+1 oy
1,391 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Kaynana yazinca dert yancam sandiniz demi ? :D shhshshhd

Vayyy vayyy benden gizli planlar yapilmis, mesajlasilmis  jshshdhd

Yer mi anadolu cocugu be annemmm hee?  soruyorum yer mi şerife ? jsjsjshsh  :D

keske hediyenin icerigini de yazsaydin bari anacim meraktan catlarim artik ehheheheeh

48 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Vayy kuzumun doğum günü mü gelmiş! 
tarafından
Kusummmmmm ❤️☺️ 31 agustosta
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Vayyy MaşaAllah bende kaynnaml konulurken Anne bugün günlerden ne dedim cumartesi dedi :)  evlilik yıldönümümüz dün belki hayırlar dedik tık yok geldi  geçti :))) 
tarafından
Bahshshshs ayy yerimm yaa ☺️❤️ :D
0 oy
(147 puan) tarafından

Tebrik ederim canım 

Wahh wahhh :ermm:

Şurda  biraz kıskanayım :blush:

Şaka tabide Allah'm herkese nasip etsin hayırlısıyla böyle anne 

0 oy
(147 puan) tarafından

Tebrik ederim canım 

Wahh wahhh :ermm:

Şurda  biraz kıskanayım :blush:

Şaka tabide Allah'm herkese nasip etsin hayırlısıyla böyle anne :angel:

tarafından
Aminnn kuzummm aminnnn ❤️☺️
0 oy
tarafından

Böyle kaynanaya can kurban  :D

tarafından
Hshshshshshahahshs :D ❤️☺️
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Böyle kaynana varmiydi anaam ben şok
tarafından
Ayyy ahshhahahshsh :D ☺️❤️
(1,464 puan) tarafından
Çok şanslısın maşallah canım mutluluğunuz daim olsun ♥️♥️♥️
tarafından
Amin kuzummmmm ☺️❤️ aminnnn.
0 oy
tarafından
Keşke benim kaynanam da böyle olsa 
tarafından
Cok mu uzdu seni kuzummm❤️ ?
tarafından
Hemde çokkk bana öl dedi öl
tarafından
Niyeeeee ???? Ay şoktayim
tarafından
Biraz uzun okursan anlatirim Durduk yere canım oturuyoruz herkes var uzaktan teyzem gelmiş oturup gulusuyoruz sonra işte konu benim rahatsızlığıma geldi eşimin dayısının hanımı büşra baya toparladın kendini dedi teyzem de evet ama annesi olmasaydı bu kadar toparlayamazdı kimsesi olmadı yanında zor günlerinde dedi (2 ay yatalak gibi yattım annemin evinde) sonra kaynanam lafa atladı ne olmuş yani dedi herkes hasta dedi boşuna hastaneye gidiyor dedi boşuna ilaç kullanıyor dedi annem de benim kızım ilaç olmasa ayakta duramıyor ne demek boşuna diye ben gördüm kızımın o hallerini gelip de bi kapı çalıp nasıl diye bakmaya gelmedin o yüzden ne hale düştü bilemezsin dedi kaynanam da başladı ne var yani 80 yaşındaki adam da ölüyor dedi en fazla ölürdü dedi daha çok şey daha söyledi bende Allaha havale ediyorum dedim ordan kalktım öyle işte
tarafından
Ayyyyyyyy inanamiyorum. ciddi misinnn???
Sen ne ilaci kullaniyordun kusum??
Cok ayip cok .Zalimlik buu.Allaha havale et canimin ici ❤️ uzme kendini hicc uzme.
tarafından
Ben virüsten dolayı bağırsakların yara oldu hep ve ben ömür boyu ilaç kullanmak zorundayım bir sürü ilaç kullanıyorum düşün sadece ilacın bi tanesi organ nakli olan insanların kullandığı ilacı kullanıyorum hala daha kullanıyorum kullanmazsam ishal hemde kanlı ishal yemin ederim hesapladım saydım her yarim saatte bir tuvalette gidiyorum düşün 24 saatte 12 kere tuvalete gidiyorum hemde kanlı kanlı düşün yatakta geçiyor ömrüm ilaçlar sayesinde ayaktayım o da tam değil yine kendime bakabilecek durumdayım
tarafından
Canimmmmmmmmmmmm ❤️ canimmm kuzummmm❤️ Allahim sana sifa versin .Bu arada zalimler icin kendini hirpalama , uzme .Cunku bu hayatta senden bir tane daha yok.Evet cok zor , cok kotu yaptiklari ama Allaha havale et Allahin adaleti asla sasmaz ❤️
tarafından
Allaha havale ettim zaten tamamen iletişimi kestim konuşmuyorum umurumda değil ne yaparsa yapsın yüzüne bile bakmıyorum Rabbime havale ettim
tarafından
Eşin ne dusunuyor ? Eger arkandaysa hic dusunme bile ❤️ en onemlisi onun destegi.
tarafından
Kesinlikle arkamda çok şükür ki
tarafından
Ayy cok sukur canimmmmm❤️ en onemlisi gercekten
tarafından
Kesinlikle en önemlisi o Allah esim den bir değil bin kere razı olsun hakkını helal senin bu mutlu günü berbat ettim
tarafından
Yaa olur mu oyle sey canimmmm benimmm❤️ helal olsun .
tarafından
Rabbim seninle kayınvalide arasını hiç bozmasın inşallah ⚘❣
tarafından
Aminnnnnnnn❤️☺️ kuzummm aminnnn
0 oy
(141 puan) tarafından
gozunu sevdigim bee Allah muhabbetinizi arttirsın bacım be nezer op kaynanani bnm yerime Allah nazarlardan saklasın ❤
tarafından
Canimmmm ❤️☺️ cok severim kendisini .Allah razi olsun ondan bin kere .Operim insallah .
(141 puan) tarafından
kız hediyen gelince soyle bizede
tarafından
Post acarim kusumm ☺️❤️
(141 puan) tarafından
:):):)❤

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 242 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 149 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 251 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,674 soru

11,531,510 cevap

35,201 kullanıcı

...