0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (3,392 puan) tarafından
Kizlar evelisi gun annemlerdeydim ben iki kizim bide ortanca oglum esim ve buyuk oglum yoktu yedik ictik neyse o gece kardesim gripti pozitif cikti gelinde ayni sekilde annemde bu gece pozitif cikti simdi bizde hic bir bekirti yok karantinaya girmemiz gerekirmi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet sizi temaslı olarak bildirmeleri gerekiyor 
tarafından
Belli olmuyor ki kuzum. İlk beş gün önemli diyorlar bize doktor öyle dedi. Bebeği emzirirken maske tak iki kat. gogusunu karbonatli su ile sil öyle emzir. Ellerini yıkamadan bebeği alma canım.evi hep havalandir.akıl vermek gibi oluyor ama ben bı kere temasliydim. İkincisinde yakalandım.
(3,392 puan) tarafından
Oyyy kuzum tabiki ben danisiyorum ki sende anlatıyorsun allah razi olsun hic hafife alinacak birsey degilmis iki gun icinde mahvetti annemleri annem kanser hastasi birde
tarafından
Rabbim şifa versin ya inşallah ağır seyretmeden atlatır hastalığı. Bide canım bize doktor eşinle aynı oda da kalma odaları ayir dedi.kimin virüsü ne kadar aldığı belli olmadigi için birde odada ki oksijen oranı düşmesin diye. Tuvaleti banyo her kullanımdan ve sonrası çamaşır suyu ile temizledik.
(3,392 puan) tarafından
Insaallah canim yaa asilarini falan da oldular ama yine buldu iste
tarafından
Bizde olduk.ama ondan hafif geçti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet temasli oluyorsunuz. Çok hassas davranıyorlar bu konuda. Hatta bu posta yorum attığımızi görseler bizi de temaslı yazarlar mı ki :D
(3,392 puan) tarafından
Anlamadim cnm
tarafından
Espirisine takılıyorum canım. Son cümle ciddi değildi :)
0 oy
tarafından
aramadilar mi  canım aramaları lazım 1 kaç gün  gozlemleyin kendinizi belirti olursa test verin
(3,392 puan) tarafından
Canim temasdan kac gun sonra pozitif cikariz ki varsa aramadilar kuzum hic
tarafından
canım işte kuluçka süresi 2 hafta deniyordu 2 hafta icinde belli etmezse korkmayın inşallah
(3,392 puan) tarafından
Canım bgun tat gitti bnm baskada bi sikayetim yok
tarafından
anladm inşallah hafif atlatırsınız

belirti sayısı fazla olmadıkça da test yapmıyorlar ailemde öyle oldu evde  6 kişi var 3 kişi korona 3 kişi değil onlarda belirti yok olmadığı için karantinadaki kişilere yapmadılar cok saçma
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Bacım gecmiş olsun. Varyantlıysa sizde pozitifsinizdir. Olmasa bile kendini karantinaya almalısınız. 
(3,392 puan) tarafından
Ayyy canimm zaten benim tat gitti gbun
(10,877 puan) tarafından
Hadiiiiii. Ah canım ya.
(3,392 puan) tarafından
Bebegim var yaaa tavsiyeniz varmi siz oldunuzmu
(10,877 puan) tarafından
Bende oldum oglum 3 aylıktı biz anlayana kadar o da kaptı. Ben c ve d vitamini kullandım. Ogluma da duzenli d vitamini verdim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 73 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 152 göst.
0 oy
9 cevap 203 göst.
0 oy
1 cevap 88 göst.

379,593 soru

11,363,272 cevap