0 oy
171 göst.
Moda kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar, soru ilginç gelebilir ama tecrübesizliğime verin lütfen

İlk hamileliğim ve bütün bebek kıyafetlerini ablamın görümcesi verdi, ben hiçbir şey almayacağım. Merak ettiğim şu: ayaklı veya ayaksız alt üst takımlar var. Pijama ile günlük giyilen takımlar arasında fark oluyor mu? Yani bana verilenler pijama mı günlük kıyafet mi anlayamadım. Çünkü böyle bir ayrım var mı bilmiyorum   bir de bu alt üst takımlardan sayıca çok var, bu çok kullanılan bir kıyafet mi? Zıbın, çıtçıtlı body filan çok kullanılıyor içten giydiriliyor biliyorum ama bunları bilemedim. Şimdiden herkese teşekkür ederim

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canim bunun bir ayrimi yok, ben ilk aylarda bebegin gorselinden cok rahatligina baktim. Patikliyle rahatsa onu giydir, patiksizle rahatsa da onu giydir. Ortam isisi ve bebegin rahatligi onemli burda.
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
ayrımı yok canim istedigini istediğin zaman giydirebilirsin bebeginin rahat etmesi daha önemli kış bebegiyse  patikliler işine daha cok yarar 
tarafından
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Pijama olanlar genelde gece desenli ve bildiğin pijama gibi olur. Evde nasıl rahatsa öyle giydir kuzum patikli altlar kışın çok iyi oluyor 
tarafından
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm genelde evde yada dışarı çıkarken de ilk dönemlerde bende hem bu tarz şeyler giydirdim onmeli olan bebeğin rahatlığı  .ilk 3/4 aylık kıyafetler fazla oluyor çünkü bebbek çok kirletiyor bazen yetiştirmekte zorlanilabiliyor. Hele ki kış bebegiyse .

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 334 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 371 göst.
1 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 737 göst.
0 oy
29 cevap 589 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,676 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...