0 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ikimizin ortak arkadaşı var yarın düğünü var başta çocuktan dolayı beni götürmek istemedi ama ben çocuğu zaten götürmicem anneme bırakıcam çok durmıcam düğünde  sonra ben ısrar ettim tamam dedi ama gidersek hadi kalkalım demiceksin bana diyor dedim çocuk ağlar çok durmam dedim sen gidersin ben kalırım o zaman diyor şimdi de bi tane çiçekli elbisem vardı onu giyicem giydirmiyor dekoltesi var diye ama yok yani çok az oturunca açılıyor hiçbişey gözükmüyor ki zaten ben öyle çok fazla açık giyinen bi insan değilim çok dikkat ederim kendime tartıştık zaten benim gelmemi istemiyorsun o yüzden yapıyorsun dedim tartıştık balkona çıktım oturuyorum belki gelir gönlümü alır diye beyefendi uyuyo koltukta bu erkekler ne kadar düşüncesiz ya 

10 Cevaplar

+2 oy
(849 puan) tarafından
Sen burda canını sıkarken o 5. Rüyasını görüyordur şuan 
(849 puan) tarafından
Dur kız benim yüzümden evliliğini bozma her erkeğin huyu aynı değil
(7,951 puan) tarafından
Ben eşime uykuda bir tane yapıştırsam gerisini düşünemiyorum benim eşim çok sinirli bana o an ne yapar bilemedim seninki ağzını acmiyorsa dua et
tarafından
En fazla elini kaldırır vurmaya cesaret edemez onda o yürek yok bütün apartmanı kaldırırım ayağa
(849 puan) tarafından
Ben dominantim biraz o bana vursa dünyayı yıkarım jsjsjsjsk
(147 puan) tarafından
Buda ıyimis bende denesem mi ki

Ama ben ayrı odaya geçerim sonra mesejla  tartışma devam eder oda yetmez arada sesli laf söyleriz  : -))
-Reklam-
+2 oy
(413 puan) tarafından
Hele öyle rahatça uyuyabiliyorlar ya kafasına ne vsr ne yok geçiresim geliyor 
tarafından
Çocuk uyumasa ben biliyorum yapacağımı da çocuğa dua etsin
(413 puan) tarafından
:)) aman boşver hepsi aynı
tarafından
Valla çok sinir bozucu
0 oy
tarafından
Gelmeni istemiyor açık açık diyemiyor gibi
tarafından
Öyle söyleyince de ne alaka diyor ama ben yalnız bırakır mıyım asla arkadaş ayağına kızlarla oynamasına asla izinnvermem
tarafından
Ben olsam ne yapar eder ya beraber gideriz yada o da gitmicek
0 oy
(188 puan) tarafından
Uyanınca  da unutmuş  olur zaten
tarafından
Çok sinir oluyorum bu huyuna
(188 puan) tarafından
Hepsi  aynı
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Boşver sen kalk git düğününe 
tarafından
Öyle yapıcam o elbiseyi de giyicem çok istiyorsa kendisi gelmesin
0 oy
(29 puan) tarafından

Biz kadınlar niye sürekli kavga edince bi yere gidip bekliyoruz sadece bu detaya takıldım :D küçük bi tartışma canım ya, sen bizim eve bi gel de tartışma gör :D hazırlanıp tekrar yerleştirilen valizler sürekli açılamayan boşanma davaları :D yarın falan soğuyunca tekrar bi konuş istersen bunaldım, benim de arkadaşım, birlikte gidiyosak birlikte dönmeliyiz yani falan de işte birşeyler. Bu adamların da adet dönemleri oluyo heralde 

tarafından
Kız kendisi de biliyor bunaldığımı elbise bahane istediği gibi eğlenemicek ben varken takımız takar döneriz diyorum yok illa saatlerce kalacak ya birz ailecek vakit geçirelim oğlumuzla beraber aylar oldu kafeye gitmiyoruz ama yok senn eve geçersin ben kalırım dyor
(29 puan) tarafından
Bizde de aynı sorun var hep o yüzden kavga ediyoruz. Kendisi bekar adamlar gibi afedersin g.. gezdiriyo ben evde g.. bi yere koyamıyorum rahat rahat. Annen bakmaz mi ki bebeğin kaç aylık nasılsa senin de arkadaşın sen de dur biraz daha ama işte ana yüreği akıl çocukta oluyo
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Güzel kadınlar neden siz üzülen kırılan taraf oluyorsunuz ki kalk onun canını sen sık niye bu kadar izin veriyorsunuz anlamadım 
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Öyleler düşünce yok bunlarda 
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Bu ne rahatlık ya :) erkek milletinde var bu biz sinirden uyuyamayiz
0 oy
(670 puan) tarafından
Gelcen diye sorun çıkarmış belli

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 523 göst.