuçta oğlunun oğlu özen gösterir belki zamanla bilemedim ya :\
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 189 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
1 cevap 71 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 276 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu