+2 oy
712 göst.
Aile kategorisinde (473 puan) tarafından
Şimdi nasıl yazsam bilemedim. Ama ben kendim için sormuyorum. Fakat hep aklımdan geçiyor. Bide sizin fikirlerinizi alayım dedim. Misal eşiniz sizi aldattı veya gözü dışarda. Ama sizin hiç biseyinizi eksik etmiyo. Yeme içme gezme hep dört dörtlük. Ve çocuğunuz da var .güzel bir eviniz ve güzel bir yaşantınız var. Ama eşiniz sadakatsiz. Ne yapardınız. Ben bazen şey diyorum başıma gelse hiç düzenimi bozmam. Eşimle ilgimi keserim ama kendimin ve çocuğumun düzenini bozmam. Bize baksın ne halt ediyorsa etsin. Sonuçta bize bakmak zorunda. Aynı evde yasarmiyim bilmem. Yaşarım aslında hiç kimseyede belli etmem millet iyi bilsin ama biz kendi yolumuzu ayri ayrı cizerz. Şimdi demeyin gurursuzluk fln. Ailenin yanına gitsek zaten zar zor geçiniyorlar. Çocuk ta var onu ne ben bırakırım nede eşim. Aile desen herkes kendi yağında kavruluyo. İş desen yapacak bişey yok calistirmaz bizim millet. Mecbur baba eline bakmak zorundayız.o da zor. Benm fikrim eşimle aynı evde yabancı gibi takılırım. Bana baksın yeter. Sizin fikriniz ne. Yanlış anlaşılmasın öyle bi durumun yok sadece arada aklıma geliyo. İnşallah başıma gelmez. Sizce 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben aldatılıyorsam bende düzenimi bozmam o adamı da o eve sokmam. Eşşek gibi maaşının 4 te 3 ünü de nafaka olarak alırım. Kendisi ne *** yerse yesin sonra.
-Reklam-
+4 oy
(7,972 puan) tarafından
Böyle serefsizzle ayni evde kalip parasini yiyecegime bosanirin aç kalirim daha iyi
(473 puan) tarafından
Sakın ol kız. Olan bişey yok.
+4 oy
(850 puan) tarafından
Düşündüğünüz tamamen gurursuzluk, artı birinin bana bakmak zorunda olması fikri de kendime saygısızlık. Yolları ayırırım evimde çocuklarımla yaşarım. Çocuklarıma babalık yapmak zorunda ama kimse için kendimden taviz veremem. 
(813 puan) tarafından
Bence de gurursuzluk ben de aldatıldım ve boşanıyorum her gün yüzünü görmeye tahammül edemem başka kadının yanında giydiği, ne halt ediyorsa ettiği elbiselerini yıkayamam, önüne yemek koyamam
Çalışıp mis gibi çocuğuma da kendimede bakarım
Benim ailemde kıt kanaat geçiniyor ama oğlum biraz büyüyene kadar sabrediyorum benimde mesleğim yok ama meslek sahibi olmaya çalışıcam
+1 oy
(4,853 puan) tarafından
Böyle şeyler insanda birikir birikir bi yerde patlaklık verir sonuna kadar sabredemezsin
(473 puan) tarafından
Bilmem ki. Fikrm öyle belki gerçek olsa dediğin gibi dayanamam
+1 oy
(945 puan) tarafından
Parasız yaşam zor, ama ağzımın tadı yoksa ne eyleyim öyle parayı.... 
(473 puan) tarafından
Öyle ama sende yolunu öyle çizeceksin. Öyle ağzının tadını bulacaksın. Ev arkadaşın gibi düşün
(945 puan) tarafından
Aynı yatağı paylaştığım insanla normal arkadaş gibi aynı evde yaşamayı midem kaldırmaz.
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ya bir kadın alip eve gelirse yine de yaşar misin? Nasil olsa birsey demiyor diye dusunur 
(473 puan) tarafından
O kadar da değil canm. Pekmezini akitirim onun
0 oy
tarafından
bi yerde patlarsın cnm eve gelmemeler insan yerine koymamalar inan insani üzer 
(473 puan) tarafından
Zaten oyke bir durumda gelmesin çocuğuna baksın yeter. Gelse ne gelmesene. Bide bende onu adamdan saymam ki zaten. Allah yaşatmasın
0 oy
tarafından
Herkesin düşüncesi farklı canım. Ben öyle biriyle bir an aynı evde durmam istiyorsa evim altın kaplama olsun her işim yok değilim baba evine gitmek istemiyorum. 

