0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (1,579 puan) tarafından
Hamile değilim ama rüyamda kız bebek dogurmusum dünyalar güzeli okadr güzeldi ki mavi gözlü sarışın çok güzel bır kız bebekti . Rüyamda sütüm yetmiyo bebeği yatırıyorum mama veriyorm o mamada hep üstüne dökülmüş üstünü değiştiriyorum . Yaa çok etkisinde kaldım okadr istiyorum ki ikinci bı bebeği kız olmasını okadr çok istiyorm ki anlatamam size bu ne anlama geliyo sizce anlayan cevap versin noluurrrr . Hala çıkamadım etkisinden hala aklıma gelince için kıpır kıpır oluyo

12 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Rüyada kız bebek görmek, bolluk ve berekete yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, şansının döneceğine ve karşısına yeni fırsatlar çıkacağına işaret edilmektedir. 

(2,704 puan) tarafından
Valla benim bildiğim de çevreden birinin hamilelik haberini alacaksın, Rabbim gönlüne göre versin
(1,579 puan) tarafından
O ben oliyim inşallah yaa çok istiyorm bitane oğlum var bir de kızım olsun kız çocuğunu çok istiyorm
(2,704 puan) tarafından
İnşallah canım, Rabbim doğru zamanda nasip etsin
(1,579 puan) tarafından
Aminn insallah hepimizin isteğini doğru zamanda yerine getirsin rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
(2,704 puan) tarafından
Amin
12kelime
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayırlara çıksın.rabbim sağlıklı evlat nasip etsin insallah kızın olur
(1,579 puan) tarafından
Aaaayyy aminnnn insallahh ne güzel dua ettin bana allahim sana da her istediğini en iyi şekilde karsina çıkartsn inşallah canm sagollll çok sagolll
0 oy
(111 puan) tarafından
Valla bende hamile degildim kız bebek gördüm o ay hamile kaldım ve şimdi 4 aylık bi kızım var 
(1,579 puan) tarafından
Aayy iyi iyi ne güzel sen nasıl görmüştün canm boylemiydi
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Annelerin içine doğuyo bence. Ben de rüyalarımda hep erkek bebek görüyodum. Oğlum oldu :) seninki de öyle olacak bence eğer cocuk düşünüyosanız :) kızçen hayırlı olsun şimdiden :D rüyada kız bebek görmenin anlamı da güzele iyiye yorumlanır. 
(1,579 puan) tarafından
Ben istiyorm eşim şuan istemiyo çocuğum küçük çok yaramaz ondan ama olsa hayır demez yani çok sevinir
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bende oğluma hamileyken hep siyah saçlı erkek bebek yada çocuk görüyordum. Hamile olduğumu bilmeden önce gördüm cinsiyeti öğrenmeden önce gördüm, şimdi siyah saçlı Bi oğlum oldu :) kızım sarışın bana benziyor oğlum esmer siyah saçlı :) 
(1,579 puan) tarafından
Maşallah canım allah bağışlasın inşallah bende istiyorm olursa artk
0 oy
(776 puan) tarafından
Ben hep hamileyken kız bebek gördüm doğurdum emzirdim saçını taradım hep aynı kız resmen rüyalarımda büyüdü babasına benziyodu sonuç bana benzeyen oğlan:)))
(1,579 puan) tarafından
Hahaha seninki tam tersi çıkmış  :))
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Yani rüya yorumu belli aslında netten baktığın zaman Rabb'im hayırlısıyla gönlüne göre nasıp etsin canım 

Ben değil ama çok alakasız bir arkadaşım görmüştü beni böyle kız bebekle o zaman hamile de değildim ama çok istiyordum Rabbime binlerce kez şükürler olsun bir kızım oldu inşaallah seninde olur canım 
(1,579 puan) tarafından
Ayyy inşallah olur inşallah çok istiyorm Allah isteyen herkese versin ya
(1,790 puan) tarafından
Allah isteyene sağlıklı  hayırlı evlat versin canım öyle dua et sen yinede
(1,579 puan) tarafından
Ederim de adet oldum yaa :(((
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım bende hep hamile iken kız görüyordum erkek oldu hayırlısını file Allah'tan
(1,579 puan) tarafından
Ben hamile değilim canm ama kalmak istiyorm oğlum var bitanede kızım olsun istiyorm ya
0 oy
tarafından
Hamile kalınca ama oğlun oluck cnm
tarafından
Hmm anladm kız bende zannetim ilk ondan
(1,579 puan) tarafından
Yok kız bitane oğlum var paşam var benm :))
tarafından
Ayy bnmde cnm:) ogluskom var şimdide kizcemm oluck
(1,579 puan) tarafından
Darısı başıma artık :))) Allah bağışlasın bu arada :)
tarafından
Sağol cnm allah razı olsun cumlemizinkjni❣️☺️
0 oy
tarafından

Benim yengemde rüyasında görmüş kızı var şu an :)

Allah kucağına sağlıkla evlat almayı nasip etsin

(1,579 puan) tarafından
Aay ne güzel ama ben adet oldum bugün yaa
tarafından
Hadi ya neyse olsun sabret :)
(1,579 puan) tarafından
Hayrlisi ya bakalm bidahaki aya kaldı heralde :)
tarafından
Olsun hayırlısı olsun :)
(1,579 puan) tarafından
Aynen bakalm artık :)
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bende çevremde birkaç kişi de ben hamileyken cinsiyeti öğrenmeden hep erkek bebek görüyorduk sonuç kızım oldu şu an 16 aylık ☺️
(1,579 puan) tarafından
Kız ben hamile deglim de olursa inşallah kız istiyorm oğlum var btane :)
(2,826 puan) tarafından
Allah bağışlasın inşallah bir kızın da olur ❤️☺️
(1,579 puan) tarafından
Aay inşallah yaa çok ama çokkkk istiyorm :))
(2,826 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️ nasip etsin Rabbim
(1,579 puan) tarafından
Aminnn insallahhh :))) ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(861 puan) tarafından
Hamile kalabilirsin, ama kızda olabilir erkekte. Yani terside çıkabilir 
(1,579 puan) tarafından
Olsun sağlıklı olsun da ama içimdeki kız olması ya
(861 puan) tarafından
Bende ruyamda oglum oldugunu gordum hamile kalmisim icimdede hep erkek hissi vardi 4 tane uzman doktor kız dedi hala erkek olcakmis hissi var ama niyeyse bilmiyorum :/
(1,579 puan) tarafından
Cinsiyetini soyledilerse dha değişmez canm ya Allahım sağlıcakla dünyaya getirmeyi nasip etsin :)
(861 puan) tarafından
Amin tesekkur ederim canim :)
(1,579 puan) tarafından
Nedmeek :)))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 354 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Merve 27 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Papatya 5821 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
3 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Reyhan-0 (1,706 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...