0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (344 puan) tarafından
Köye geldik kaynanamlara. Çocuğum 3 aylık. Snki hiç bebek görmemiş gibiler. Sürekli kucakta sürekli ayakta. Emzirmemi dar gözlüyolar emer emmez küçük görümcem emri vaki alıyo kucağımdan.ne uyku düzeni kaldı ne düzgün emiyor artık. Çocuk sancılanıyo süt alerjisi var kaynanam yemeğe tereyağı katmış. Vermiyorlar ki çocuğuma Bi bakayım. Birşey de desem Bi senin çocuğun mu var derler. Sende çok durdu birazda bende dursun tartışması yapıyorlar sürekli. Dün kaynatam kavun veriyor çocuğa birşeyde diyemiyorum. Ben biliyodumda gelmek istemiyodum off. 

10 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Tamam seviyolar ama abartmasınlar ya söyle canim susma kavun ne 3 aylik çocuğa verilmez hem 
(344 puan) tarafından
Söyleyebilsem keşke
-Reklam-
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Özlüyordur onlar da
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Daha dogurmadim  ama eşimin memleketine tatile gittik eltimin torunu var 1 yaşında bebeğe neler yapıyorlar yatirmiyorlar sadece sevmek amaçları en son dedim bu kadar hirpalamayin.

Seninkinide sewcez dediler izinsiz elinizi suremezsiniz demiştim.herkes sok. Derdini çeken ben sewmeye gelince sizin olamaz hele böyle saçma hareketleri asla yapamazsiniz demiştim.

Sonra eşimle başka bir sebepten tartıştık vs olaylar olaylar
0 oy
(780 puan) tarafından
Valla o dert bı sende değil canm malesef hepimizde var köye gittim bende aynı dertler başımdaydi büyük oğlum artk hastalandı iki gün acılı bekledik daha da düzelmedi küçük bebegi vermiyolardi bile alincada trip atiyolardi benim kayınpeder de şeftali vermiş bahçeden hiç yıkamadan etmeden 6 aylık bebeğime nasıl sinrilendim söyledim en son benden habersiz bişey verme baba sancilaniyo diye sakallarıni çocuklara suruyo çocuklar beyaz tenli tamamen kabariyo suratları söylemekten bıktım inada yapmış gibi devam ediyolar ama 
0 oy
tarafından
Hahaha sende cok durdu tartışması güldürdü beni :D demekki cok seviyorlar 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Eve dönüş yoluna geç sen rahatsızim hastaneye gitmem lazım kendi doktorumun görmesi gerekiyor de dön geri
0 oy
(9 puan) tarafından
Aslında güzel bişey çok sevip sahiplenmeleri tam tersini yaşayanlar var mesela çocuğu iki dakika alsalarda bı tuvalete gitsem.diyo insan ama karsindakiler yabancının çocuğuymus gibi davraniyo falan
0 oy
(979 puan) tarafından
Bnim kızm 8günlük gdip gelp uyndrmya calsylar. Insanda biraz anlys olur
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Nasıl birşey diyemiyorsun kuxum öldürselerde mi susacaksın ver cevaplarını ezdirme kendini çocu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 106 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 167 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Segvi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 406 göst.
22 Ocak 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 207 göst.