Çocuklarına paşa paşa bakacak ayrı ev açarımm o çok konuşan millete çenesini kapamak düşer bu hayatı ben yaşıyorum ben ölünce onlar benle o gözü yummayacak.ben ağlarken onlar aglamiyacaklar.kendimce bir işe girerim. Yaşar giderim.
(473 puan) tarafından
Oda mantıklı. Bazen aklıma geliyor böyle şeyler. Nedense
tarafından
Düşünme öyle şeyler canım
0 oy
(715 puan) tarafından
Beni aldatırsa boşanırım nafaka isterim net çocuğum için ayrı evde isterim.
0 oy
tarafından
Eşlerden biri harama bulaştığında arada nikah denen bir şey kalmaz helal ken haram olurlar ve nikahsız bir namahrem erkekle kadını nahnu evde durması ne kadar doğru?? Asla böyle bir günahın altına girmem koyarım kapının önüne yüzünü de şeytan görsün amam düzenim bozulmasın aman rahatım kaçmasın aman çocuklar babasız kalmasın öyle babaları olacağına babasız kalsınlar benim tercihimdir 
(473 puan) tarafından
Ayn canm çok haklisin. Rabbim kimseye yaşatmasın.  İnsalllah bizede
tarafından
Amin Amin inşallah
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bu yazdığınız şartlara sahibim çok şükür ama eşim yazdığınız gibi biri olsa bu evden o gider kendide bunu çok iyi biliyor sürdürmem diye düşünüyorum. tabiki Allah kimsenin başına vermesin..
(473 puan) tarafından
Ayn bdne senin gibiyim. Bizde o durumda değiliz. Ama aklıma takiliyo bazen.
(1,465 puan) tarafından
İnsanız tabi neler neler düşünüyoruz gün içinde :/ Allah'ım korusun yuvalarimizi.
(473 puan) tarafından
Amin cnm amin
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Okadar geniş degilim
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Eşini seviyorsan buna katlanamazsin konusu gecse bile hop oturup hop kalkarsin ben kaldiramazdim yalniz yasamayi secerdim cocugunun ihtiyaclarini karsilardi bende calisir kendi hayatimi kurardim sevgisiz bi evliligi yurutemem 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Böyle bir durum yokken bunlari düşünmek enteresan gerçekten 
(3,419 puan) tarafından
Katılıyorum bana sanki yaşıyormuş gibi geldi nedense bilemedim
(473 puan) tarafından
Hayır kizlar gerçekten yok öyle bir durum. Ama zaman bozulmuş ne zaman başımıza ne gelecek belli değil. Ondan
0 oy
tarafından
Annemin hayatını yazmışsınız. Dönecek bir yeri olmadığı için ve yazdığınız gibi başka hiçbir sorun olmadığı için biz büyüyene kadar sabretmiş. Dışarıya karşı örnek çift, örnek aile ama içerisi bambaşka. Onlar boşanana kadar evde sesin yükseldiğini, huzursuzluk olduğunu hiç görmedim. Babam anneme bize karşı çok ilgili ve sevgi doluydu. Tabi büyüyence öğrendik ihanet olaylarını. Dost hayatı değil, annemi seviyor ama tek gecelik zevklerden de vazgeçmiyormuş. 

İyi ki boşanmış çünkü hiçbir kadın kendine bu saygısızlığı yapmamalı. Tabi imkanlar dahilinde, boşanmak herkes için kolay değil. 
0 oy
tarafından
Ama senin bu dediğin gurursuzluk oluyor yani ben beni aldatan  bi adamla aynı evde ayrı hayat yaşayamam bu kadar aciz değilim benim bir mesleğim yok ama asla kimseye de boyun eğmem taşı sıkar suyunu çıkarırım 
(473 puan) tarafından
Taşı sıkıp suyunu çıkarmak sadece laf ta kaliyo canm. Hele ki bu zmanada. Kadın olmak çok zor. Acizlik de değil bu bana ve çocuğuna bakmak zorunda.
tarafından
Neden lafta kalsın ki çalışmak isteyene iş çok seni aldatmış bir adamın parasını yemek bana göre acizlik çocuklarını ihmal etmesin yeter ben bir kuruşunu istemem
0 oy
tarafından
Parasız idare etmek zor evet ama mutluluğun ve güvenin olmadığı yerde yaşamak çok daha zor. Hayatın sonuna kadar parasızlığı idare edebilirsin ama güvensizliği asla...
(473 puan) tarafından
Zaten artık güven bitmiş oluyo o durumda. Takmiyorsun canm yokmuş gibi
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Asla bana bakmaz zorunda diyip aynu evde kalmam
0 oy
(402 puan) tarafından
Sen o yolu verirsen yarın öbür gün kimle aldatıyorsa alıp eve getirir nasıl olsa kabul etmişsin herşeyi 
0 oy
tarafından
Hanımefendş maddm durumu böylr fevkalede  ve es olamamış  sadece diyorsunuz  ayrılır iyi bir  maaasa bağlarsınız  kendinizi o aldatmaya  devaö sizde rahat yasarsınız .cünkü böyle birinin yokluğu varlıiığı farketmez

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 264 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 690 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 433 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Perilihnm (6 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 484 göst.