0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Zil zurna sarhoş oluyor eve geç geliyor ne yapsam o illetten kurtarırım yardım edin huzurum hiç kalmadı karşıma geçmiş  alkollü boş boş konuşuyor cinlerim tepeme çıkıyor 

11 Cevaplar

0 oy
(65 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bi sohbette 41 kelime i tevhit kötü ahlakı kötü alışkanlıkları olan biri için niyetlenip okunmasını duymuştum. Okuyabilirsiniz herşey dua ile mümkün 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de eşim arkadas sarhoşu Allah ıslah etsin hepisini 
(197 puan) tarafından
O nasıl oluo hemi.d
tarafından
Seviyor arkadaslariyla gezmeyi tozmayi bende dissarda gezme merakliso degilim  oda evde kalmayi sevmez falan filan işte;))
(197 puan) tarafından
Heee anladm kusura bakma bacm
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok zor gerçekten. Babam sağolsun alkollü insana tahammülüm hiç yok. Bana güzel bişe de dese batar. :(
0 oy
tarafından

Canım Allah a sığın dayım öyle düzeldi. Yaninda Kuran okurduk oglu namaza başladı sürekli gozune soktu bi sure sonra utanmaya başladı kendinden ve biraz daha zaman geçince Allah sevgisi yeniden dogdu içinde artık kolonya icerdi benim dayım berbat bi haldeydi ameteme yatti sonra bıraktı cok şükür simdi bize dini sohbet eder :) sende esine boyle ornek olabilirsin hususi o eve gelince ac Kuran oku bi süre sonra utanir halinden Allah yardımcın olsun inşallah 

(629 puan) tarafından
Buna gercekten katiliyorum benim esimde icerdi namaz klmazdi bende hep namaz kldim onada hadi kalk kilalim dua edelim dedim alisti
0 oy
(197 puan) tarafından

Benmki içkiliyken bana diodu neden yanıma yaklaşmıosun sarılmıosun hep uzak duruosun die. Bende bigün bozulmuş salçayı koklattım aha böle kokuon aynı ondan yaklaşmam tabi dedim. O an derin nefesle koklayıpta midesi bulanıp istifra edince bidaha aşırıya kaçmadı :D:D

(197 puan) tarafından
İçki konusuna mı kuzum
tarafından
Evet ben küçükken gördum sarhoş birini etkisi hala üstümde
(197 puan) tarafından
Benim eşim öle içince sapıtanlardan değil şükür. Zamanında çok içiodu tekelimiz vardı sattık ekmek fırını açtık ondan beri nadir tek tük içer. Yani çocuklar anlamaz bile içtiğini ki sarhoş olmaz
tarafından
Anladım inşallah onuda bırakır
(197 puan) tarafından
Yok ay bırakmasın içince o kadar şeker oluoki :))) her işimi yapıo :))
0 oy
tarafından
Bol bol dua okuyun ona bide tedavi olması lazım ben küçükken bir kere sarhoş birini gördüm dahada üstümde etkisi var  korkuyorum büyük konuşmak istemiyorum ama eşim sarhoş olsaydı kalamazdim yanında aşırı korkuyorum çünkü çocukların varsa dikkat et 
0 oy
(61 puan) tarafından
Munafikun süresini her gece yatsı namazından sonra oku diani iki selavat arası yap Allah'ın izniyle döner rabbim hidayete vesile etsin
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım çok zor bir durum 
0 oy
tarafından
Benim esim de öyle içer ama ayda 2 defa falan bana zararı olmaz kocacigimin aksine daha cok ilgili olur öper sarilir
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Babamdan dolayı içkiye tahammülüm yok malesef :( kimseye zararı yok ama kendoni mahvetti amcamda babamda malesef kurtulamıyo sürekli içen bol bol dua et inşallah bırakır çok şükür eşimde içki sigara yok ama çevremde çok malesef

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 78 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 180497 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 331 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 488 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Serpil2611 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 482 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu

379,891 soru

11,372,352 cevap

34,855 kullanıcı

...