+2 oy
715 göst.
Aile kategorisinde (473 puan) tarafından
Şimdi nasıl yazsam bilemedim. Ama ben kendim için sormuyorum. Fakat hep aklımdan geçiyor. Bide sizin fikirlerinizi alayım dedim. Misal eşiniz sizi aldattı veya gözü dışarda. Ama sizin hiç biseyinizi eksik etmiyo. Yeme içme gezme hep dört dörtlük. Ve çocuğunuz da var .güzel bir eviniz ve güzel bir yaşantınız var. Ama eşiniz sadakatsiz. Ne yapardınız. Ben bazen şey diyorum başıma gelse hiç düzenimi bozmam. Eşimle ilgimi keserim ama kendimin ve çocuğumun düzenini bozmam. Bize baksın ne halt ediyorsa etsin. Sonuçta bize bakmak zorunda. Aynı evde yasarmiyim bilmem. Yaşarım aslında hiç kimseyede belli etmem millet iyi bilsin ama biz kendi yolumuzu ayri ayrı cizerz. Şimdi demeyin gurursuzluk fln. Ailenin yanına gitsek zaten zar zor geçiniyorlar. Çocuk ta var onu ne ben bırakırım nede eşim. Aile desen herkes kendi yağında kavruluyo. İş desen yapacak bişey yok calistirmaz bizim millet. Mecbur baba eline bakmak zorundayız.o da zor. Benm fikrim eşimle aynı evde yabancı gibi takılırım. Bana baksın yeter. Sizin fikriniz ne. Yanlış anlaşılmasın öyle bi durumun yok sadece arada aklıma geliyo. İnşallah başıma gelmez. Sizce 

32 Cevaplar

0 oy
(3,551 puan) tarafından
Hadi diyelim aldattığı karıyı getirdi eve senin yattığın ataga attı napıcan. Yada mutfaktan canımlı cicimli yada +18 konusmalarını duyuyorsun napıcan. Çekilir mi kız öyle hayat.. Baksın baksın ama bir zahmet ceketini alıp siktirsin gitsin yani. 
(473 puan) tarafından
Yok kız öyle bişey asla olamaz. Ya dedigin gibi skrir olup gider yada evdeyken edebiyle oturur. Dışarda kimin şeyini yerse yesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Birikim yaparım sanırım birkaç yıl çocuğumda anaokulu çağına geldi mi bosanirim.ama para olmadan olmaz dediğin gibi.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Beni aldatan birinin bir kurusuna muhtaç olmam zatrn çocuğuna her şekilde bakmak zorunda kocalık bitti diye babalığı da bitmiyor çocuğa maddi desteğini verecek mecbur.bence gurursuzluk milletin iyi bilmesi için değil kendim için yaşamak önemli 
0 oy
(762 puan) tarafından
Bende oyle yaparım milletin karısına verebiliyor banada verecek umrumda bile olmaz kendi cehenneminde nogulsun derim catır vutur da yerim parasını 
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Valla büyük konusmayayim ama herkesin bir sınırı vardir ben sınırım da ihanet aldatilma ve namusuna laf etmesidir esinin bunlara karsi cizgim belli 2. Sansi vermem ve oyle bir insanın yaninda da işim olmaz 
0 oy
tarafından
İnsan durup dururken neden böyle şeyler düşünür ki bilemedim
0 oy
(197 puan) tarafından
Oldu benim kadınlık gururum ne olacak ben ter temiz çeker giderim herkes hak ettiği çamurda mutlu olsun beni kaybettiğine kendi yansın 
0 oy
tarafından
Böyle insanlar haram lokma da yedirir ben durmam o evde 
0 oy
tarafından
Çevremde bildiğim çok kadın bu tarz yaşayan ve çok kızıyorum Allah yaşatmasın aam ne parasını nede evini isterim çocuklarımla beraber giderim 
0 oy
(3,113 puan) tarafından
Ne kadar belli etmeyin desek de belli olur sevgisizlik vs en çok da çocuklar hisseder ondan ben kalmazdim ayrilirdim. 
0 oy
(265 puan) tarafından
Zaruri durum hastalık, annelik, doğum gibi durumlar hariç eşim bana bakmak zorunda değil. Sırf evine ekmek getiriyor bize bakıyor diye sadakatsizligi kabul etmem. Bir kadın evleniyorsa çocuk yapıyorsa o çocuğa kendi bakma ihtimalini de her zaman düşünmeli.

Bugünler için anneler hep kızlarına oku altın bilezigini koluna tak derler. Gerektiği yerde hem anne hem baba olabilmeli kadın. İş desen calistirmaz bizim millet demişsiniz. Bazı kadınlar var merdiven siliyor, temizliğe gidiyor, bulasikcilik yapıyor. İnsan istedikten sonra her şeyi yapar bence. İki seçenek kadınların önünde böyle durumlarda ya eşinin sadakatsizligini kabullenir onun eline bakarlar ya da kendi ayaklarının üzerinde durur durmak çok zor olsa da. Ben birinci seçeneği secmem.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Fazla rahatlıktan düşünecek bişey bulamadın heralde cnm

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 264 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 690 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 434 göst.