0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından
2 aylık bebeğim cuma dan beri kendisi kaka yapamaz oldu catliyacak gibi ikiniyo dakkada on kez ikiniyo ya  sabun ya fitille yapabiliyoruz sadece mama yiyo anne sütü yok malesef günde iki ken yaoarsa yapiyo oda işte benim yardımımla.napicam ben sabun yapıyorum zararı olur mu yapmasam çok acı cekiyo kakasida isal gibi geliyo aslında bazen hafif katı yada pütürlü İshal gibi olsa bile yapamiyo nedendir bu olay napicam ben

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım sabun ne kadar zararlı sen biliyor musun nasıl böyle birşey yaparsin
(1,037 puan) tarafından
Gerçekten mi ya bilmiyorum hep öyle yaparlardı cevremdekiler bı kaç doktordan da duyunca yaptım ne zararı var ya çok üzüldüm suan
tarafından
Bunu hangi doktor diyor canım sabun bu kimyasal bağırsak yapısını bozarsin Allah korusun sakin öyle şey yapma bir daha illa yapar Kolik olabilir bebeğin ben 4 ay çektim yine de sabırla bekledim yapmasını sabırlı ol
(1,037 puan) tarafından
Ay valla aglicam canım internette gördüm çok ufak yaptım zten saniyesine çıkardı hep hiç beklemedi okadar çok acı cekiyoki çığlık ata ata agliyo bende mecbur kaldım
tarafından
Sakin yapma canım sakin bak kalıcı hasar bırakırsın Allah korusun
(1,037 puan) tarafından
Bidaha asla yapmam canm asla
-Reklam-
0 oy
(1,166 puan) tarafından
sabun ne  ya. canim benim doktoru yokmu bir doktora  sor.   fitil  itide  sabun yok
(1,037 puan) tarafından
Sabunu fitil gibi yaptı m eskilerde hep öyle yapar ya banada hep dediler bebek sabunu alıp ondan ufacık yaptım hemen dışarı atiyo hiç beklemeden
(1,166 puan) tarafından
canim kendinde diyosun eskiden yani.  bence doktoruyla  konus  ben ne olsa  doktoruna  sorarim  kendi kafama gore  asla  davranmamm
(1,037 puan) tarafından
Sordum mamayı değiştirdi fitil yazdı oda ise yaramayinca bende onu yapmıştım bı kaç kez bide ya bunu nasıl yapmışım bebeğime niye hiç aklıma gelmedi ben hemen cikariyo diye zarar vereceğini düşünemedim çok kötü oldum
(1,166 puan) tarafından
karin acan ilaclar  var  ondanda  yaza bulir doktor  sana
(1,037 puan) tarafından
Bidahakine soylicem inşallah geçer gider ya şimdilik fitili var iki günde bir bari onu yaoayim
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Mamasini degistirmeyi deneyebilirsin
(1,037 puan) tarafından
Değiştirdim artık oda işe yaramaz oldu
0 oy
(701 puan) tarafından
Cnm bennim cocumda yaoamuyrodu mamadan kabiz olmustu sağlk ocagindaki ebe fitil yerine sabun onerdi gayette iyi geldi duzelene kadar evelden koylerde anneler napiyordu sanki ama sen genede bir acile git hafta aonu sağlık ocaklarıda kapali . Emin olmak için 
(1,037 puan) tarafından
Aynen bende öyle duyduğum için yaptım ama çok zararliymis çok üzüldüm cok
(701 puan) tarafından
Cok zararli değil fitilde olsa aynj onun zarari oyle yapmaya alisir diye etrafimda biri demisti cocugu fitil yemeden büyük abdestini yapmıyor diye alskianlik oluyor anartmamak lazim anlican .
(1,037 puan) tarafından
Orası öyle canm benm sabun sanyesine cikarriyodu ufacık incecik soktum zaten hep

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 59 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aysekulder (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Meleniko (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.
0 oy
0 cevap 28 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (7,138 puan) tarafından soruldu