0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,194 puan) tarafından
Bebeğim covid çıktı kızlar neler yapmam lazım ateşi düşmüyor şu an hastanedeyiz hastaneden çıkınca evde neler yapmalıyım süreç nasıl ilerliyor bebekleri geçirenler yardımcı olursa çok tedirginim 

9 Cevaplar

0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bilgim yok kuzum çok geçmiş olsun tez zamanda geçer ins
(2,194 puan) tarafından
Sağol canım inşallah en yakın zamanda geçer
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ben zorlandımcok
(2,194 puan) tarafından
Ben hamileyken geçirmiştim, bebegim 11 aylık ilk defa şimdi pozitif çıktı eşim hastane çalışanı ondan bulaşmış bebeğime ateşi çok yüksek siz nasıl atlattiniz bebekte neler yaptınız canım
(9,247 puan) tarafından
11 aylık benimkide.ateş düşürücü verdim güzel besledim yogurt özellikle ama cok cıglık attı resmen kafasını vuruyordu yere sanırım agrıdan.
(2,194 puan) tarafından
Bizimkide sadece yoğurt yiyor canım bugün beslenmeyi hepten kesti
(9,247 puan) tarafından
Ewet öyle oluyor canım
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin
(2,194 puan) tarafından
11 aylık canım
(3,156 puan) tarafından
Bizde yeni atlattık ama 2 bucuk yaşında kızım 2 yada 3 gün ateşleri oluyo ılık duş aldır 4 saatte bir calpol ver ayaklarının altına limon suyu sür kemik sulu çorbalar yap daha da pek yapabliceğin bişey yok ama onlar bizden daha kolay atlatıyo inan geçmiş olsun çok...
(2,194 puan) tarafından
Bizimki baya zorlanıyor canım salı günden itibaren ateşimiz düşmedi bugün hele hiç düşmedi dış saniyordum covid ciktik
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(2,194 puan) tarafından
Sağol canım ben daha önce atlatmistim bebeğim için tedirginim inşallah en kısa zamanda geçer  :(
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Ben covidden şüphelendim ama test yaptırmadım bir gün boyunca ateşli ölü gibi yatıyordu hava sıcak olduğu için sürekli su serptim birde aferin şurup verdşm 4 saatte bir birde uyku çok şükğr bir günde iyileşti 
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canm bizde hastanedyz pğlum havale geçirdi inş sennki hemencecik iyileşir 
(1,233 puan) tarafından
Bizimde onca covidde olmadı el ayak ağız hastalıgı yaygınmış o ateş yaptı oldu
(2,194 puan) tarafından
O nasıl oluyor canım belirtileri ne ki
(1,233 puan) tarafından
Ağızda vucudunda düküntüler oluyo yemk yiyemiyo bogaz ağrısıda yaşıyo
(2,194 puan) tarafından
Anladım canım geçmiş olsun sizede
(1,233 puan) tarafından
Cok saol canm dikat edin o hastlık baya yayılmış
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Görüncemin bebeği oldu canm ama sürekli uyuyordu halsizlik ve ateş vardi sadece ondada 4 saatte bir şurup kullanıyordu 1 hafta sonra iyileşti çok şükür çok geçmiş olsn
(2,194 puan) tarafından
İnşallah canım geçsin çok zor salı günden beri uyumadım
ateş yuzunden  ben dis sanıyordum düşüruyordum ateşi hergun bugün düşmedi iki kez hastaneye geldik ,eşim sağlık çalışanı ondan geçmiş onun testide pozitif inşallah en kısa zaman da atlatırız
0 oy
(453 puan) tarafından
Benim kizim 15 aylıkken covid oldu çok ağır atlattı ilk önce ateşledin çok sonra 1 hafta kadar hiç nefes alamadı 2 kere acile gitti hava takviyesi aldi ama yatirmadilar küçük burda daha da zorlanır dediler hava desteklerinden sonra toparlanmaya başladı sonrada gecti gitti 
(2,194 puan) tarafından
Bizimki bir haftadır ateşli  nefes kaçıncı gününde gitti canım  inşaallah öyle birşey olmaz eve giderken nebulizator falan alalım dimi
(453 puan) tarafından
Valla benim kizim ilk ateşledin eşimde bi halsizlik var bende diodu bende de halsizlik vardi ama yeni sezeryan olmuştum ondandır die ustelemedim o ara esim test yaptırmış pozitif çıktı sonra ben yaptırdım pozitif çıktım kizima yapmadilar zaten vardır die galiba hastalığın ilk haftası ateşli geçirdi gece kaldırıp kaldırıp banyo yaptırdım ateş o kadar zorlamadi kizimi ama nefes çok zordu hihhh hihhh die gözümün içine bakıp boğazını tuttugunu bilirim çok kötüydü hastalığın 2.haftasin da da nefes alamadı iste acile götürdük 2 kere doktor içine ilac karışımi koydum onu çekecek havayla dedi öğün güzel uyudu nefes almaya başladı ertesi gün yine aynı oldu nefes alamadı yine acile gittik bi sürüp verdi yine hava taktı bu hava balgami sokecek rahatlatır dedi sonrada atlattı kizim ama 2.havadan sonra bayagi bi kustu havadan mi oldu bilmiyorum onu siz hava desteği saglayabileceginiz şeylere odaklanın her çocuk aynı geçirmiyor ama hava önemli
(2,194 puan) tarafından
Sağol  canım eve giderken alliriz mutlaka doktora soruruz nefesinde şuan birşey yok ama ilerde sorun olur diye şimdiden rahatlatıcı birşeyler alıp eve öyle geçeriz
(453 puan) tarafından
Yani her çocuk aynı geçirmiyor benim bide 2 buçuk yaşında kardeşim var o ateşte çok zorlandı bide halsizlikte surekli yatıyordu
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Çoook geçmiş olsun süreç çok zor çok ağrıları ve ateşi oluyor Dr dediği gibi harfiyen ilaçlarını kullanın bende hastanede kaldım yavrum ateşler içinde yandı seni çok iyi anlıyorum iştahı 4 günde geldi meyve verdim hep ben şimdi çok şükür iyi ciğerlerin muhakkak filmini çektirin Dr istemese bile Rabbim acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda iyileşir 
(2,194 puan) tarafından
Tamam canım sağol butun tavsiyelerine uyacagim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 515 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 490 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 294 göst.
20 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 347 göst.

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,777 kullanıcı

...