+1 oy
772 göst.
Aile kategorisinde (257 puan) tarafından

Kızlar özel olucak ama kusura bakmayın kime neye sorucam bilemedim yani nasıl davranicam bilmiyorum esim le birbirimizi severek evlendik araamızda birkaç sorun oldu ama uzun zaman geçti esim afedersiniz ilişki için hep benden atak bekliyo hiç kendisi yanasmiyo ben yanaşmadıkça. Bide direk olaya girmeye çalışıyo hani bi sevişme falan olmuyo hep aynı yani afedersiniz ne sarilma ne bisi 5 dakika bitiyo iş yani cinsel acıdan da değil yani insan arada bi öper sever ilgi gösterir ama esim de yok yani bazen zorla sevdiriyoeum kendimi  çok imreniyorum kocaları saçlarını okşayan seven var o bile bana yeter ama esim hiç yapmiyo bir kaç defa şöylemeye çalıştım ama dilim gitmedi çekindim ne kadar soylesem de yani hep benim gitmemi istiyo bi ara hiç yanaşmadım o yanaştı oda gel demesi o kadar yani hic ilgi bisi yapmadi biliyorum seviyo ama iste gostermiyo sevgisinj kusura bakmayın biraz acik oldu hakkınızı helal edin utanıyorum edimlere bu konuyu konuşmaya nasıl olcak bilmiyorum tekrardan kusura bakmayın kızlar 

22 Cevaplar

0 oy
(45 puan) tarafından
Canım belki eşinde istiyordur ama cekiniyordur ve senden istiyordur sen onu alıştır kesinlikle hiç utanma çekinme eşin den hep ilgi göster öp sarıl yakılık kur  gör bak oda sana öyle olacak Ahh ahh biz eşimle nelerden geçtik ben az oturur ağlamıyordum bana ilgili değildi diye ben gitmesem adam bana gelmezdi ama sonra ben kendimi degistirdim şimdi ilişkiye girmesek bile ben eşime cilveler opmeler herşey yapıyorum oda sonra benden beter oluyor :)
(257 puan) tarafından
Yaa ne güzel canım maşallah rabbim daha da mutluluk versin inşallah:) kız vala çok ilgi gösteriyorum ama biraz daha artırayım o zamana
(45 puan) tarafından
Artır canım yani illa o gece ilişki olacak diye degil her akşam her gece cilvee yap :) ve asla yanında ona şuram ağrıyor buram ağrıyor erkeklerin değimiyle bıdı bıdı yapma ve bide sana bi tavsiyem daha var gece mesela iç çamaşırıyla yanına git eşinin şöyle mesela sütyeni açsana açamıyorum diye yada onun yanında sana bakmasına izin ver yani devir okadar kötü olmuş ki  eşinle de aran güzel olmazsa hayat çekilmez
Bunları yap  sonra bize haber huyun da değişiklik oldu mi diye
(257 puan) tarafından
Tamam canım bu gece dediğin cilveyi yapicam bakalım:D inşllah değişme olur sureler var bide allahın isimleri onları suya okuyup yada o uyurken falan okuyup uflicem inşallah oda değişmesi için iyi ďiyolar muhabbet artması için haber edicem inşallah tekrardan canım çok ama çok teşekkür ederim canım allah razı olsun rabbim yuvana mutluluk versin inşallah
(45 puan) tarafından
Amin canım herkesin inşallah Ayet-el kursi de oku eşine bol bol o uyurken yüzüne doğru oku üfle içinden hep dua et :)
-Reklam-
0 oy
(294 puan) tarafından
kaç  yıllık evlisin canım onu merak ediyorum. bide utanma açıkça söylemek derdine derman olacaktır.  ben ne olsa yani beni düşünmedigi bir husus olsa açıkça karşıma alıp güzel güzel anlatıyorum. erkekler hal hareketlerden anlamazlar maalesef. bizim gibi ince düşünmüyorlar. 
(257 puan) tarafından
5 yıllık evliyim canım. Evet doğrudur aslında anlamazlar bizim gibi ince düşünmüyorlar ama gerçekten hani ben söylüyorum biraz ilgi göster diye ne yapayım diyo ilk başta öpüp sariliyosonra aynı şey başa dön

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 562 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 626 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde Fdmdn (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 544 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sadece cocuk (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 699 göst.