0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Kızlar kızımı tuvalet alistircak artık kızımın yatağı yok sabit bı yerde yatmaz genelde halının üstüne iner yada parke üzerinde yatar bende anlam veremiyorum :) neyse o yüzden bu kuloddan alayım diyorum pazarda bulabilirmiyim 

3 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Pazarda bilmiyorum lcwakiki de var 
(3,163 puan) tarafından
Pahalı mıdır ki acaba
(4,875 puan) tarafından
2 li 40 liraydı sanırım . Eğer az kaldıysa ellerinde indirim uyguluyorlar
-Reklam-
0 oy
(288 puan) tarafından
Canım bende yarın başlicam artık alıştırmaya artık çok bunaldım bide 7 aylık oğlumda var ikisi zor geliyor artık benim kız yatağından iniyor parkeye yatak odasına halıya yatıyor anlamadım neden böyleler acaba sıcaktanmı yatamıorlar:)) ama alıştırma külodu alma tavisye etmem oda bez gbi kalın alışmaz zor olur 
(3,163 puan) tarafından
Ama işte canım sabit yeri olsa takmam ama işte heryere yatıyor :) of napcan bilmiyorum
(288 puan) tarafından
İnan bende senin gbiyim etrafa yapıcak endişesindeyim ama öylede böyle de yapıcaklar 2 yasında denedim hazır değildi halılara yaptı yıkamaya verdim hepsini şimdi 5 ay geçti aradan artık 2.5 oldu başlamak lazım halıları gözden çıkardım koltuklara yapmasın die dua ediyorum  yaparsada onları da yıkatırım napim yeterki kurtulim
(288 puan) tarafından
Canım şöyle yapabilirsin 2 hafta geceleri bezle uykuya daldığında altında bez olduğunun farkında olmasın  ama yatmadan 1 saat önce sıvı alımını kes 2 hafta sonra mesela gece 3 de kaldır wcye götür yaptır geri yatır sonra o kendi bilinç altına yerleşicek söylicek evet anlatması kolay ama başarması zor bi durum Allah yardımcımz olsun:)
(3,163 puan) tarafından
Amin kuzum iki gün dur söylüyor bklim
(288 puan) tarafından
Benimkide dünden beri 1 Er kere lazımlığa yapıor geri kalan üstüne yapıor inş alışırlar bian önce
0 oy
tarafından
Bilmiyorum sen ne kadar kullanirsin ama ben sadece bir gun kullandim 45 kira verdigim kulodu :))) 3 tanesu öylece duruyor bos beleş  bir malezeme bence ustelik bu benim yeni bezim artık buna cis yapacam dedi :)))
(3,163 puan) tarafından
Ay ben 7. Bucugq aldım ama almakta gerekli değilmiş kuzum onu anlaidm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 51 göst.
10 saat önce Diğer kategorisinde Cemrenin-Annesi (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde B. Sema (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 148 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,392 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı